Мама фифти цента• 13 ноября 2022
Стрес на практичних уроках вождіння. Як у вас було?
Сьогодні було друге заняття. Інструктор сміявся, що в мене руки заклякли на рулі, так вчепилася в нього і додому йти мені доведеться разом з ним, але це правда . Руки мокрі, я теж від хвилювання, забувала з переляку де право де ліво коли поворот вмикала. Так це автомат і інструктор поруч підстраховує педальками. Доречі інструктор уважний, спокійний. От думаю, далі буде краще? Чи я тормоз) Як у вас було?
Ответ дляhrushyk
І я так само,є і авто і машина
Перші уроки я отримала з чоловіком і він дуже круто мені все пояснив і розжував (бо зараз я порівнюю з інструктором)
І в автошколу я вже прийшла частково підготовленою
Але,як згадаю,я глохла постійно,ніяк не могла цю плавність зловити і це ж чоловік поряд був,людина з якою я повністю була рощслаблена
Инструктор у меня был ооочень спокойный и никогда голос не повышал. Чего напрягаться?
Ответ дляhrushyk
Я коментувала людину,яка писала,що інструктор верещав
Я написала ,що зараз нема такого
А Ви написали ,що є
То я й питаю нащо Ви терпіли крик інструктора ?
Я написала ,що зараз нема такого
А Ви написали ,що є
Я писала, что и сейчас многие по городу катаются на первых занятиях.
Про крик? Зачем терпеть? Инструкторов много. Школ тоже.