Осторожная• 14 ноября 2022

Я уехала и не хочу возвращаться

Потому что общество считаю нездоровым. Тут постоянно грызня - фото выкладывают, война, россия, злые бедные люди. Я не хочу жить во всем этом - мне нравится спокойная жизнь, где можно выкладывать фото, ходить в кафе и так далее. В Украине культ страдания какой-то, исторически. Темой про фото навеяло
как почитаешь темы - что купить за 5тыс зарплаты, сдать человека уже не первый раз за последнее время такая тема, постоянные патриоты и поиск непатриотов
lith_oops• 14 ноября 2022
Ответ дляcoch100
Зачем возвращаться туда где плохо? Что вы ищете на плохом украинском форуме?
Я вибачаюсь, ви чим читаєте?
Розмовляю рідною мовою тут. Коли буду спілкуватись з людьми на нормальному рівні іншою мовою - буду спілкуватись деінде.

coch100• 14 ноября 2022
Ответ дляlith_oops
Я вибачаюсь, ви чим читаєте?
Я читаю тем же чем и вы. Читайте старт пост. Автору не нравится сообщество форума, но она все равно тут, почему?
Djyl• 14 ноября 2022
Як я Вас розумію , єдине ми нікуди з Києва не в’їжджали , а от на тому тиждні мне на роботі звинуватили не розумію в чому , а-ля патріоти ! Бо у мене все добре було …, так навіть написати соромно абсурд ситуації ! Зато мене облили брудом ! А я помираю , наскільки мені погано… що шукаю гарного психолога , невролога ! У нас і хворе суспільство ! І по переду страшні часи , люди будуть шукати скрізь зрадників ! І топити один одного ! Бо хтось краще живе
В перше задумалась про виїзджати з країни
lith_oops• 14 ноября 2022
Ответ дляcoch100
Може бути з тої ж причини. Емігранти так роблять, доки не вивчать мову.
coch100• 14 ноября 2022
Ответ дляlith_oops
Приходят хаять сообщество?
miranda77• 14 ноября 2022
Господи, де ви стільки того бруду знаходете поруч себе? Чи може занадто сидите в соціальних мережах??? Нікуди не виїзджала з країни і не бачу тієї злоби, чи психічно хворих людей. Може треба відповіді шукати у себе в голові?
Автор навіть за кордоном думає про недосконалість світу та шукає ідеальне місце. А якщо його взагалі не існує?
lith_oops• 14 ноября 2022
Ответ дляБарышня_Смольный
Ну це не те що він привик , йому 12 років і він здатний не тільки відчути а й описати наскільки українська школа гнила . Хоч він любить свій клас і сумує за ними але в школу українську не хоче .
Якщо ви сім´єю вам взагалі супер. Бо ми розлучені і не знаю як жити , він з дитиною чи я з дитиною чи орендувати разом. Я його не витримую він екстроверт аия хочу спокою .
Обіймаю, моїй тринадцять, така сама історія.
За однокласниками сумує, в українську школу не хоче категорично.
Моя вчилась у двох школах, пока викладач української мови не стала вимагати фото зошита, щоб поставити оцінку - за ведення зошита. Це називається, щоб не навчились, а шоб задовбались. Яке ведення? Дитина вчиться в двох школах, а тут ще проекти, доклади, презентації.... Тут значно ширше учбовий план. Не буде вона вести красиво той зошит, бо тоді й спати кине.... Тож кинули школу.
Nuisance• 14 ноября 2022
Ответ дляЦаревна Лягушка
Смею предположить, что это особый вид самоутверждения когда в реальности ты 0
Я знаю немало тех, кто был 0 в Украине ( хотя не считаю, что это относится к автору), но стал 10 в другой стране. Почему вы все злостью исходите, в Канаде никто бы не написал таких гадостей. Почему не пожелать ей успеха.
Мдаа• 14 ноября 2022
Ответ дляNatalia505
Коли там все харашо, то не гадять як тут все плохо. Немає ні бажання, ні часу. Не займаються щасливі люди такими справами. Ну хіба шо тролі на зарплату, в рублях.
Я мала на увазі що у людини скоріше за все ніхто не помер з близьких, чоловік не на фронті, вона не втратила житло, не жила в окупації, раз так бісять розмови про війну і рашку. Відсутність емпатії та якогось взаєморозуміння.
З моєї точки зору такі люди повинні жити не з нами, поїхала - ну і на краще.

lith_oops• 14 ноября 2022
Ответ дляcoch100
Приходят хаять сообщество?
Тож ви вважаєте, що маємо брати приклад з рашки і хвалити все, навіть те, що хвалити непотрібно? Закривати очі не негативні явища і кричати, що в нас все класно?
lith_oops• 14 ноября 2022
Ответ дляBejza
Автор на раше,эйфория от того, что воссоединилась с корнями своими
Ох, правда? Я не бачила, щоб вона це писала. Думала, що в Європі, то захищала її.....
lith_oops• 14 ноября 2022
Ответ дляcoch100
Приходят хаять сообщество?
Я вибачаюсь, тільки-но побачила, що автор на рашці. ((((( То дійсно їй тут немає чого робити. Мову знає, нехай би з рашистами і спілкувалась....
lith_oops• 14 ноября 2022
Ответ дляBejza
Злесь всегда было полно ущемленных, которые рашу привозносили, но ссаными тапками их туда не загнать. Автор попала в страну мечты, там так чудесно, но сцыкотно
Автор не написала що вона на рашці (чи я не побачила зразу), тож захищала її. ((( Думала в Європі, то зрозуміло, чому не вертатися і спокійно жити.
Але для автора є погані новини: вона не зможе спокійно жити в рашці. )))))
lith_oops• 14 ноября 2022
Я спочатку подумала, що ви в Європі, то захищала вас.
Але, як ви на рашці, то у мене для вас погані новини. Ви не зможете спокійно там жити. Ви не зможете нормально там лікуватися. Ви не зможете там нічого робити, не боячись потрапити під донос. Ви не зможете там працювати на іноземну компанію - ну може ще деякий час, але всі великі компанії закривають російські офіси з банальної небезпеки.
На мій превеликий жаль, моє професійне коло спілкування здебільшого з росіянами. Зараз вже менше, та й залишилися в мене в друзях тільки нормальні. І перспективи там значно гірші за ті, що в Україні. А ви б ліпше такого не писали, бо вас і тут, і там будуть бити. А може й посадять...
lith_oops• 14 ноября 2022
Ответ дляContento
Ну мало ли что вы хотите. Надо ещё , чтобы страна куда вы уехали, согласилась вас оставить и дать вам ПМЖ после окончания войны. А большинство украинских беженцев отправят домой.
Її залишать, вона на рашці. Я теж не одразу зрозуміла...
Bejza• 14 ноября 2022
Ответ дляlith_oops
Она не писала, но слилась после того, как отменили анонимы, почитайте стиль написания, раское превосходство
Shipowner• 14 ноября 2022
Ответ дляГага Газу
И в Украине культ - ой, у тебя ж лицо вниц потекло! Почему ты ещё ничего никуда не уколола!?

В Европы это совсем нет. И дышится легко. Люди живут и не заморачиваться с морщиной или без.
Как же хреново вы знаете Европу))
Не идеализируйте то, с чем вы ещё не столкнулись и чего вы знать не знаете)
Тут все гораздо интереснее и сложнее
lith_oops• 14 ноября 2022
Ответ дляBejza
Все-таки виїхати від війни в Європу і виїхати до країни-агресора - то дуже різні речі... Аби ще через рашку... Але як вона там, то в мене для неї погані новини. )))))))))
А для нас - хороші. )))
Vesy• 14 ноября 2022
Ответ дляlith_oops
А где автор написала, что она в Россию уехала?

lith_oops• 14 ноября 2022
Ответ дляVesy
Ну дівчата всі пишуть, що наче з рашки, вона не заперечує... То мабуть так і є....
Vesy• 14 ноября 2022
Ответ дляlith_oops
Или додумали за автора, как тут любят. Может она без анонима не хочет писать
lith_oops• 14 ноября 2022
Ответ дляomg_meow
если вы имеете возможность остаться - оставайтесь и живите счастливо. у меня несколько подруг уехали - в Польшу, Германию и Португалию. Тоже им все нравится. Здесь они так не радовались, если честно, как там. Правда не понимаю, зачем было ждать войну, чтобы наконец-то уехать и жить в том месте, где все устраивает. Можно было бы и раньше приложить усилия.
Многие не успели. Мы документы собирали как раз перед войной. Подруга моя, коллега - тоже не успели буквально на месяц, уже на чемоданах сидели.
Мы даже продали почти все, что не повезем, несколько месяцев именно бытовые вещи всякие на олх продавали. Документы почти все подготовили (но не все, время еще было).
В моем окружении много кто эмигрировал или собирался.
Просто грамотная эмиграция - это процесс на пару лет.
Лика32• 14 ноября 2022
Автор, а нельзя остаться там где Вы молча? И не обсирать свою страну, своих соотечественников? обязательно надо накидать г... на вентилятор?
Bejza• 14 ноября 2022
Ответ дляlith_oops
А для нас - хороші. )))
Она в такой эйфории, не может народоваться....)
Bejza• 14 ноября 2022
Ответ дляОсторожная
))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
А кто бы ныл, что ущемляют? Да, автор?
Bejza• 14 ноября 2022
Ответ дляЛика32
Из раши это делать святое, она три дня на раше и почувствовала себя уже великой и магучей
Bejza• 14 ноября 2022
Ответ дляmiranda77
Автор за поребриком
lith_oops• 14 ноября 2022
Ответ дляBejza
На жаль, я все ще спілкуюся з росіянами, бо багато колег - але тільки з нормальними. І перспективи там значно гірші, ніж в Україні. Ба навіть гірші, ніж в Уганді, по Ірану там ще були б питання.
Тож зарано радіє.
Навіть якщо станеться диво, і рашка не розвалиться і не буде громадянської війни (хоча особисто я вважаю, що до того йде), найкраще, на що вона зможе розраховувати - це середньовіччя.....
Bejza• 14 ноября 2022
Ответ дляlith_oops
Тож зарано радіє.
Смотрю на них в тик ток, инста, ни фига их не берет, как бухали так и бухают, как срали в ведра так и срут, это дно ничем не напугаешь. Они теперь розбогатели на 200
Bejza• 14 ноября 2022
Ответ дляgamachok
а в якій країні автор?
рашкостан