Сколько длиться курс молодого бойца сейчас? Для мужчин которые никогда не служили, не занимались спортом и нет военной кафедры? И да кто не знал уже 4 волна мобилизации
Вкусныйпончик• 14 ноября 2022
Згідно закону ви можете написати ввдмову, якщо не служив і не було кафедри.
Вкусныйпончик• 14 ноября 2022
Ответ дляnastya-ks
Дайте ссылку пожалуйста
В мене світла нема, інтернет не витягне зараз шукать, трохи згодом скину. Але інфа сотка, в нашому військоматі це проходить, а ще якщо не хоч на передову ти теж пишеш заяву і тебе не направляють. Наші теж дивляться кого туди відправлять, якщо ти боягуз, то сенсу з тебе там, залишають по місцю.
Ответ дляВкусныйпончик
Крутой военкомат, во Львове взяли всех, медкомисия была 20 минут. Жалобы есть - нет, годен
Вкусныйпончик• 14 ноября 2022
Ответ дляЕлена0541
То треба, як тільки дали повістку, двонити юристу і з ним писать заяву на відмову. А якщо вже медкомісію пройшли, то все.
Ответ дляВкусныйпончик
Скажіть, а що міняє наявність військової кафедри? Ви знаєте як там вчили? Заплатили свої гроші, щоб там вчитися при університеті, вчили аж нічого, машин бойових по яким отримали звання в очі не бачили, побігали по полігону і все.
Вкусныйпончик• 14 ноября 2022
Автор , а вам показали наказ згідно якому у нас 4 хвиля? Бо наскільки я знаю в нас зараз 2га, все інше - самоуправство.
Вкусныйпончик• 14 ноября 2022
Ответ дляZaviriuha
Чому ви мене це питаєте? Не я це придумала :)
А взагалі да, витрачали і немалі кошли, для деяких сімей це були останні кошти, аби тільки в законний спосіб відмазати від строкової служби і тут така підстава. Але ж люди мовчать, все влаштовує значить, як і світло.
Ответ дляВкусныйпончик
Просто ви написали що нехай беруть тих хто має військову кафедру, а по факту вони нічим не кращі за тих хто не служив і немає звання.
Вкусныйпончик• 14 ноября 2022
Ответ дляZaviriuha
Я не написала нехай, я написала, хто має право відмовитись наразі.