Доброго дня ,
Дядько зараз на 0 і попросив купити їм машину ( так як їх дуже в поганому стані ) . Зараз знаходжусь в Німеччині, чисто теоретично купити можемо , але ..
- Як її оформлювати ? Як доставити, щоб вона потрапила саме їм ? Може підкажете якісь надійні волонтерські організації, які допомагають в таких питаннях . Дякую
Татьяна -3329• 14 ноября 2022
Мы покупали. Мы сами нашли машину которая нужна, парень который ганянет машины ее купил. Но вояки наши, кто попросил сами за ней поехали на ЗУ. Растаможить для таких машин нет. Небольшую комиссию только парню заплатили.