Сегодня не целуюсь• 15 ноября 2022
Що за фігня?)
Я гарна,з освітою,комунікабельна,весела.На СЗ вже більше року .Сходила більше ,чим на 25 побачень з різним людьми.Не можу знайти своє(Або я неподобаюсь,хоча мені здається,що все було норм.при зустрічі,або мені не подобаються.Жесть якась.Що зі мною не так?!Вже у відчаї.
Сегодня не целуюсь
• 15 ноября 2022
Ответ длявентиляторная
Зайва вага?
Вони ж як запрошують,то бачать по фото.Я впевнена,що гарна
Джавеліна• 15 ноября 2022
Ответ дляСегодня не целуюсь
Соответствуют ли фото на сайте действительности? Либо удачны профиль / фильтры / яркий свет направлен на лицо?
Анонимарик• 15 ноября 2022
Ответ дляСегодня не целуюсь
Різні погляди можуть бути... я теж на сз, але біля 2 х неділь. Було 2 побачення і хочется видалитись вже. Перше побачення, він мені сподобався, але через 10 хвилин після зустрічі ліз вже цілуватись, хоча в анкеті стосунки шукає. Пропав після зустрічі, хоча красень, я теж більше не писала йому, бо секс на одну ніч не шукаю.
Друге побачення, таке страшко прийшло і морозило мене по парку годину.
Потім, з третім дуже гарна переписка була, але він пропав, не відповідав, хоча був онлайн. ВІідповів вчора, на що я не захотіла відповідати, бо відчула себе , запасним варіантом.... Розумію Вас, про що Ви пишете.
Разведка Маша• 15 ноября 2022
Точно симпатичная?я забивал на мамбе возраст 35-40 лет,выбор-обнять и плакать и это Киев
вентиляторная• 15 ноября 2022
Ответ дляСегодня не целуюсь
Ні,все ок
Дивно...
А то тут часто кажуть, що одинокі і нікому не потрібні дівчата з зайвою вагою. Але серед моїх знайомих одинокі саме стрункі. І от ще Ви.
САМ_ТАКОЙ• 15 ноября 2022
Ответ дляРазведка Маша
А теперь мужчин забейте того же возраста. Что с вами со всеми после 35-38 случается, а?)
Алина-1240• 15 ноября 2022
Ответ дляkabatosa
25 побачень і впусту, тут щось не те
Такое бывает,забудет об этом,найдет,когда сама того ожидать не будет
Анонимарик• 15 ноября 2022
Ответ дляРазведка Маша
А Ви напевно красень с плейбою?
Малая Налегке• 15 ноября 2022
Основа вдалих стосунків - однакові життєві цінності та спільні інереси.
Чим ви захоплюєтеся? Там і шукайте свою пару, а не на СЗ.
Джавеліна• 15 ноября 2022
Ответ дляРазведка Маша
А зачем красивой и ухоженной женщине в этом возрасте сидеть на СЗ? С ней знакомятся на работе, в спортзале, Гудвайне и заправке)
Тра Ля Ля• 15 ноября 2022
Ответ дляАнонимарик
Я сама на первом свидании полезла целоваться со вторым мужем.В этот же день и переспали.Через 2 дня переехала к нему жить.С двумя маленькими детьми.В завтра 10 лет брака .Есть общий ребенок:)
Алина-1240• 15 ноября 2022
Ответ дляРазведка Маша
Пословица есть’вдягни пеньок,буде панок’
вентиляторная• 15 ноября 2022
Ответ дляАлина-1240
Не чула такої) а що вона означає?
Я в дамках• 15 ноября 2022
ну хто зна...
може просто не щастить поки що
а може є щось, що від вас відштовхує чоловіків. якась якість, що тільки при зустрічі помітна
ну знаєте, у людини може бути дивний сміх, чудна манера розмовляти, запах і т.д. і т.п., ви це можете навіть не помічати в собі.
може просто не щастить поки що
Ненавязчивый синтезатор• 15 ноября 2022
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
По факту, тем мужикам может быть не 35, а все 55. Мне такое говно недавно попалось, но не на сз
Анонимарик• 15 ноября 2022
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
100%, пише в анкеті, що йому 34, а на фотографії всі 45. Не вже так, більшість мужиків погано виглядає, і брешуть про вік, я думаю.
Анонимарик• 15 ноября 2022
Ответ дляТра Ля Ля
Ну, вам він дуже сподобався напевно.
Про себе, я так не скажу.
Але, ще б на побачення з ним би сходила. Але, що маємо, то маємо.
Про себе, я так не скажу.
Сегодня не целуюсь
• 15 ноября 2022
Ответ дляТра Ля Ля
Планка завышенная донемогу?
Я б так не сказала ,принца не шукаю.Може я надто самовпевнена,це так є.
Алина-1240• 15 ноября 2022
Ответ длявентиляторная
Не чула такої) а що вона означає?
По типу красота требует вложений)
Дую ветер• 15 ноября 2022
Ответ дляДжавеліна
Я свидетель весьма достойного знакомства на баду. Пара до 30 лет. Молодые красивые, а познакомились на баду)
Другое дело, что таких случаев, наверное, 5 из 100)
Анонимарик• 15 ноября 2022
Ответ дляСегодня не целуюсь
Мені там один писав, що такі королевни приходять, що він мав на увазі не знаю. Але може, щось в цьому і є.
Джавеліна• 15 ноября 2022
Ответ дляДую ветер
До 30 лет ключевое