Fifi• 15 ноября 2022

смотрели новый Bihus Info про Спецагента Шило?

там все прекрасно
"Артем Шило нещодавно очолив Головне управління контррозвідувального захисту об’єктів критичної інфраструктури та протидії фінансуванню тероризму. СБУ-шник вже встиг засвітитися в скандалі з російським бізнесом 1xBet, якому видали ліцензію у квітні цього року, у зв’язках з представниками ОП, зокрема Татарова, а ще – у надприбутковому бізнесі дружини у сфері краси та запитаннях до майна у $4 млн. Що не так з репутацією Шила та хто міг допомогти йому прийти на нову важливу посаду – у випуску Лесі Іванової."

автор Fifi • 15 ноября 2022
отдельно понравилось, как разговаривает этот ’за восимь лет в подполковники’ - как чертила и гопник.

Соната любви• 15 ноября 2022
там все во власти, как на подбор, куда ни глянь, один зашквар.
все друг друга сначала продвигают, потом покрывают.
а в случае шухера, помогают безнаказанно выехать из страны.
и никто ни за что не несет ответственности.
Saha_ovs• 15 ноября 2022
Ответ дляСоната любви
А чего Грановского обьявили в международный розыск? Правая рука порошенко, кстати. Как обычно, двойные стандарты у порохоботов