Показушница• 15 ноября 2022
А была бы Советчица та же без крутых смайлов и смешных ников?
Ну и без анонимов
И гея Юры
выходные пролетают• 15 ноября 2022
на смешные ники вообще внимания не обращаю, а вот смайлики прикольные )
Удачная• 15 ноября 2022
Смайлы обычные, на ники вообще не обращаю внмания, а юра появился недавно. Тупые темы были,есть и будут.И в этом Советчица.
БЦАшка• 15 ноября 2022
Була б. Тому що багато тем, зручно відповідати, є можливість анонімності (могло ж просто бути підписи анонім123).
Але, з цікавими анонімами набагато краще, інколи щось прочитаєш, і посміхнешся), бува можеш відповісти під своїм ім‘ям, але цікаво, який нік буде цього разу))
Ну і смайлики - це ж інколи «замість тисячі слів».