Мне без сахара• 16 ноября 2022

Хто живе у США , чим вам подобається ця країна?

Як давно ви переїхали? Скільки років у вас зайняло знайти нормальну офісну роботу? Чи працювали ви на низькокваліфікованій роботі і як довго : прибиральниця в готелі, догляд за людьми похилого віку, в кафе чи магазинах? Що вас тримає саме у США? Негативні сторони цієї країни? Житло куплене в кредит ?
осень_осень_харашо• 16 ноября 2022
я в США 3 місяці і мені не подобається
тут майже у всіх житло та авто в кредит, а ще багато живуть у трейлерах
культ фаст фуду
одяг для більшості не важливий - школярі в піжамах ходят на навчання

парИла я парИла• 16 ноября 2022
Скажу за свою подругу вышла замуж за американца работает удаленно имеет хорошую зарплату.
Две вещи что бесит её что сейчас - угнетение белого населения в США. Не дай бог чтобы ты назвал негра негром всё затаскают по судам. И также постоянно мусирование тем про толерантности и свободы выбора в сексуальном плане.
Как она выражается - что занадто то не здраво.
Рожайтретьего• 16 ноября 2022
вибачте ніколи не писала так раніше, але теми про США одні і ті самі щодня! https://sovet.kidstaff.com.ua/search/сша
Кубик Рубика• 16 ноября 2022
Ключі від житла та сейфів де тримаєте?
ЗабежАЛОЧКА• 16 ноября 2022
Я живу в США, по своїй волі ніколи б дитті сюди не переїхала жити.
Заради споаведливості скажу що жити мені тут в принципі подобається, але якби мені сказали через 15 хвилин виїжати в Україну чи навіть в Польшу то я б зібралась вже за 10 звилин.
Ніколи в житті не погодилась би працювати на низькокваліфікованійроботі. Від переїзду до роботи якою я зараз займаюсь пройшло трішки меньше року. В принципі робота подобається + паралельно веду бізнес в Україні
ЗабежАЛОЧКА• 16 ноября 2022
Ответ дляпарИла я парИла
І правильно зроблять, ненавижу тупий расизм і расистів в принципі.
автор Мне без сахара • 16 ноября 2022
Ответ дляКубик Рубика
Ключі від житла та сейфів де тримаєте?
Мені ключі не цікаві. Питання не про це. Я знає є люди, які мають по три квартири у Києві і заможні життя , а потім їдуть у США і починають з нуля. Мені цікаво, що їх настільки зацікавлює в Америці, що вони готові полишити все і жити в кредитах( купівля житла) і саме головне піти на низькокваліфікована роботу , щоб через пару років здобути місцеву освіту і знайти нормальну роботу. Що такого крутого у США саме для тих людей, які вибрали такий нелегкий шлях

автор Мне без сахара • 16 ноября 2022
Ответ дляРожайтретьего
Не одні і ті самі. Мене не цікавить бачення людей які виїхали під час війни у 2022 , питання до тих, хто емігрував давно
автор Мне без сахара • 16 ноября 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Розкажіть про роботу в США, що саме ви робите. Як знайшли цю роботу. Англійську вчили до від’їзду?
ЗабежАЛОЧКА• 16 ноября 2022
Ответ дляМне без сахара
Я завжди знахожу роботу і можливість працювати сама на себе. Трішки знала, більше вивчила
Чижик Пижик• 16 ноября 2022
Ответ дляосень_осень_харашо
я в США 3 місяці і мені не подобається
культ фаст фуду
Підтримую. А ще мені не подобається кількість наркозалежних, буквально вчора чіплявся один до мене, в DMV офісі. Тут це не засуджується, до них ставлення більше як до просто хворих людей, допомагають їм і все таке.
Тоскующая• 16 ноября 2022
Ответ дляМне без сахара
мой муж из таких людей. начинает все с нуля после обеспеченной жизни в Украине
Tammy21• 16 ноября 2022
Ответ дляпарИла я парИла

Хорошо, что за смайлики не банят...
Луноходик_Ик• 16 ноября 2022
Ответ дляМне без сахара
О , я з вами. Правда зараз 3місяць в Канаді. Але також перспектива жити в кредиті. Не радує. Надіюсь здобуду досвід, війна закінчиться і повернемось.
Я инженер, меряю от 1• 16 ноября 2022
Ответ дляМне без сахара
Не у всих людей бажаним є життя по принципу ’ університет, квартира, весілля, дача , квартири’. Тим більше, як показує війна, квартира це таке щось, що можна втратити вмить.
Четырёхсторонний скотч• 16 ноября 2022
Если вы хотите понять немного жизнь в США, рекомендую посмотреть интервью Дудя с Машей Гессен. Она в США давно живет, очень доходчиво обьясняет про блек лайфс меттерс, трансгендерность и тд. Недавно она, как бывший военный журналист приезжала в Бучу, кстате.
Пуки-куки• 16 ноября 2022
ВСЕ кого знаю из США в итоге уехали домой.
Самое большее 20 лет там жил папа подруги - дальнобойщик.
Уже были билеты домой, но умер там от ковида.
Гл. Амурная• 16 ноября 2022
Ответ дляЧижик Пижик

капец
Админко• 16 ноября 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
При чем тут рассизм? Сейчас реально перебор и рассизм по отношению к белым, белый может полностью подходить для работы своей квалификацией, а черный нет, на берут черного, потому что он затаскает по судам.

Ужгород• 16 ноября 2022
Ответ дляпарИла я парИла
Про негрів згідна. Сестра там живе. На роботі була скпндальна чорношкіра, ніхто її не любив, але адмін просила персонал про лояльність до неї, бо засудять. Сестра була в шоці. А негритянка користалась тим на повну.
парИла я парИла• 16 ноября 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Только вы сами сталкивались с расизмом в вашу сторону?
А моя подруга знает что это такое. Когда берут на работу то выбирают чернокожих только бы не засудили их за расизм, и пофиг какой он работник и какое у него образование.
Сейчас в США расизм белых и попробуйте что то вякнуть про притеснение ваших прав сразу судиться будут что ты свои права защищает но этим оскорбляеш их права. Извращения логика.
Админко• 16 ноября 2022
Ответ дляпарИла я парИла
В Германии реклама агрессивно навязывает межрассовые браки, вегетарианство, гомосексуализм. Так, чтобы для детей это уже было нормой.
ЗабежАЛОЧКА• 16 ноября 2022
Ответ дляАдминко
Ви звідки це знаєте?
Мій соловік чорний вже 2 міс без роботи бо взяли білих
Админко• 16 ноября 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ви звідки це знаєте?
Пусть судится, раз такое дело. Но честно выбирать по квалификации, а не рассе. В любую сторону.