Українська Мрія• 16 ноября 2022

Що входить у ваш щорічний чекап?

Опишу свій:

стоматолог чистка - раз на рік (хоча треба раз на 6 місяців)
гінеколог УЗД - раз на рік
загальний аналіз крові - раз на рік
біохімія крові (ниркові та печінкові проби, холестерин) - раз на рік
ТТГ - раз на рік
вітамін Д - раз на рік
феритин - раз на рік

УЗД черевної порожнини не роблю, бо по біохімії видно, як працюють органи.
Пульт от линолеума• 16 ноября 2022
Навіщо нам ваше, а вам наше?

А поговорить?• 16 ноября 2022
ух ти. розкажіть як все це проходить.
ви йдете долікаря ( терапевта?) він вас направляє хто читає результати аналізів?
автор Українська Мрія • 16 ноября 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Навіщо нам ваше, а вам наше?
Може, я щось упускаю. Або навпаки, ви щось упускаєте
Бусурманша• 16 ноября 2022
Ничего из этого
Gvenna• 16 ноября 2022
Молодець
Я ще кольпоскопію б додала.
автор Українська Мрія • 16 ноября 2022
Ответ дляА поговорить?
ух ти. розкажіть як все це проходить.
Ніхто не направляє) Якщо результати аналізів недобрі, у Сінево обводять цей показник. Тоді записуюся онлайн до терапевта і показую аналізи
автор Українська Мрія • 16 ноября 2022
Ответ дляGvenna
Молодець
Я ще кольпоскопію б додала.
Кольпо потрібна тільки якщо ПАП-тест із дисплазією. Це не рутинна процедура
Gvenna• 16 ноября 2022
Ответ дляУкраїнська Мрія
Я роблю, мені ок)
спальное место• 16 ноября 2022
Все тоже плюс Пап тест раз в пол года и раз в пол года УЗИ жкт(но у меня есть причины по здоровью), и раз в год пытаюсь показывать все родинки онкологу

Стефанія• 16 ноября 2022
Гінеколог, стоматолог, розгорнутий аналіз крові.
Ну і за потреби до терапевта з поточними скаргами. Він вже направляє куди потрібно
автор Українська Мрія • 16 ноября 2022
Ответ дляGvenna
Я роблю, мені ок)
Навіщо кожен рік пекти шийку йодом та оцтовою кислотою? Я двічі робила, з мене достатньо. Лікар сказав, що більше не потрібно. У мене була дисплазія, зараз немає, тому навіть наступний ПАП-тест здавати через три роки, не раніше
автор Українська Мрія • 16 ноября 2022
Ответ дляспальное место
О, про родинки забула. Перевіряла 1,5 року тому, в мене їх небагато
ФрекенБок• 16 ноября 2022
А маммолог?
Каяспер• 16 ноября 2022
У кожного своє. Я ще додаю УЗД щитоподібної залози.
Барабасиха• 16 ноября 2022
Ответ дляУкраїнська Мрія
пап тест делают во время кольпоскопии, разве нет?
Нафаня Маня• 16 ноября 2022
каждый год хожу к маммологу и на узи груди - это прям обязательный пункт.
проверяю щитовидку, у меня узлы, иногда и не раз в год, а два.
Gvenna• 16 ноября 2022
Ответ дляУкраїнська Мрія
Не буду зараз ритись в медичних документах. Треба то й роблю.
Що по грудях? УЗД?
Нафаня Маня• 16 ноября 2022
Ответ дляБарабасиха
нет, кольпоскопия отдельная процедура
Gvenna• 16 ноября 2022
Класна темка, наступний раз як поїду додому, треба не лінуватись і закрити медичні питання. Зараз і список напишу.

Алина-1240• 16 ноября 2022
Не бегаю по больницам без надобности,когда что то беспокоит,тогда и иду
Гага Газу• 16 ноября 2022
Не буває абсолютно здорових, бувають недообслідувані☝
parele• 16 ноября 2022
Стоматолог, гинеколог, узи груди, развернутый анализ крови - дважды в год, родинки один раз в год и узи внутренних органов. А, еще флюорографию. Ну и по назначениям врачей анализы по необходимости. Всякие Д3, ферритин, гормоны, холестерин и ты.ды.
Принцепесочка• 16 ноября 2022
Стоматолог, все остальное только по жалобам
Нафаня Маня• 16 ноября 2022
ОАК сдаю по назначению врача обычно, витамин д и ферритин тоже по назначению, в отрыве от общей картины просто цифры в анализах - не всегда показательны.
автор Українська Мрія • 16 ноября 2022
Ответ дляФрекенБок
А маммолог?
Мені 34, поки ні
автор Українська Мрія • 16 ноября 2022
Ответ дляGvenna
Що по грудях? УЗД?
Груди не обстежую. ХЗ, може треба робити УЗД
автор Українська Мрія • 16 ноября 2022
Ответ дляGvenna
От бачите, а ви мені про груди нагадали, тому і для мене корисна темка
Ane4ka-9cee• 16 ноября 2022
Вважаю, що для жінки обов‘язково раз на рік треба перевіряти груди, і до гінеколога. А все інше по скаргах. У мене щитовидка ще входить в список.
Мона_Лиса• 16 ноября 2022
Чистка зубов и ортодонт. Все
Попижёновна• 16 ноября 2022
Ответ дляGvenna
Молодець
Я ще кольпоскопію б додала.
Кожен рік?