Трусы с капюшоном• 16 ноября 2022
Порадьте що почитати.
Художня література на українській мові. Хочу вдосконалити мову, тому тільки українскою мовою, щось цікаве.
Трусы с капюшоном
• 16 ноября 2022
Ответ дляТумба-юмба
Українською мовою.
дякую, що виправили. Я до війни розмовляла російською. Зараз вчусь, як в першому класі)
УлыбАчка• 16 ноября 2022
І будуть люди
Мій папа зараз вивчає українську мову, читає її, подобається
очки_ннадо• 16 ноября 2022
Майже будь-які відомі світові книжки перекладені українською. Обирвйте автора чи жанр, який вам подобається, і читається українською.
Рыжик-пыжик• 16 ноября 2022
Перечитуйте, що вивчали в школі. Укр класику.Кайдашева сім‘я , наприклад
Трусы с капюшоном
• 17 ноября 2022
Ответ дляJulieta78
Кайдашева сім´я.
І ще дуже чудова українська у Люко Дашвар. Вимова центральної України, без іншомовних та західних діалектів.
Дякую.
Трусы с капюшоном
• 17 ноября 2022
Ответ дляТумба-юмба
Сергія Батурина можно почитати.
Дякую.
Трусы с капюшоном
• 17 ноября 2022
Ответ дляТумба-юмба
Кстати, вы читали Олеся Гончара ’Собор’?
Нажаль ні
Трусы с капюшоном
• 17 ноября 2022
Ответ дляУлыбАчка
І будуть люди
Дякую
Трусы с капюшоном
• 17 ноября 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
Гарна порада, дякую
Сладко-соленая• 25 ноября 2022
’Чумацький шлях’ менi сподобався, нещодавно прочитала. Володимира Малика. Зараз хочу почати читати ’чорний вершник’