lilul990• вчера в 20:49

Яка контрактна армія? Просніться, ви брєдітє

Якісь брєдні про контрактну армію. Хто не знає: Німеччина останні 2 роки проводила рекрутингову кампанію для підписання контрактів в армію, як і Великобританія проводить постійно. Де черга з контрактників? Її немає

Цього року в Німеччині сказали шо у випадку війни мобілізація буде примисувою, воєнний учьот, явка в їхні центри комплектацій і суворі санкції до порушників. Розкажіть мені про права у Європі, я поржу на ніч глядя

Більш того, якшо росія об´яве мобілізацію, будуть правові європейські механізми які переживають за ваші свободи шукати способи відправити ваших ухилянтів додому. Ніхто ні з ким не буде гратися.

В яких фантастичних сферах ви літаєте?
Борисфенка• вчера в 22:00
Ответ дляlilul990
Скеля це шо зараз, дивізія? Максимум 1500 людей. Усі в ній не умруть. Може вас здивує, але за останній місяць з за кордону заявок на повернення на службу чи підпис контракту біля 300.
Скеля - це штурмова бригада, де за місяць смертність 60%.
300 контрактників - шалене досягнення. На одну добу вистачить.

А я з косою• вчера в 22:00
Ответ дляБорисфенка
Ядерну бомбу на мацкву. Або десять тисяч далекобійних балістичних ракет. Якраз 90 мільярдів на це вистачить, які дають сцикливі Європа і Америка.
Удалено администрацией...
А я з косою• вчера в 22:01
Ответ дляБорисфенка
В якості кого можна прибігли на контракт на милицях? Мішенню на полігон?
Ты в 22гому і без милиць, біглв, аж спотикалась, на пасобія
Борисфенка• вчера в 22:02
Ответ дляА я з косою
Удалено администрацией...
Тому і сцяться союзнички. Атомну бомбу в України забрали, а далі ми самі. Лінію фронту вже з космосу видно, 20 кілометрів випаленої землі.
Чекають, сцуки, поки ширина 500 км буде
Мороженная курица• вчера в 22:03
Ответ дляА я з косою
Удалено администрацией...
Це ппц якийсь .
Орчихо, ти форумом помилилося .
автор lilul990 • вчера в 22:03
Ответ дляБорисфенка
Чекають, сцуки, поки ширина 500 км буде
Вам треба поспати
Борисфенка• вчера в 22:03
Ответ дляlilul990
Вам треба поспати
І вам не завадить.
А я з косою• вчера в 22:05
Ответ дляБорисфенка
Чекають, сцуки, поки ширина 500 км буде
Ну, ти ж також сциш, сидиш в Німеччині. Чи тільки тобі сцяти можна і синочку ратувати? А чужих синочок не шкода?
А я з косою• вчера в 22:08
Ответ дляМороженная курица
Це ппц якийсь .
Орчихо, ти форумом помилилося .
А шо не так? Пані з Німеччини відправляє ядерну на мацкву. Нє, мацкву не шкода, але чому те, що прилетить у відповідь, повинно летіти на голови тим, хто в Україні, а не пані, яка выучить за початок ядерної?

Борисфенка• вчера в 22:11
Ответ дляА я з косою
Шкода. Тому я дві доби безперервно матюкалася в Інтернеті і суку Сирського таки зняли.
Але ніякий свіжий головнокомандувач не замінить далекобійну зброю. КАБи летять вже по Сумах, Харкова і Павлограду. А мають летіти балістичні ракети по всій раші.
Борисфенка• вчера в 22:13
Ответ дляА я з косою
Так Україну якраз перелетить, по мені жахне. Я ж не проти. От тільки Європа дуже проти. Америка взагалі самоусунулася, не при ділах типо, з Іраном воювати зброя є, а на Україну насрати.
Швидка Настя• вчера в 22:15
Ответ дляА я нівроку
20 тыс евро в год на войне?🤣🤣🤣🤣
Все бегут, спотыкаясь....
Вы считаете, 20 тыс это озолотится?
Так не было желающих, бо уверены, что государство тебя кинет. Нет веры системе и государству
Швидка Настя• вчера в 22:19
Ответ дляlilul990
2026-2027 - колапс влади в рашці через непоправні втрати і програш в сухопутних операціях. Війна не буде длитись до 30 року.
Шо вы свой дедлайн двигаете и двигаете. Шо стало с предыдущими на 2025 и 2026
виктория7аас• вчера в 22:34
Ответ дляМороженная курица
Що ж так у вати підгорає ?
Вы ж самая ватница, сбежавшая в ЕС
виктория7аас• вчера в 22:39
Ответ дляБорисфенка
Чекають, сцуки, поки ширина 500 км буде
Атомной бомбы в Украине не было никогда
Борисфенка• вчера в 22:39
Ответ длявиктория7аас
Атомной бомбы в Украине не было никогда
Ви хочете про це поговорити? Без толку кусати лікті заднім числом.
Прокачую сідниці• вчера в 22:46
Якщо подумати - зараз у нас як раз контракта армія + мобілізація.
Срочниквв немає вже.
Живу в військовому містечку, варюсь в цьому. Служила раніше.
Доктор Варвар• вчера в 22:49
Ответ дляБорисфенка
Не сняли его пока, опровергли это официально(
Борисфенка• вчера в 22:51
Ответ дляДоктор Варвар
Ага, вже знову передумали, спростовують попередні новини.
Вночі нарада у них - що робити. Молодь з картонками знову вирує. На жнивах біля полів з трактористами, що збирають врожай, чатують бусіки ТЦК.
Хоррор

Мороженная курица• вчера в 22:57
Ответ длявиктория7аас
Вы ж самая ватница, сбежавшая в ЕС
Вата , сиджу в Україні , скролю відоси про те ,як орчиха від Грузина по фейсу отримала .
Неймовірні кадри , а коменти -то окремий вид мистецтва.
Залізна тьотя• вчера в 23:01
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ну многие не в курсе, что во время второй мировой в той же Великобритании тоже были ухилянты. И тоже было не просто выехать. Поэтому и несут чушь типа ’только у нас’. Не только. Законы военного времени никогда не бывают мягкими и справедливыми.
Когда то было? Вы еще про крепостное крестьянство вспомните.
df364tye3• вчера в 23:42
мобилизацию россия не объявит ,,,
контракт сейчас уже , бред ,,,
воинов в любом народе 3 , 6 процентов , кроме афганских пуштунов ,,,
наши, пять процентов в 22,23г пришли ,,,
вот и все ,,,
Ксерокопия ночи• сегодня в 00:09
Ответ дляМетелики на душі
Правых оплачивает Россия
Кто бы их там не спонсировал, но голоса на выборах отдают местные жители. А это уже о чем-то да говорит
Аристократка-тунеядка• сегодня в 09:19
Ответ дляЗалізна тьотя
(Пере)читайте ’Илиаду’, увидите - люди не меняются. Войны, в том, что касается людей, тоже.