Якісь брєдні про контрактну армію. Хто не знає: Німеччина останні 2 роки проводила рекрутингову кампанію для підписання контрактів в армію, як і Великобританія проводить постійно. Де черга з контрактників? Її немає
Цього року в Німеччині сказали шо у випадку війни мобілізація буде примисувою, воєнний учьот, явка в їхні центри комплектацій і суворі санкції до порушників. Розкажіть мені про права у Європі, я поржу на ніч глядя
Більш того, якшо росія об´яве мобілізацію, будуть правові європейські механізми які переживають за ваші свободи шукати способи відправити ваших ухилянтів додому. Ніхто ні з ким не буде гратися.
В яких фантастичних сферах ви літаєте?
Борисфенка• вчера в 22:00
Ответ дляlilul990
Скеля це шо зараз, дивізія? Максимум 1500 людей. Усі в ній не умруть. Може вас здивує, але за останній місяць з за кордону заявок на повернення на службу чи підпис контракту біля 300.
Скеля - це штурмова бригада, де за місяць смертність 60%.
300 контрактників - шалене досягнення. На одну добу вистачить.
А я з косою• вчера в 22:00
Ответ дляБорисфенка
Ядерну бомбу на мацкву. Або десять тисяч далекобійних балістичних ракет. Якраз 90 мільярдів на це вистачить, які дають сцикливі Європа і Америка.
Удалено администрацией...
А я з косою• вчера в 22:01
Ответ дляБорисфенка
В якості кого можна прибігли на контракт на милицях? Мішенню на полігон?
Ты в 22гому і без милиць, біглв, аж спотикалась, на пасобія
Борисфенка• вчера в 22:02
Ответ дляА я з косою
Удалено администрацией...
Тому і сцяться союзнички. Атомну бомбу в України забрали, а далі ми самі. Лінію фронту вже з космосу видно, 20 кілометрів випаленої землі.
Чекають, сцуки, поки ширина 500 км буде
Мороженная курица• вчера в 22:03
Ответ дляА я з косою
Удалено администрацией...
Це ппц якийсь .
Орчихо, ти форумом помилилося .
А я з косою• вчера в 22:05
Ответ дляБорисфенка
Чекають, сцуки, поки ширина 500 км буде
Ну, ти ж також сциш, сидиш в Німеччині. Чи тільки тобі сцяти можна і синочку ратувати? А чужих синочок не шкода?
А я з косою• вчера в 22:08
Ответ дляМороженная курица
Це ппц якийсь .
Орчихо, ти форумом помилилося .
А шо не так? Пані з Німеччини відправляє ядерну на мацкву. Нє, мацкву не шкода, але чому те, що прилетить у відповідь, повинно летіти на голови тим, хто в Україні, а не пані, яка выучить за початок ядерної?
Борисфенка• вчера в 22:11
Ответ дляА я з косою
Шкода. Тому я дві доби безперервно матюкалася в Інтернеті і суку Сирського таки зняли.
Але ніякий свіжий головнокомандувач не замінить далекобійну зброю. КАБи летять вже по Сумах, Харкова і Павлограду. А мають летіти балістичні ракети по всій раші.
Борисфенка• вчера в 22:13
Ответ дляА я з косою
Так Україну якраз перелетить, по мені жахне. Я ж не проти. От тільки Європа дуже проти. Америка взагалі самоусунулася, не при ділах типо, з Іраном воювати зброя є, а на Україну насрати.
Швидка Настя• вчера в 22:15
Ответ дляА я нівроку
20 тыс евро в год на войне?🤣🤣🤣🤣
Все бегут, спотыкаясь....
Вы считаете, 20 тыс это озолотится?
Все бегут, спотыкаясь....
Вы считаете, 20 тыс это озолотится?
Так не было желающих, бо уверены, что государство тебя кинет. Нет веры системе и государству
Швидка Настя• вчера в 22:19
Ответ дляlilul990
2026-2027 - колапс влади в рашці через непоправні втрати і програш в сухопутних операціях. Війна не буде длитись до 30 року.
Шо вы свой дедлайн двигаете и двигаете. Шо стало с предыдущими на 2025 и 2026
виктория7аас• вчера в 22:34
Ответ дляМороженная курица
Що ж так у вати підгорає ?
Вы ж самая ватница, сбежавшая в ЕС
виктория7аас• вчера в 22:39
Ответ дляБорисфенка
Чекають, сцуки, поки ширина 500 км буде
Атомной бомбы в Украине не было никогда
Борисфенка• вчера в 22:39
Ответ длявиктория7аас
Атомной бомбы в Украине не было никогда
Ви хочете про це поговорити? Без толку кусати лікті заднім числом.
Прокачую сідниці• вчера в 22:46
Якщо подумати - зараз у нас як раз контракта армія + мобілізація.
Срочниквв немає вже.
Живу в військовому містечку, варюсь в цьому. Служила раніше.
Срочниквв немає вже.
Доктор Варвар• вчера в 22:49
Ответ дляБорисфенка
Не сняли его пока, опровергли это официально(
Борисфенка• вчера в 22:51
Ответ дляДоктор Варвар
Ага, вже знову передумали, спростовують попередні новини.
Вночі нарада у них - що робити. Молодь з картонками знову вирує. На жнивах біля полів з трактористами, що збирають врожай, чатують бусіки ТЦК.
Хоррор
Мороженная курица• вчера в 22:57
Ответ длявиктория7аас
Вы ж самая ватница, сбежавшая в ЕС
Вата , сиджу в Україні , скролю відоси про те ,як орчиха від Грузина по фейсу отримала .
Неймовірні кадри , а коменти -то окремий вид мистецтва.
Залізна тьотя• вчера в 23:01
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ну многие не в курсе, что во время второй мировой в той же Великобритании тоже были ухилянты. И тоже было не просто выехать. Поэтому и несут чушь типа ’только у нас’. Не только. Законы военного времени никогда не бывают мягкими и справедливыми.
Когда то было? Вы еще про крепостное крестьянство вспомните.
Ксерокопия ночи• сегодня в 00:09
Ответ дляМетелики на душі
Правых оплачивает Россия
Кто бы их там не спонсировал, но голоса на выборах отдают местные жители. А это уже о чем-то да говорит
Аристократка-тунеядка• сегодня в 09:19
Ответ дляЗалізна тьотя
(Пере)читайте ’Илиаду’, увидите - люди не меняются. Войны, в том, что касается людей, тоже.