Играю у края• 16 ноября 2022

Зимний пуховик , ПаМАГите

Девочки, просто уже сюр какой-то, не могу купить себе зимний пуховик-ищу чёрный, средней длины, простеганный, без камушков, ленточек и ядреных вставок и надписей. Мерила Зару- широкие все и рукава короткие какие-то 🤪. Бюджет ограничен , до 3500 грн максимум. Где посмотреть? На какие фирмы обратить внимание?
Конфиденциальность• 16 ноября 2022
Подивіться фірми clasna ,але чи в бюджет вкладетесь ....

Дверной_Проем• 16 ноября 2022
Дарда подивіться
Стефанія• 16 ноября 2022
Могу предложить свой пролет...
Банан-барабан• 16 ноября 2022
Если вы в Киеве, пойдите в Марафон сток, там часто дорогие прошлогодние модели по скидкам
#Пойду_кгадалке• 16 ноября 2022
А в мене інша печалька. Ну якого милого, всі зимові пальто обзивають пуховиками. Ось знову листала інтернет, якісь синтетичні наповнювачі, вбила час, псіханула, вийшла. Так нічого путнього і не найшла, бо щоб знайти один пух, треба перелопатить триста моделей з хер зна чим.
Цикавенная• 16 ноября 2022
Ответ дляКонфиденциальность
а чем они всем так нравятся? Ну такое Г и тяжелое, и дубовое, и нелепое какое то
Цикавенная• 16 ноября 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
ааааа точно!!! тоже сегодня искала и задавалась этим вопросом
Конфиденциальность• 16 ноября 2022
Ответ дляЦикавенная
Не знаю кому всім. Там гарні лекала і якісна тканина і пошиття . Мені подобається . з великим задоволенням носила їх пуховики по багато років . Важких не бачила ,моделі стримані і без зайвого
Marusia.• 16 ноября 2022
Outventure. Просто і нормально.

Пупуговка• 16 ноября 2022
Ответ дляКонфиденциальность
Підтримаю. Купила знайома пуховик цієї марки, мені сподобався, поцікавилася, пішла теж і собі купила, тільки інший, вже два роки ношу, нічого йому не бракує. Обидві моделі цікаві , кольори актуальні, моделі теж. Так, не Add, але й ціна відповідно доступна. Тому фу-фу мені не зовсім зрозуміле але всі ми різні.
Примарочка• 16 ноября 2022
Zara. Там є зараз по знижкам пуховик.