мимАпроходила• 16 ноября 2022

Репетитори, допомога зі вступом у США

Українські переміщені школярі старших класів (7-12)—ось чудова можливість займатися математикою, фізикою, штучним інтелектом та іншими науковими предметами з студентами-українцями з провідних західних університетів! Плюс допомога зі вступом до американських університетів. Набір триває постійно—зголошуйтеся!

Oleh Kotsyuba
Неутомимые шахматы• 16 ноября 2022
Это бесплатно?

Трынди-брынди• 16 ноября 2022
Ответ дляНеутомимые шахматы
Это бесплатно?
Безплатный сыр только в мышеловке
Трынди-брынди• 16 ноября 2022
Ответ дляНеутомимые шахматы
Это бесплатно?
Бесплатный*
автор мимАпроходила • 16 ноября 2022
Ответ дляНеутомимые шахматы
Это бесплатно?
Я не знайшла для себе відповіді на це запитання і не можу поцікавитися, бо не підпадаю про умови.
Поширюється як безкоштовно, але я особисто підтвердити не можу. Напишіть за адресою на фото, гадаю, там скажуть. Зазвичай такі речі дійсно безкоштовні, тому я і врішила поділитися.
автор мимАпроходила • 16 ноября 2022
Ответ дляНеутомимые шахматы
Это бесплатно?
https://tutoringwithoutborders.org/

Вчителі без кордонів
Безкоштовні репетитори з математики, фізики, хімії, біологія, програмування, англійська мова та інших академічних предметів для громадян України.
Неутомимые шахматы• 16 ноября 2022
Ответ длямимАпроходила
https://tutoringwithoutborders.org/

Вчителі без кордонів
Безникая• 17 ноября 2022
Репетитор на 4 раза?))
Раз в неделю
Четыре недели
Круто!