БезникаЯ• 16 ноября 2022

У вас есть страхи?

Чего вы боитесь ?
Как себя отвлечь от грустных мыслей и постоянного страха буквально всего ?…
Алина-1240• 16 ноября 2022
Есть ,много разных

автор БезникаЯ • 16 ноября 2022
Ответ дляАлина-1240
Есть ,много разных
Мешают вам жить ?
Снегурочко• 16 ноября 2022
Нет страхов,есть усталость и равнодушие и больше никаких эмоций
Алина-1240• 16 ноября 2022
Ответ дляБезникаЯ
Мешают вам жить ?
Да
автор БезникаЯ • 16 ноября 2022
Ответ дляАлина-1240
Да
Как отвлекаете себя?
Вас трусит от страха ?
Тоскующая• 16 ноября 2022
Много. Очень усложняют жизнь
Матраскин Брат• 16 ноября 2022
Автор, какие у вас страхи?

Алина-1240• 16 ноября 2022
Ответ дляБезникаЯ
Как отвлекаете себя?
Вас трусит от страха ?
Никак ,стараюсь не думать о них
Запыхалась• 16 ноября 2022
Много
автор БезникаЯ • 16 ноября 2022
Ответ дляТоскующая
Много. Очень усложняют жизнь
Что делать тогда?
автор БезникаЯ • 16 ноября 2022
Ответ дляМатраскин Брат
Автор, какие у вас страхи?
Да куча страхов.
Просто всего всего боюсь.
И постоянно в голове а если …
Инстагра_мерша• 16 ноября 2022
Боязнь глубоких вод только, но плавать умею
Тоскующая• 16 ноября 2022
Ответ дляБезникаЯ
Что делать тогда?
Не знаю...таблетки помогают на время. Постоянно снится какая-то фигня,Постоянно какие-то мысли
Маруська Му• 16 ноября 2022
Якщо не заглибляти в війну і інше то у мене страх павуків ,це фобія і побороти не можу(
Zheka.82• 16 ноября 2022
Нет страхов вобше но штанишки на смену ношу с собой всегда
Инстагра_мерша• 16 ноября 2022
Ответ дляМаруська Му
Берете віника, виловлюєте на нього і швиденько на вулицю витрушуєте - страх відразу проходить )) якщо раптом впаде, то віником його. Віника всі бояться починаючи від чоловіків і закінчуючи павуками )))
Пожмаковна• 16 ноября 2022
Боюсь когда нет денег, прям фобия до дрожи. Спасибо студенческим годам впроголодь, когда на святоше думала украсть жареный пирожок в переходе.
Сладкий лимончик• 16 ноября 2022
Є. Липкий мерзенний страх, що доведеться тікати з рідного дома та вбивати своїх тварин (котів, собаку), бо не зможу забрати із собою. А покинути на призволяще теж не зможу. Мені іноді кошмари сняться, що я засовую їх в пакет та тягну до річки, або що сиплю їм до їжі щурячу отруту та вони їдять, нічого не підозрюючи. Прокидаюся в сльозах, не можу потім заспокоїтися довго...
Ацетилсалициловая кислота• 16 ноября 2022
Є страхи. Коли ракету збивають над твоїм будинком і його трусить, а потім бачиш ці шматки металу навколо будинку, то потім шугаєшся від будь-якого шуму. Ну і ще змій боюся, але це мені ніяк не заважало, аж поки колишній не дізнався і вирішив, що мені треба побороти цей страх. Ну що сказати, колишній став колишнім, а змій так само нема у тих містах, де я буваю

Комиссия50%• 16 ноября 2022
Да. И они очень усложняют мне жизнь
Маруська Му• 16 ноября 2022
Ответ дляИнстагра_мерша
Я не можу віником. Я не можу то описати ,той страх . Я не боюсь змій ,іншого. Можу ту всю іншу живність та хоч цілувати ) а павуки і методики то жах(
Инстагра_мерша• 16 ноября 2022
Ответ дляМаруська Му
цікаво, а про що ви думаєте чи які асоціації приходять коли бачите павука чи говорите про нього?..
Марфушечка душечка• 17 ноября 2022
Страх оставаться одной и клаустрофобия
Мадам Подлинник• 17 ноября 2022
Є
Сиреневая цапля• 17 ноября 2022
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
І що він вам зробив? Я теж дуже зміїв боюся, навіть дивитися не можу, мене коробить, мені легше будь-яке гівно взяти в руку, а черв´яка не візьму нізащо!
Апофиозная• 17 ноября 2022
Літати. Ніколи і нізащо не сяду в літак. Подорожувати люблю, але краще 2 доби в автобусі ніж 2 години літаком. Часто снилися авіакатастрофи, страшно навіть коли наді мною летить літак. Ніякі розумні докази не діють.
дама_из_декрета• 17 ноября 2022
Ответ дляАпофиозная
розумні докази тут і не допомагають)
це ж фобія.
Вона лікується іншими методами.