Olgusya• Изменено 17 ноября 2022
Руйнування енергетичної інфраструктури України наближається до критичної точки
Про це заявив єврокомісар Янез Ленарчич.
Дівчата, а тепер серйозно. Що далі?
Капітулювати владі ніхто не дасть. Але як ми будемо жити? Ваші прогнози на найближчі пів року.
Дівчата, а тепер серйозно. Що далі?
Vasilek-7076• 17 ноября 2022
Ответ дляFinetouch
Как у кого со светом? У нас уже сутки нет
Это только нам так не повезло, или так сейчас везде?
Вчора вимкнули о 6-й ранку, а дали сьогодні о 4-й, маже добу не було. Позавчора з 12-00 дня до 21-00 не було. До цього відключали відповідно графіку.
Cocomamzel• 17 ноября 2022
У нас за последние 5 дней уде трижды выключили свет от 12 до 16 часов подряд, я в ахере просто
Сорри, ща такую лексику
Ну и по 4 часа я не считаю отключения
Сорри, ща такую лексику
Ну и по 4 часа я не считаю отключения
Ответ дляOlgusya
Я питаю, ваші прогнози? Яким ви бачите життя країни ці місяці? Тільки давайте без бравад
Ну буде важко. Треба продумувати варіанти ( живемо в місті, квартира 3 кімнатна, якщо не буде працювати газ. котел ( а він і від електрики працює теж), квартира охолоняє швидко. На самий крайній випадок - до родичів в село, там є піч що дровами топиться. але робота.. У містах буде важче
Вертолётик• 17 ноября 2022
Ответ дляFinetouch
У нас с 8 утра только на 40 минут включали
Руснвый скот с ботоферм запомните.
Даже если у украинцев не будет света вообще, не будет воды, не будет газа.
Ничего не будет.
Даже ЕДЫ не будет.
НИКТО на Майдан не выйдет.
НИКАКОЙ капитуляции не будет.
Вы плохо знаете наш народ и нашу волю.
Мы за своего президента и за свою армию горой.
Мы победим в этой войне.
Нас никто и ничто не остановит, и не сломит.
Запомните и зарубите себе это на носу, и передайте кураторам.
А все разрушенное восстановим обязательно и будет лучше чем было.
Победа и только победа.
Все остальное украинский народ и армия не примет.
Минсков/заморозок и прочего НЕ БУДЕТ.
Вопрос закрыт.
#БЕЗВАС
Ничего не будет.
Даже ЕДЫ не будет.
НИКТО на Майдан не выйдет.
НИКАКОЙ капитуляции не будет.
Вы плохо знаете наш народ и нашу волю.
Мы победим в этой войне.
Победа и только победа.
Минсков/заморозок и прочего НЕ БУДЕТ.
Вопрос закрыт.
#БЕЗВАС
Вертолётик• 17 ноября 2022
Ответ дляsvitirok
А вьі готові повернутися в рашку?
Так вона звідти і не виходила)))
Юлия_Юлия-2175• 17 ноября 2022
Ответ дляFinetouch
15.11 зникло після прильоту і відновили до півночі. Після цього вчора і сьогодні відключення. Вчора не було 3-4 години, а сьогодні відключення було вже з 09:00 до 16:40.
Ответ дляjunel
Людина багато може що пережити і вижити в надскладних умовах. Легше буде тим хто в приватному невеличкому будиночку
точно. А як після тієї війни люди виживали? просто ми звикли вже до ’ благ цивілізації’ то буде важко. Головне триматися і не впадати у відчай.
ДевушкаЛав• 17 ноября 2022
Главное без русни
Потому что жить со светом но при этом постоянно проходить фильтрации, для меня страшнее
TvoyaSovest• 17 ноября 2022
Ответ дляginora
Так ви не відповіли
Що саме ви готові віддати?
Удалено администрацией...
TvoyaSovest• 17 ноября 2022
Ответ дляsvitirok
А вьі готові повернутися в рашку?
Я хрчу просто виїзати щвідси усією сімєю. І мені абсолюино не має щначення куди. Подалі від війни