Olgusya• Изменено 17 ноября 2022

Руйнування енергетичної інфраструктури України наближається до критичної точки

Про це заявив єврокомісар Янез Ленарчич.

Дівчата, а тепер серйозно. Що далі?

Капітулювати владі ніхто не дасть. Але як ми будемо жити? Ваші прогнози на найближчі пів року.
Мариш_ка• 17 ноября 2022
Ответ дляTvoyaSovest
Удалено администрацией...
ще раз запитаю і я: Ваші пропозиції про ’дагаваріваться’, по пунктах.

katuy• 17 ноября 2022
Ответ дляLJA
Буржуйку в дворі , в день іти і пункт обігріву. Пухові ковдри теплі, флісові піжами, в село до родичів , готувати на вогні , ставити каміни в дома . Великий термос на сім´ю . Свічки , ліхтарики . Секс частіше. Вологі серветки. Їхати за кордон на зиму .
Термос и пижамки - это все прекрасно. Остался один маленький вопрос: как при этом раскладе заработать без света деньги, если ты не дворник и не грузчик?
LJA• 17 ноября 2022
Ответ дляSara-a
У меня муж на фронте ,я не поеду , те знакомые у кого мужья не на фронте , тоже сами не хотят ехать и побираться по Европе
А як ви йому помагаєте тим що мерзнете в темряві ?
автор Olgusya • 17 ноября 2022
Ответ дляLJA
Біженців ще приймають. Чого сидіти і нити в Україні ?
А уявляєте, ще 10 млн виїде? Що буде з економікою країни?
alena19842010• 17 ноября 2022
Ответ дляOhio
Люди добрі, ви коли роздумуєте про відсутність електрики, справді вважаєте, що все закінчується на рівні ваших особистих побутових потреб? Коли без світла залишається декілька сіл, міст, або частина регіону це , звісно, б´є по економіці. Але коли в пітьму порине 70% країни і не на 12 годин, то це буде повний колапс. Смішно читати ваші *якось переживемо*
От, цiлком згодна. Люди думають тiльки про побутовi речi, а в цiлому якщо зупиниться виробицтво, та попруть бiльшiсть з роботи, що тут казати, як це пережити.
Вкусныйпончик• 17 ноября 2022
Ответ дляSara-a
Та у кого не фронті теж не хочуть їхать, бо який сенс, я то виїду, а він нехай тут помирає від холода і голода?
LJA• 17 ноября 2022
Ответ дляOlgusya
Вже 10 виїхало. І що ? Як людина з запаленням легенів і цистітом позитивно впливає на економіку України?

Sara-a• 17 ноября 2022
Просили закрыть небо , нет дулю вам, гребите как хотите и сейчас они не готовы закрыть
Нет слов просто
О том , что перед холодами раша начнёт уничтожать всю энергосистему писали ещё в апреле и все это знали
Мариш_ка• 17 ноября 2022
Ответ дляTvoyaSovest
Я хрчу просто виїзати щвідси усією сімєю. І мені абсолюино не має щначення куди. Подалі від війни
то якого хєра ви тоді розказуєте про дагаварівацца? А виїздити будете, прикрившись українським паспортом і жалібно розводячи європейців образом української біженки? сподіваюсь, на росію поїдете однозначно, раз немає значення куди їхати?
TvoyaSovest• 17 ноября 2022
Ответ дляghanioti46
Скатертью дорога!
То відкрийте кордони. Така хитра, їдьте, та з радістю, коли це буде можливо
Мариш_ка• 17 ноября 2022
Ответ дляghanioti46
Вам правильно здалося . Так і є.
тут вже цілий легіон підтягнувся) працюють, як по відмашці)
ИринаКа• 17 ноября 2022
Ответ дляkatuy
В нашому місті майстри в салонах скинулись на генератори. Я особисто користуюсь акумулятором, щоб працювати. Вам теж треба щось зробити, бо під лежачий камінь...і далі по тексту.
Sara-a• 17 ноября 2022
Ответ дляМариш_ка
Давить не запад
Пусть закрывают небо , признают рашу террористом и обрывают с ней все связи
А то рашкины энергоресурсы как покупали так и покупают и сидят озабоченные
Saha_ovs• 17 ноября 2022
Ответ дляOlgusya
Ні. За капітуляцію Зеленського народ винесе. Я в тому числі
Ну Зеленський казав, що Мінська-3 не буде. Навіщо ви несете цей брєд в маси?
Мариш_ка• 17 ноября 2022
Ответ дляJulieta78
Ещё ни один из вот таких не ответил на этот вопрос.
чому ні, відповідали... в стилі ’а какая разница, в днр люди живут с россией - и мы жить будем, пусть только Украина уйдет’
LJA• 17 ноября 2022
Ответ дляTvoyaSovest
Так виїхати хочеш чи домовлятись ? Лайфхак - твій мужик іде в зсу , здається в полон, а ти його вже чекаєш в краснодарі
автор Olgusya • 17 ноября 2022
Ответ дляSara-a
Нет слов просто
Так от мені цікаво: їм не шкода грошей, які вони влили в нас? Це сотні мільярдів доларів!
Belosnezka1980• 17 ноября 2022
Ответ дляOlgusya
Вони погрожували ’окунуть хохлов в средневековье’. І це їм може вдатися.
Хай йдуть на хрен. Мангал є, ліс не далеко, щоб дрова назбирати, зарядне з сонячною батареєю купили-викрутимось! Матрьошки, я знаю, що деякі слова вам не знайомі, тож не напрягайтесь)
katuy• 17 ноября 2022
Ответ дляOhio
А всі заводи, фабрики, підприємства, пекарні, елеватори і інше від буржуйки буде працювати?
не, от секса, судя по комментарию. Как говорится: ’ебит..сь, как хотите’.

Evga32• 17 ноября 2022
Ответ дляTvoyaSovest
Подалі від війни, поближче до маскви - тіки нік у вас не в тему зовсім, бо совістю тут і не пахне)
TvoyaSovest• 17 ноября 2022
Ответ дляМариш_ка
Удалено администрацией...
автор Olgusya • 17 ноября 2022
Ответ дляSaha_ovs
Так, Зеленський - не Порох. Але ситуація складається критична, а Європа не ворушиться. Це якийсь пат. Цухцванг для нас, а не для рашки
LusyaVerusya• 17 ноября 2022
Ответ дляOlgusya
У нас вчора не було, сьогодні ще є. Київ
Теж Київ. Вчора і сьогодні було 2 рази по 2 години. Решта світла немає.
Електроплита, 18 поверх. Просто ппц
автор Olgusya • 17 ноября 2022
Ответ дляTvoyaSovest
Удалено администрацией...
А чому вам усі винні?
Piracanta• 17 ноября 2022
Ответ дляvoitenko
Расклад такой, что это будет до тех пор, пока будет давать добро Америка с Европой. Они не полезут нас защищать, в Европе уже все обосрались, боятся эскалации после ракет в Польше. Хотят вымотать и ослабить рашку за счет Украины и украинцев. Потом на русские замороженные деньги будут репарации и отстраивание. Война-это всегда про деньги. К сожалению, быстро не закончится, будет все хуже и хуже. Это логика, не тарологи или какие то предсказания. Условия наших партеров- границы 91 года, никто на меньшее не пойдет. Отсюда и делайте выводы.
Сумбурно, но мысль понятна, я надеюсь
Ну тогда эти партнёры должны взять нас на своё полное обеспечение. Раз уж условия такие условия поставили.
ИринаКа• 17 ноября 2022
Ответ дляkatuy
Великі підприємства про себе подбають, не переживайте.
alena19842010• 17 ноября 2022
Ответ дляSara-a
Та люди не понимают , что пишут
Станет вся экономика , люди без денег и средств к существованию останутся
А они пишут , ничего , посидим без света 🤦🏻‍♀️
А западу уже пофиг,обсасывают ракету , что на Польшу прилетела , и плевать ,что по Украине 100 выпустили в тот день и погрузили во мрак
Просто дно какое-то
Люди так далеко не мислять, допоки зарплату платять все добре, але ж бiзнес на межi. Нам зараз мiльярди дають, якось люди крутяться, але ж якщо допомога закiнчиться.
автор Olgusya • 17 ноября 2022
Ответ дляLusyaVerusya
Електроплита, 18 поверх. Просто ппц
Лівий берег? Я на правому в негусто заселеному мікрорайоні
Петрик• 17 ноября 2022
Ответ дляTvoyaSovest
Удалено администрацией...
Охренеть, то це ми вині, що війна затягнулась? Треба будо здатитУкраїну? Добре, що таких тварюк, яким пофіг під ким і як жити в нас мало. Вали в рашку, матрьошка довбанута!
Sara-a• 17 ноября 2022
Ответ дляLusyaVerusya
Електроплита, 18 поверх. Просто ппц
Там выше умные пишут дрова в лесу собирать и топить ими