Olgusya• Изменено 17 ноября 2022

Руйнування енергетичної інфраструктури України наближається до критичної точки

Про це заявив єврокомісар Янез Ленарчич.

Дівчата, а тепер серйозно. Що далі?

Капітулювати владі ніхто не дасть. Але як ми будемо жити? Ваші прогнози на найближчі пів року.
prozerpina123• 18 ноября 2022
Ответ дляЕленнн
ой,боюся у нас якраз і управляє країною хтось, хто не має дипломатичної,економічної,та воєнної освіти...(отей диплом юриста,с татової подачі- ми всі в курсі.як так навчаються..)
.дійсно- класика жанру.точно.
Вот если бы вы учились, а не умничали, то знали бы, что Украина это парламентско-президентская республика, и знали бы, что это значит

Evga32• 18 ноября 2022
Ответ для4мама

Пояснюю чарівним на пальцях.
В мене є вода, набирається у ванну. У будинку навпроти нема води. Доки не побудуємо трубу від мого будинку до того навпроти - вода тупо переллється через край і затопить усіх.
Проблема в нас НЕ у виробництві ее. А в її РОЗПОДІЛІ!
В нас тупо зруйновані розподільчі лінії. Нам треба їх зремонтувати.
Тимчасово енергетики тупо перекидають дроти з мого Івано-Франківська на зруйнований Львів, тобто в ІФ менше дротів, треба зменшити напругу. Інакше існуючі дроти тупо погорять. Зменшується напруга відключенням абонентів.
Це так, дуже просто якщо. Насправді все складніше.
Не витрачайте час і нерви, таким нічого не доведеш. Я вже в інших темах помічала, що їм все по поличках розкладають, а вони йдуть в іншу тему і там таку ж фігню строчать - про зраду, крадіжки і т.п. Мені здається, що ці особи просто косять під дурочок і спеціально це все несуть в маси. Може й на рашистів працюють, а може просто так розважаються.
Evga32• 18 ноября 2022
Ответ дляЕленнн
.дійсно- класика жанру.точно.
Ну ясна справа, до вас то всім далеко, вам все видніше і зрозуміліше, ага))
exotic• 18 ноября 2022
Ответ дляOlgusya
Вони погрожували ’окунуть хохлов в средневековье’. І це їм може вдатися.
самі знаходяться на рівні камяного віку по розвитку, а погрожують якимось середньовіччям
Юлия_Юлия-2175• 19 ноября 2022
Ответ дляOlgusya
Якщо чмобіків дивує котячий наповнювач в туалет і корм для тварин, то уявіть як їх здивують наші лайфхаки і пристосування під час блекауту.
Уявіть як здивуються, що прості українці купляють навіть старлінки, не кажучи вже про зарядні станції, генератори та інші пристосування.
Розумію, що далеко не всі собі це зможуть дозволити і в самої нема на таке грошей, але загалом до середньовіччя нам далеко.
LekaCH80• 19 ноября 2022
Ответ дляol_kin
Які пропонуєте варіанти? Вам же сказали віїзджайте, не буде легко. Маленькі діти і без електрики ростуть як показало життя.
У нас есть правительство, а не я должна предлагать варианты. Сколько млн человек примет заграница?