Olgusya• Изменено 17 ноября 2022
Руйнування енергетичної інфраструктури України наближається до критичної точки
Про це заявив єврокомісар Янез Ленарчич.
Дівчата, а тепер серйозно. Що далі?
Капітулювати владі ніхто не дасть. Але як ми будемо жити? Ваші прогнози на найближчі пів року.
Дівчата, а тепер серйозно. Що далі?
Ответ дляalena19842010
От, цiлком згодна. Люди думають тiльки про побутовi речi, а в цiлому якщо зупиниться виробицтво, та попруть бiльшiсть з роботи, що тут казати, як це пережити.
З роботи попрут, бо не буде роботи, ніякої. Ляже банкова і пенсійна система. Це не тисячі, це мільйони людей без грошей, їжі, ліків. Це абсолютний дефіцит всіх товарів. А тут, бл...ть, термос і ковдра(( Як завжди, тільки за жопи свої думають((
Ответ дляOlgusya
Так от мені цікаво: їм не шкода грошей, які вони влили в нас? Це сотні мільярдів доларів!
Я ж написала в своєму кометні
Вони повернуть все з відсотком. На заморожені расистські грошики відбудують нам країну, зброю свою розрекламували на весь світ, енергію будуть купувати у росісі за копійки.
TvoyaSovest• 17 ноября 2022
Ответ дляПетрик
Охренеть, то це ми вині, що війна затягнулась? Треба будо здатитУкраїну? Добре, що таких тварюк, яким пофіг під ким і як жити в нас мало. Вали в рашку, матрьошка довбанута!
Удалено администрацией...
Ответ дляvoitenko
Я ж написала в своєму кометні
Для цього нам потрібно виграти війну! А країна в темряві з колапсом її виграти не зможе
Ответ дляOhio
Тому що кожен має бути на своєму місці, а не висувати стратегії на рівні держави. Ще влітку з усіх прасок казали купувати таганки, теплі речі, павербенки, батарейки. А як тут ржали з тих, хто робив запаси, крутив каші-тушонки? У кожного своя війна. Час, коли ми сиділи з кавою і ноутбуками перед телеками, поки наші чоловіки воюють, вийшов. Наша черга забезпечити себе і дітей теплом, їжею, освітою.
Ответ дляOhio
да это пишут вечные декретчицы, откуда им знать, как в тумбочку деньги попадают. В их жизни есть место только для какао и пледика
Kolibri_18• 17 ноября 2022
Автор, постановка питання у вас якась підозріла: ’Капітулювати владі ніхто не дасть’
а ви би вже капітулювали? як там у Маріуполя справи, який капітулював? усі живуть як в золотому столітті? там кінь не валявся, так само нема світла, оплення, та нічого нема. ось вам наочна картинка капітуляції.
Ответ дляvoitenko
Я ж написала в своєму кометні
какая вы смешная, вам бы на сцене выступать, да книжки писать
TvoyaSovest• 17 ноября 2022
Ответ дляsvitirok
Громадянство рашки можете отримати за 2 тижні, якщо виїдете в Гусіноозьорск. Інфа перевірена
Удалено администрацией...
Ответ дляKolibri_18
Я висловила свою позицію, що я проти переговорів.
Ответ дляАноним Первый
Про що? Вони хочуть нас знищити як націю, стерти нашу ідентичність і вимортити наш народ, забрати нашу територію- це їх умови. Це ж нереально, це дикі ненормальні вимоги. Ситуація така, що домовлятись неможливо, бо це значить для нас смерть на їх умовах.
Удалено администрацией...
Ответ дляSara-a
Там выше умные пишут дрова в лесу собирать и топить ими
Ага, ещё весной,когда в рашке только начали вводить первые санкции,то их какой-то писатель высказался,что они выживут в любых условиях и санкции им не страшны,ох я и ржала с его текста(прилагаю),теперь мне почему-то уже не смешно, так как,касается он нас,а не их(.
Меня больше пугает, что сегодня взялись за газовую систему. Наступят морозы и если без света ещё реально выжить, то без газа - это будет полная жопа.
Вспомните аварию в Алчевске в 2006.
Со всей Украины приезжали газовики для устранения последствий.
Надежда только на теплую зиму.
Вспомните аварию в Алчевске в 2006.
Надежда только на теплую зиму.
Ответ дляElizaP
Руснвый скот с ботоферм запомните.
Даже если у украинцев не будет света вообще, не будет воды, не будет газа.
Ничего не будет.
Даже ЕДЫ не будет.
НИКТО на Майдан не выйдет.
НИКАКОЙ капитуляции не будет.
Вы плохо знаете наш народ и нашу волю.
Мы за своего президента и за свою армию горой.
Мы победим в этой войне.
Нас никто и ничто не остановит, и не сломит.
Запомните и зарубите себе это на носу, и передайте кураторам.
А все разрушенное восстановим обязательно и будет лучше чем было.
Победа и только победа.
Все остальное украинский народ и армия не примет.
Минсков/заморозок и прочего НЕ БУДЕТ.
Вопрос закрыт.
#БЕЗВАС
Ничего не будет.
Даже ЕДЫ не будет.
НИКТО на Майдан не выйдет.
НИКАКОЙ капитуляции не будет.
Вы плохо знаете наш народ и нашу волю.
Мы победим в этой войне.
Победа и только победа.
Минсков/заморозок и прочего НЕ БУДЕТ.
Вопрос закрыт.
#БЕЗВАС
Ок, открывайте границы для всех, кто не согласен без света, воды и далее по тексту. Мы уедем, а вы оставайтесь дальше нахваливать Зе.
Но нет же, этого не будет, украинцы должны страдать все вместе.
Ответ дляsnejs
А в чем нагнитение? Люди обсуждают сложившуюся ситуацию. Мне например тоже не понятно как жить дальше
’как жить дальше’ нам повинні розповісти наші керманичі,а не ’предупреждать’ ще з літа.
хай розкажуть як павербанком зарядить холодильник і чавунні батареї в бакатоквартирному будинку.