Кидстаффовка• 17 ноября 2022
Де і як можна купити довідку про інвалідність
Я знаю що багато хто не інваліди без хвороб стоять на групі якось же вони її отримали. Вибачаюсь за таке питання. Але тут стоїть питання життя для однієї людини
Кошечка-муркошечка• 18 ноября 2022
Ответ дляКидстаффовка
Лікар
По перше який лікар? По друге чому ви не зібрали думку декількох лікарів? Головного лікаря? Голови МСЕК? І чому це Вам почало турбувати через 6 років?
Кошечка-муркошечка• 18 ноября 2022
Для встановлення групи є ряд обстежень, перебування в стаціонарі, постійне лікування, і аналізи показників роботи організму. Тільки після цього всього можна говорити про патологію та обмежені можливості людини. В мого батька звичайне стентування коронарних судин після інфаркту, групу встановили відразу в день виписки зі стаціонару пожиттєво, він має пожиттєво приймати ліки без який просто не зможе жити
Кидстаффовка
• 18 ноября 2022
Ответ дляКошечка-муркошечка
Не через 6 років а через 20. В мене почалась велика тахікардія ходити далеко а особливо коли підіймаюсь по сходинках мені стає навіть тяжко дихати через тахікардію. Не зібрала думку тому що в свого сімейного спитала вона сказала це вирішує тільки низькопрофільний спеціаліст тобто кардіолог а вона відмовила. Куди іще звертатись я не знаю.