Кидстаффовка• 17 ноября 2022
Де і як можна купити довідку про інвалідність
Я знаю що багато хто не інваліди без хвороб стоять на групі якось же вони її отримали. Вибачаюсь за таке питання. Але тут стоїть питання життя для однієї людини
Помогалочка• 17 ноября 2022
Вы реально думаете, что Вам напишут фио, тел и стоимость?🤣 а доктор который лечат что думает по поводу инвалидности и его жизни? Готов служить 😎
ДлинноНожка• 17 ноября 2022
сподіваюся, що в момент купівлі заарештують і вас і того, хто продає довідки!
муха в кедах• 17 ноября 2022
Ага. И тут сразу вам всё и написали
Пробуйте договориться с главным мсека
Разведка Маша• 17 ноября 2022
Це вам нічого не дасть. За довідкою тепер не випускають за кордон чоловіків. Тільки за посвідченням.
Помогалочка• 17 ноября 2022
Ответ дляДлинноНожка
Автор со страны розовых пони-виртаульщица. Понятно что все продается и покупается но не так нагло, сидя на диване и ровно на ..опе в инете.
Напланетянка• 17 ноября 2022
С одной справкой Ваш муж не выедет . Прийдется покупать и удостоверение 😂
Пацелуйнитуда• 17 ноября 2022
Уже запретили выезд мужчинам-инвалидам
Как раз из-за сделанных справок во время войны
Кидстаффовка
• 17 ноября 2022
Ответ дляРазведка Маша
Мені не потрібно за кордон
Напланетянка• 17 ноября 2022
Ответ дляПацелуйнитуда
Уже запретили выезд мужчинам-инвалидам
А вот Вы сейчас врете. Инвалиды все так же могут выезжать , но при предъявлении удостоверения .
Пацелуйнитуда• 17 ноября 2022
Ответ дляAmira-a
запретили не выезд, а выезд по справкам
выезд из-за сделанных справок - что я не так написала?
Кидстаффовка
• 17 ноября 2022
Ответ дляПомогалочка
Я все розумію але я навіть не знаю до кого підходити ніколи так не робила
На границе• 17 ноября 2022
А с чего Вы взяли,что эти люди ’ без хвороб’? Или в вашем понимании инвалид должен иметь физическое увечие ( отсутсвие руки/ ноги/ глаз ) или горбатую спину,как у Квазимодо?
Ms. Анонимная• 17 ноября 2022
СБУ заблокувала ще чотири канали втечі ухилянтів за кордон
В ході слідчо-оперативних дій в Закарпатській, Львівській та Сумській областях затримано 15 організаторів нелегальних «трафіків».
За різні суми грошей вони обіцяли своїм клієнтам безперешкодний перетин держкордону.
У середньому «прайс» становив від 1,5 до 8 тис. дол. з особи, залежно від регіону проживання.
Однак, завдяки оперативному реагуванню СБУ, злочинні схеми своєчасно викрито, а їх учасників затримано.
Два канали нелегальної міграції ліквідовано на Закарпатті.
Перший – організувало подружжя місцевих підприємців. Вони пропонували ухилянтам виїхати за кордон «за станом здоров’я».
Для цього забезпечували підробленими довідками щодо непридатності до військової служби. Такі «довідки» оформлювали через особисті зв’язки, зокрема серед лікарів.
Наступну схему організував мешканець Ужгородського району. Зловмисник оформлював своїх клієнтів як водіїв мікроавтобусів, які перевозять гуманітарну допомогу.
Неправдиві відомості подавав до електронної бази даних «Шлях».
Крім того, на Львівщині затримано місцевого підприємця, який обіцяв потенційним призовникам виїхати за межі України «під маскою» учасників волонтерської організації.
Тим часом ще один канал нелегальної міграції ліквідовано на Сумщині. До його організації причетна організована злочинна група, яка спеціалізувалася на нелегальному переправленні українських та російських громадян на територію країни-агресора.
За гроші вони «пропонували» всім охочим виїзд до рф. Для прихованого переправлення планували використовувати «обхідні» шляхи поза контрольно-пропускними пунктами.
Кидстаффовка
• 17 ноября 2022
Ответ дляНа границе
Ні. Я дійсно знаю реальних людей які повністю здорові але стоять на групі а тут людина не те щоб повністю здорова але з хворобами і з перенесеною операцією на серці і в групі відмовляють а вона реально тяжко працювати не може.
На границе• 17 ноября 2022
Ответ дляКидстаффовка
Ну а как вы их определяеие,что они здоровы- то полностью?
Кидстаффовка
• 17 ноября 2022
Ответ дляНа границе
Тому що я їх знаю
Белый Лосик• 17 ноября 2022
Ответ дляКидстаффовка
Есть разные болезни, не при всех даются группы, какие диагнозы,
На границе• 17 ноября 2022
Ответ дляAmira-a
так не всем инвалидам запретили, а только тем у кого нет удостоверения
А почему нельзя со справкой мсэк пойти в пф и оформить удостоверение? Често говоря,даже не понимаю, как они эту схему продвигают... справки мсэк имеют серию и номер и это бланк строгой отчетности. Они их что выписывают и регистрируют ,как испорченный? Прямо пачками?
Кошечка-муркошечка• 17 ноября 2022
Ответ дляКидстаффовка
Яка саме операція на серці? Не вірю!!!
Кошечка-муркошечка• 17 ноября 2022
Ответ дляБелый Лосик
При оперативному втручанні на серці, як правило даються, а автор пише що не дали. Дивно...
Кидстаффовка
• 17 ноября 2022
Ответ дляКошечка-муркошечка
Яка саме операція на серці? Не вірю!!!
ВАП
Кидстаффовка
• 17 ноября 2022
Кошечка-муркошечка• 17 ноября 2022
Ответ дляКидстаффовка
фото
Я не діагнозу не вірю, а тому що не дають групу з таким діагнозом. Ви зверталися до кардіолога і в МСЕК і Вам відмовили, на підставі чого, чим коментують?
Кидстаффовка
• 17 ноября 2022
Ответ дляКошечка-муркошечка
Просто сказали не положено після народження дитини
Кошечка-муркошечка• 17 ноября 2022
Ответ дляКидстаффовка
Хто сказав?