Привіт усім. Дитині майже два місяці. Ми на ГВ. Вже другий день какаємо піною. Підкажіть, будь ласка, у кого таке було, що з цим робили і від чого це трапилося?
П.С.
Сиджу наа жорсткій дієті (супи на воді, каші і тд).
До свого лікаря зверталася вже, порадила приймати ентерожерміну та смекту. Смекту побоялася давати, так як дитина і так дуже довго тужиться перед тим як пукнути чи какнути. Ентерожерміну вже давали. Не поїти же нонстоп дитину пробіотиком, це теж не дуже корисно..
Мені дуже цікаво почути досвід тих, хто стикався з такою проблемою.
П.С.
Партизанка• 17 ноября 2022
Энтерожкрмину месяца три и будет вас счастье ) Мы биогаю давали . Жидкую . Хорошая штука
Анонимарик• 17 ноября 2022
В моєї дитини таке було через стафілокок, ми здавали аналізи. Втім, причини можуть бути і інші, напевно. Ми лікувалися досить довго, більше місяця.
Кидстаффовка• 17 ноября 2022
Если ребенок нормально себя чувствует, растет, активный, спит и ест хорошо, - не заглядывать в его каки, они имеют право быть какими угодно, пока проходит адаптация к жизни вне маминого живота
Ответ дляАнонимарик
Підкажіть будь ласка які аналізи здавали? Може про всяк випадок самі здамо..
ЯяяКакаджамбо• 17 ноября 2022
Ответ дляSvetlana Kingdom
Памперс нести на аналіз
Ответ дляТрамвайGirl
Мы давали пробиотики долго, пару месяцев точно
Давали майже два тижня, вона плювалася ними😑 Так не хочеться насильно заливати.. багато де пишуть типу молоко матері формує мікрофлору в животику дитини і не треба в цей процес втручатися.. що це буде тривати до трьох-чотирьох місяців і треба перетерпіти.. та в мене голова обертом, я й не проти терпіти, але й не хочу пропустити щось, що можна і треба лікувати..
Дякую Вам за відповідь❤️
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Памперс нести на аналіз
Дякую Вам ☺️ Набуваю вперше такого досвіду
рукиЖимолости• 17 ноября 2022
Ответ дляSvetlana Kingdom
Дякую Вам за відповідь❤️
А ребёнка ещё что-то беспокоит? Лактация у Вас правильная, даёте грудь по очереди?
Копуша• 17 ноября 2022
Лікували пробіотиками. Давали біоспорин - він з народження, дуже ефективний.
Ответ длярукиЖимолости
Тільки животик мучає здається.. постійно тужиться, скручується та вигинається..
Грудь міняю кожні дві-три години. Вночі рідше, вона буває спить по 4-6 години.