Аноним_Русалка• 1 час назад
Не можу більше…
Дратує чоловік так, що бачити його не можу. Після 55 став нестерпним. Свого житла не маю, куди подітись? Живемо в квартирі свекрухи. Вона вже стара, але записати на сина квартиру не хоче, щоб мені нічого не дісталось. Як жити далі?
Аноним_Русалка
• 1 час назад
Ответ дляМаруська Му
Уйти на сьем. Ну ёмаё. Едьте в Германию на пособие. Не хватает клэпкы?
Робота тут хороша, діти . Страшно все втрачати і так як є вже неможливо терпіти
Санька-4b93• 1 час назад
Навіть якщо вона ’ запише’ квартиру на чоловіка, вам там нічого не світить. То спадкове майно.
Маруська Му• 1 час назад
Ответ дляАноним_Русалка
Снимите квартиру или вы просто попиздеть, как последние лет 5 точно?
Кукусикиииииии• 1 час назад
Ответ дляАноним_Русалка
Вам скільки років?
Якщо робота гарна, то мабуть і зарплатня непогана? Зніміть однушку. Діти дорослі?
Аноним_Русалка
• 1 час назад
Ответ дляКукусикиииииии
Вам скільки років?
Видящие_помогите• 1 час назад
Ответ дляАноним_Русалка
Хорошая работа и не можете позволить себе аренду?
Аноним_Русалка
• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Лякає те, що робота сьогодні є, завтра може не бути
Санька-4b93• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
И за столько лет свое жилье, пусть даже совместно с мужем, не приобрели. Странно все.
Аноним_Русалка
• 1 час назад
Ответ дляСанька-4b93
Дітям по квартирі, а я без нічого
всемВсёИмного• 1 час назад
А ещё наследники есть?
Если нет, все равно мужу достанется. А так она себя страхует, чтоб вы её не выгнали из собственного жилья
Аноним_Русалка
• 1 час назад
Ответ длявсемВсёИмного
А ещё наследники есть?
Вона з нами не живе, просто вона власниця
всемВсёИмного• 1 час назад
Ответ дляАноним_Русалка
Значит вам надо пережить мужской климакс
я просто замечаю, что такого возраста все какие то нервные и напряденные
Кумася• 1 час назад
Що такого робить чоловік?
По темі: в мене чоловіку 53 і теж радості він нього небагато, а скоріш жодної ( Ну мій просто пасивний. Мене не ображає.
Маурита• 1 час назад
Слово в слово про мене, вплоть до свекрухи і віку. Я аж прозріла). Чоловік мене не ображає, просто бісить
Аноним_Русалка
• 53 минуты назад
Ответ дляКумася
Що такого робить чоловік?
Кожен день «сюрпризи». Ми працюємо позмінно( на різних роботах). Коли я дома, завжди наготую всього що він любить. Коли він дома, я приходжу в 9 вечора, немає нічого, хоча може. Немає турботи, думає тільки про себе. І кожен раз каже, що хотів щось приготувати….
Аноним_Русалка
• 52 минуты назад
Ответ дляМаурита
Як справляєтесь? Може таблетки якісь є?
Маурита• 47 минут назад
Ответ дляАноним_Русалка
Як справляєтесь? Може таблетки якісь є?
та які таблетки... не справляюсь, важко. Добре, що 2 кімнати, то майже живу в окремій
Кумася• 43 минуты назад
Ответ дляАноним_Русалка
Що буде, якщо Ви прямо і однозначео попросите до Вашого приходу приготувати не щось, а макарони-по флотські (ну як приклад)?
Аноним_Русалка
• 39 минут назад
Ответ дляКумася
А він в телевізорі цілий день. Не бачить нічого. Було і таке, що продукти принесла на певне блюдо. Забув, часу не було, заснув. Думає тільки про себе
Кумася• 38 минут назад
Ответ дляАноним_Русалка
От же ж ((((
Що там з ними відбувається, з домашніми хом´ячками...
Аноним_Русалка
• 37 минут назад
Про те, що треба пропилососити мови нема. Про чоловічу роботу дома то взагалі. Потекла труба, він мене питає а що робити будем
Кумася• 33 минуты назад
Ответ дляАноним_Русалка
Ну а раніше це вирішував?
Чижик Пижик• 30 минут назад
Автор, а где ваши родители? И если у детей по квартире, значит они взрослые, живут отдельно, значит вы ими уже не обременены, можете и поменять место жительства.