Дайте подумать• 17 ноября 2022

Хочу відкривати власний бізнес , підтримайте

Варта чи ні, виїжджати за кордон не збираюсь , хочу жити і працювати в своїй країні🙏🏻!!! Буду пробувать відкривати пекарню по випічці хлібобулочних виробів, вже є 7 крамниць з якими працюю понад два роки, попит є на залишку ні коли не залишається хліб, купують увесь. Але потрібно деякі кошти вкласти в обладнання, я то не боюсь, але якась частинка мене тягне на тормоз . Поговоріть зі мною….
Почемучечка• 17 ноября 2022
Під час війни від вашого бізнесу в один момент може не залишитися нічого
Copy-Paste• 17 ноября 2022
Решили - открывайте! Чтоб иметь своё дело надо умереть принимать самостоятельные решения, рисковать и быть напористым. Что тут советоваться?
БезникаЯ• 17 ноября 2022
Автор,пробуйте,пусть все получится!
Цикавенная• 17 ноября 2022
Ответ дляПочемучечка
А как другие рискуют ? У нас в городе открывается новый авто салон , новые магазины 🤷🏻‍♀️строят что-то постоянно .
Почемучечка• 17 ноября 2022
Ответ дляЦикавенная
Більше закривається, ніж відкривається, якщо нема зайвих грошей, то ризики невипрвдані
Цикавенная• 17 ноября 2022
Ответ дляПочемучечка
Я же не выдумала, город живёт . Все открывается и как то люди не бояться . У меня было бы куча сомнений в такой период .
Taniateh• 17 ноября 2022
Хлеб всегда будут покупать! ВСЕГДА!!!!!
Удачи Вам! Все получится
Svitlo_• 17 ноября 2022
А для цих семи ви де печете сьогодні?
Xвостокрутелка• 17 ноября 2022
В период отключений света, как раз пекарня. Ага
Штора с кисточкой• 17 ноября 2022
Автор, на генераторах?
Овчинка выделки будет стоить?
Svitlo_• 17 ноября 2022
Ответ дляTaniateh
Хлеб всегда будут покупать! ВСЕГДА!!!!!
Удачи Вам! Все получится
Я минулого року працювала в міні-пекарні - вела бухгалтерію. Через рік - в нуль ще не вийшли. А про те щоб відбити вкладене - я навіть не знаю через скільки років можна про це говорити. А так да хліб купують завжди.
anonimka• 17 ноября 2022
Сейчас тяжело, но! Если ваша продукция имеет качественное отличие от магазинной или заводской - смело открывайтесь)
Тем более есть уже рынок сбыта!
Оборудование - да, дорого, но когда получаете прибыть от своего дела, которым гордитесь - получаете не реальный кайф)
автор Дайте подумать • 17 ноября 2022
Ответ дляSvitlo_
А для цих семи ви де печете сьогодні?
Дома
anonimka• 17 ноября 2022
Ответ дляШтора с кисточкой
Автор, на генераторах?
Овчинка выделки будет стоить?
Вы знаете - смотря какие мощностя у оборудования.
Сегодня просчитывали - сколько света идет и сколько топлива на генераторе - то разница не намного больше получается.
Будет нужно отопление - да, генератор не потянет, это минус, в остальном - вполне можно и на генераторе работать.
Svitlo_• 17 ноября 2022
Ответ дляДайте подумать
Дома
Краще печіть і далі поки вдома.
автор Дайте подумать • 17 ноября 2022
Я проживаю в Західній частині нашої України, ціна питання по обладнанню 2000 євро , деяке обладнання я купила ще до війни
Анчо Ус• 17 ноября 2022
Ответ дляДайте подумать
Дома
Може краще пошукати ще реалізаторів та пекти вдома.
Хоча може невеличкий магазин можна й відкрити
Море_море_я_скучаю• 17 ноября 2022
Ответ дляЦикавенная
З якого ви міста?
Svitlo_• 17 ноября 2022
Ответ дляДайте подумать
приміщення - є?
Цикавенная• 17 ноября 2022
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
З якого ви міста?
Чернигов
автор Дайте подумать • 17 ноября 2022
Ответ дляSvitlo_
приміщення - є?
Ні, потрібно брати в оренду, я знайшла 2000 грн в місяць, таке не велике, щоб там був цех маленький
Море_море_я_скучаю• 17 ноября 2022
Ответ дляДайте подумать
Це в якому місті така дешева оренда?
Улыбчик• 17 ноября 2022
Пробуйте, все получится, все в нашій країні налагодиться і все буде добре!!! Єдине почекайте трішки, щоб зі світлом більш менш стало зрозуміло.
Море_море_я_скучаю• 17 ноября 2022
Ответ дляЦикавенная
Чернигов
Я помітила, що в Києві дуже швидкими темпами йде будівництво об´єктів, які до війни ледь рухалися
автор Дайте подумать • 17 ноября 2022
В день маю , тещо дома печу 1000 грн чистого заробітку, не багато але і невеликий об’єм печу
Додекаэдр• 17 ноября 2022
Ответ дляДайте подумать
Дома
Без налогов? Тарифы для предпринимателей знаете?
автор Дайте подумать • 17 ноября 2022
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Це в якому місті така дешева оренда?
Це виробничі приміщення
Svitlo_• 17 ноября 2022
Ответ дляДайте подумать
Ви вимоги санстанції знаєте для міні-пекарні?
автор Дайте подумать • 17 ноября 2022
Ответ дляДодекаэдр
Так
автор Дайте подумать • 17 ноября 2022
Ответ дляSvitlo_
Так, в мене є на хліб ТУ