Дайте подумать• 17 ноября 2022

Хочу відкривати власний бізнес , підтримайте

Варта чи ні, виїжджати за кордон не збираюсь , хочу жити і працювати в своїй країні🙏🏻!!! Буду пробувать відкривати пекарню по випічці хлібобулочних виробів, вже є 7 крамниць з якими працюю понад два роки, попит є на залишку ні коли не залишається хліб, купують увесь. Але потрібно деякі кошти вкласти в обладнання, я то не боюсь, але якась частинка мене тягне на тормоз . Поговоріть зі мною….
Svitlo_• 17 ноября 2022
Ответ дляДайте подумать
Це виробничі приміщення
Скільки квадратів?
Астоновитесь!• 17 ноября 2022
Автор, у вас все получиться. Я у вас вірю.
anonimka• 17 ноября 2022
Ответ дляДайте подумать
Ні, потрібно брати в оренду, я знайшла 2000 грн в місяць, таке не велике, щоб там був цех маленький
Вы понимать должны еще - аренда - всегда риск. Нужно делать ремонт, с лихвой вложиться в него. Повышение стоимости после ремонта - явление постоянное.... Нужно быть крайне уверенным в арендодателе.
мы мониторили аренду - для запуска производства есть много нюансов - наличие воды и канализации, потянет ли проводка все оборудование и есть ли 380Вт, стоимость киловатта в даном помещении, санитарные условия...
Нужно все взвесить!
автор Дайте подумать • 17 ноября 2022
Ответ дляSvitlo_
Скільки квадратів?
18 приблизно, але то буде просто цех
ЖенаАйтишнеГа• 17 ноября 2022
Все вийде. Як то кажуть, очі бояться, а руки роблять. І не звертайте увагу на тих, хто буде обесцінювати
Svitlo_• 17 ноября 2022
Ответ дляДайте подумать
18 приблизно, але то буде просто цех
Ви хочете в одному приміщенні тримати муку, пекти і готову продукцію? Так не можна. А душ для працівників є?
Астоновитесь!• 17 ноября 2022
А де саме, яке місто чи смт?
Svitlo_• 17 ноября 2022
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Тут два варіанта - або вийде, або прогорить.
Фокус-Покус• 17 ноября 2022
Никто не знает ответ лучше вас, уединитесь на время и представьте, что открыли бизнес и прошел, например, год. Что вы чувствуете? Радость, гордость, разочарование, уныние. Так и поймете.
Удачи!
ЖенаАйтишнеГа• 17 ноября 2022
Ответ дляSvitlo_
Ну не спробувавши не дізнаєшся. Мій девіз по життю: не важливо стільки разів ти впав- головне стільки разів ти при цьому піднявся
автор Дайте подумать • 17 ноября 2022
Ответ дляanonimka
Нужно все взвесить!
Це виробничі приміщення, там все є
автор Дайте подумать • 17 ноября 2022
Ответ дляSvitlo_
Поки, так, буде, до весни точно, потім буде видно
автор Дайте подумать • 17 ноября 2022
Ответ дляАстоновитесь!
А де саме, яке місто чи смт?
Місто Кам’янець - Подільський
anonimka• 17 ноября 2022
Ответ дляДайте подумать
Це виробничі приміщення, там все є
Тогда цена сказочно привлекательная!
Сбыт - есть!
Я вам желаю веры в себя и удачи!
Svitlo_• 17 ноября 2022
Ответ дляДайте подумать
Поки не до перевірок владі, можете пробувати.
Астоновитесь!• 17 ноября 2022
А з конкуренцією як? мають ж бути якісь пекарні, місто ж не маленьке
автор Дайте подумать • 17 ноября 2022
Ответ дляАстоновитесь!
Хліб , такий як я печу не печуть у нашому місті, я одна
Астоновитесь!• 17 ноября 2022
Розвиток це добре. Але є і ризики. Ви повинні бачити співвідношення ризику до прибутку. В себе вдома ви можете збільшити випічку вдвічі більше ніж сьогодні маєте?
автор Дайте подумать • 17 ноября 2022
Ответ дляАстоновитесь!
Не можу, тому що печі не має ще однієї
Астоновитесь!• 17 ноября 2022
Якщо не помиляюся, ви вже створювали тему... Так?
вареный_look• 17 ноября 2022
Ви молодчина. Хліб - завжди потрібен. Ви - майбутнє країни. Якщо страшно, розширюйтеся поступово
Дарьюшка555• 18 ноября 2022
Автор, ви супер!
Якщо потрібна допомога у відкритті ФОП, звертайтесь, маю великий досвід роботи та супроводі з ФОП
автор Татьяна 0510 • 19 ноября 2022
Ответ дляДарьюшка555
Автор, ви супер!
Дякую!!! Можна Ваш номер телефона
Дарьюшка555• 19 ноября 2022
Ответ дляТатьяна 0510
Дякую!!! Можна Ваш номер телефона
Пишу в приват