Коварная Зая• 17 ноября 2022
Меня ничего не радует, чувство что лучшее в моей жизни уже было
И дальше только рутина и проблемы. Как избавиться от чувства?
Коварная Зая
• 17 ноября 2022
Ответ дляПуки-куки
А что у вас было?
Ничего особого. Но где гарантия что дальше будет лучше что-то
Пуки-куки• 17 ноября 2022
Ответ дляКоварная Зая
Не будет конечно. Оно вам не надо
Крем для арбуза• 17 ноября 2022
Ніяк. Не радіти снігу, новому року, весні в квіточках і перемозі. Не радіти здоров*ю, бо яка нафіг різниця хворий чи здоровий, все одно вмирати. Не радіти зранку шо прокинувся в теплому ліжечку, якого взагалі вставати? Краще не митись, не рухатись, не мріяти, не чекати, не жити сьогодні, а жити спогадами. Бо колись було краще. Тоді Господь, на тому світі вас обов*язково спитає-навіщо ти просрала своє життя?
Коварная Зая
• 17 ноября 2022
Ответ дляПуки-куки
Не будет конечно. Оно вам не надо
Ну и смысл?
Крем для арбуза• 17 ноября 2022
Ответ дляКоварная Зая
Вік саме для депресій, ну дуже підходящий.
Хоча б сексом почніть займатись.
Коварная Зая
• 17 ноября 2022
Ответ дляКрем для арбуза
Хоча б сексом почніть займатись.
У меня есть, это ничего не меняет
Крем для арбуза• 17 ноября 2022
Ответ дляКоварная Зая
У меня есть, это ничего не меняет
Я розумію. Для вас взагалі ніхто, нічого не змінить і ніщо. Глибини немає, цінностей немає, не виросли ще.))
Коварная Зая
• 17 ноября 2022
Ответ дляКрем для арбуза
Очень пространное объяснение, вы так себя утешаете?
Крем для арбуза• 17 ноября 2022
Ответ дляКоварная Зая
А для чого мені себе втішати?)) В мене сьогодні світло є, я щаслива. А вас навіть життя не тішить.
Таня Кузнецова• 17 ноября 2022
Ответ дляКоварная Зая
Аааафигеть !!! В 25 такие мысли ????
А я в 40 что то приуныла и думаю , не рановато ли ? 😂
Крем для арбуза• 17 ноября 2022
Ответ дляТаня Кузнецова
Аааафигеть !!! В 25 такие мысли ????
Почекайте, зараз відкриється друге дихання.
Таня Кузнецова• 17 ноября 2022
Ответ дляКрем для арбуза
Ну да ) Уже не персик еще не курага !
Марічка• 17 ноября 2022
Ех, де мої 25.
Скільки всього попереду. В 40 зазвичайтакі думки підкрадуються