Daimyo• 19 ноября 2022

Питання по вчорашній темі

Доброго дня всім.
Вчора була від мене тема:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3235512-4#a...
По ній є питання.
Моєї знайомої чоловік спадкоємець.
Його дід відписав йому у спадок два роки тому дім, інших спадкоємців немає,
Дідусь літня людина 98 років, дуже хворіє, після операції.
Але я сподіваюся, що дасть Бог він, як і всі ми, відсвяткує перемогу над ворогом.
Бо дід істинний патріот України.
Але в знайомої, після того, як вона вчора прочитала в Києв Реальний таку новину, почалася трохи істерика.
Її чоловік на передовій, на зв´язок більше ніж тиждень не виходить, дід чоловіка вранці потрапив до лікарні, у важкому стані.
А знайома почала казати таке, якщо без довідки з ТЦК СП не можна буде наприклад зареєструватися в квартирі.
То й, для оформлення документів на спадщину, чоловікові теж потрібно буде брати ту довідку, а потім невідомо як бути в такій ситуації.
Я її заспокоюю, але вона мене ніби не чує.
Можливо, що це через те, що її чоловік не виходить на зв´язок, а можливо дійсно потрібно буде йому брати таку довідку, а людина приїхати не зможе, бо ситуації різні трапляються.
Вони офіційно не зареєстровані, як чоловік та дружина, бо до війни не встигли, а потім, вона чекала.
Що все з реєстрацією шлюбу вирішиться після перемоги, а тепер переживає, ніби без даху над головою боїться лишитися, та без коханого чоловіка.
Так от, в мене питання, як чоловікові бути зі спадком, якщо дійсно буде потрібна довідка з ТЦК СП, а він на війні, та не зможе приїхати додому?
Джемма• 19 ноября 2022
Вопросы наследства можно решать после войны. Из-за войны - законная отсрочка на вступление.

автор Спогад • 19 ноября 2022
Ответ дляДжемма
Дякую, зараз заспокою знайому.
Piracanta• 19 ноября 2022
Вибачте, а це рідний дід коханого вашої знайомої?
Worrm• 19 ноября 2022
Ця тьотя в масці українки працює за три копійки або за підзатильники. Дюди - не корміть троляку, що на кацапа працює
Worrm• 19 ноября 2022
ТІльки створила сторінку і вже мільйон політичних тем. Атор на роботі.
автор Спогад • 19 ноября 2022
Ответ дляWorrm
Оце у Вас думки, ніби людина, а пишете, як ніби ображені на весь світ.
Javelina• 19 ноября 2022
А як він спадок оформить, якщо не приїде?
автор Спогад • 19 ноября 2022
Ответ дляWorrm
Я задала питання, отримала на нього відповідь, от і все.
Дякую за Вашу увагу, йдіть собі, та пишіть в інших темах поради.
Ця тема вже не потребує обговорення.
автор Спогад • 19 ноября 2022
Ответ дляJavelina
В першому коментарі є відповідь, коли закінчиться війна.

автор Спогад • 19 ноября 2022
Ответ дляPiracanta
Так.
автор Спогад • 19 ноября 2022
В першому комментарі я отримала відповідь на своє питання.
Дякую за пораду.
Javelina• 19 ноября 2022
Ответ дляСпогад
Так тоді він зможе довідку взяти, в чому проблема?
автор Спогад • 19 ноября 2022
Ответ дляJavelina
Проблеми немає, знайому мені вдалося заспокоїти.
Вона дуже вдячна порадницям
Piracanta• 19 ноября 2022
Ответ дляСпогад
Так.
І ваша знайома зараз опікується цим дідом?
KSENK@• 19 ноября 2022
Мне, кажется, вопрос наследства больше беспокоит женщину, нежели самого наследника.
Вернётся целый и здоровый и всё оформит. Но что-то рано Вы деда со счетов списали...
автор Спогад • 19 ноября 2022
Ответ дляKSENK@
То аби ж я.
Як на мене, дай Боже здоров´я старенькому, він прекрасна людина, добрий господар, та істинний українець.
Влітку навіть казав, що готовий взяти автомат, та йти захищати Україну від рашистів.
В 98 років, навіть себе не пошкодував би, аби тільки люди знову були щасливі, та планували своє життя.
Чесно кажучи, я тоді плакати почала.
автор Спогад • 19 ноября 2022
Ответ дляPiracanta
Так. Дідусь їй як батько, вона рано втратила свою сім´ю, та залишилася сиротою.
Piracanta• 19 ноября 2022
Ситуація така собі для вашої знайомої. І справа не в воєнкоматі. Головне, щоб її коханий повернувся живий і неушкоджений.
автор Спогад • 19 ноября 2022
Ответ дляPiracanta
Так я про це їй теж казала.
А вона в сльози, скоріш за все не в самому будинку діло, а в тому що коханий не телефонує більше тижня.
А вчорашня новина дала їй лише привід, щоб виплеснути свої страждання.