Марс атакует• 19 ноября 2022
Користування авто, власником якого є інша особа
підкажіть, будь ласка, чи можу я користуватись авто, якщо власником авто є сестра чоловіка? потрібно ж лише мати при собі техпаспорт? не потрібна довіреність? і чи є якісь нюанси якщо колись авто було пригнане з Європи? сестра чоловіка є власником за тех паспортом
Реанимация• 19 ноября 2022
Техпаспорта на нее и ваших прав достаточно. Ничего другого не нужно в Украине
Марс атакует
• 19 ноября 2022
Ответ дляРеанимация
дякую
Марс атакует
• 19 ноября 2022
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Техпаспорт, права и страховой полис
підкажіть чи є якийсь сервіс щоб перевірити авто, чи є штрафи? історію цього авто?
Марс атакует
• 19 ноября 2022
Ответ дляStelllaA
Пусть она вам через дию сделает належним користувачем или через кабинет МРЭО, там все будете видеть
вона за кордоном, не знаю чи в неї вийде. я думала може якого послуга в МРЕО є щоб авто перевірити?
Марс атакует
• 19 ноября 2022
Ответ дляСемен Семеныч
Посвідчення про реєстрацію ТЗ і щасливої дороги.
дякую)
Разачаровусь_очень_быстро• 19 ноября 2022
Ответ дляМарс атакует
Штрафы приходят в Дию собственнику, ну либо можете установить себе приложение Штрафы ПДР, но в нем вам нужно будет указать данные техпаспорта и прав собственника
Марс атакует
• 19 ноября 2022
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
дякую
Ответ дляМарс атакует
Она сможет и за границей это сделать. Просто призначити вас належним користувачем , тогда эта машина будет у вас в дие и в электронном кабинете водителя. Там такие очереди в МРЭО сейчас, особенно со светом , талоны переносят, займет больше времени чем обычно у вас
Марс атакует
• 19 ноября 2022
Ответ дляStelllaA
а підкажіть за страховку? якщо страховка оформлена на іншу ще людину , яка користувалась машиною до мене?
ПоэтеСССа• 19 ноября 2022
Ответ дляМарс атакует
Якщо у вас є додаток Монобанк, в ньому можна ввести номер авто і номер техпаспорта в розділі Штрафи. І там покаже чи є на даний момент штраф чи ні.
Марс атакует
• 19 ноября 2022
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Техпаспорт, права и страховой полис
підкажіть, якщо страховка оформлена на авто, але не на власника, а на людину, яка також керувала авто, так можна?