Дама с заначкой• 21 ноября 2022

Скоро незвані "туристи" из раши накінець покинуть Україну!

"...Ось тут я повернуся до того з чого почала: як тільки почали казати про звільнення Херсону, я почала шукати ознаки краху окупантів. Й коли побачила їх, не мала сумніву, що скоро вітатиму своїх друзів з поверненням додому.
Зараз я бачу ці ознаки, поки перші, ще не зрозумілі для місцевих мешканців, але ознаки краху окупантів на Донбасі та підготовку до «стратегічного відступу».
Росіяни готуються покинути ОРДЛО. Не швидко, не мрійте, не без бою, не мрійте. Але, росія готується покинути тимчасово окуповані Луганщину та Донеччину. Не скажу, як скоро це відбудеться, можливо весна 2023-го, можливо літо чи осінь, але 2023-го. А от про ознаки скажу.
Росіяни почали масовий вивіз з ОРДЛО працюючих до цього часу там підприємств. Під «ніж» йде усе. У тому числі шахти. Вивозять усе обладнання з шахт для того, щоб їх підірвати та затопити. Це означає, що росія хоче нанести максимальний економічний збиток українським підприємствам з метою недопущення їх відновлення. Бо ця територія ще довго буде «сірою зоною», фронтом, можливо лише військовою територією.
У містах ОРДЛО почалась підготовка (ІПСО — інформаційні операції) щодо організації та необхідності примусової масової евакуації. Любиш росію та руський мир, маєш паспорт громадянина росії, марш додому, тобто у гетто, на територію росії, десь у Красноярський край. Людей залякують «каратєлями», розповідають страшні історії про те, що «захватывая русские города Донбасса украинцы вырезают все население, которое поддерживало русских», щоб «зберегти» населення, хочуть провести масову евакуацію. Місцеві так й не зрозуміли, що це буде депортація, але, думаю, що багато поїде добровільно й з радістю.
Міста заполонили зеки пригожина, яких в ОРДЛО завозять поїздами через КП «Червона могила». Блатного тюремного хлопа тут настільки багато, що майже не чутно руського язика, тільки блатняк.
Люди жаліються, що зросли крадіжки, зґвалтування, а зекі розселяються навіть у холодні, закинути хати, а не тільки у квартири. Як тільки на вулиці чи у будинку поселяються зекі, одразу починаються шприці, блювотиння, сцаки, бійки, кидання гранат, стрільба з автоматів, крадіжки. Місцевих російські зеки просто зневажають та постійно знущаються.
Окрім зеків пригожина в ОРДЛО зросла кількість мобілізованих росіян. Ці більш стримані, але роздивляються, розпитують про рівень життя (наприклад, чи є авто, микрохвильовка, комп’ютер, шуба, душова кабінка), часто стоять та розглядають хати.
Усі наливайки та ресторани ОРДЛО вщент забиті росіянами. Постійні бійки, масові військові розборки з перестрілками, масові зґвалтування, хоча дівчат біля наливайок пасеться багато, секс зараз в ОРДЛО це можливість мати блат серед військових, пайок, гуманітарку та мрії виїхати у москву, хоча більшість росіян тут з російських нижнє- та верхнє-засранськів.
Зараз підприємства та шахти вирізають та вивозять під контролем фсб та місцевої «міліції». Ріжуть підприємства, як й у 2014 та за час окупації, самі робітники підприємства, бо їм платять заробітну плату.
Росіяни відкрито кажуть місцевим, що шахти буде знищено. «Спочатку вивозимо все обладнання, вугілля, все, що можна розібрати, як не встигнемо, просто підірвемо»- ось так прямо в донбасянського лоба . В шахти вже спускають вибухівку й дуже багато.
Це так схоже з російською класикою «так не доставайся ж ты никому»…
Чи захищають місцеві свої улюблені шахти, бо ж у 2014-му кричали «мы создаем ополчение, чтобы западенцы не захватили наши шахты»? Так, захищають. Ось записали звернення до путіна, бо він же «не знает, что здесь творят». Звертались до «генеральної прокуратури лнр», написали звернення до «генеральної прокуратури росії». Між цим, у вільний від написань листів час, ріжуть свої підприємства та грузять у вагони РЖД.
Що буде далі? – ви здивуєтесь, але я це знала у 2014-му, та розповідала тоді ще землякам, за що ледь не розстріляли. Я багато про це писала, дам посилання на нову статтю, щоб не грузити вас архівними.
Що буде далі? — питають місцеві у росіян. Ті сміються. Тому я розповім, що буде далі, бо усе, що зараз відбувається в ОРДЛО, це ознаки того, що росіяни вже знають, що вони відійдуть за свій кордон й Україна відновить контроль над тимчасово окупованими територіями Луганської та Донецької областей.
Спочатку росіяни вивезуть усі великі підприємства, потім малі, приватні, й все, що встигнуть вивезти поки лінія фронту сюди не дійшла. За цей час вони нашпигують ці території військовими, щоб не було ніяких бунтів, коли будуть знищувати підприємства та грабувати міста. Звісно, більшість російських військових буде вбито на фронті. Але, поки фронт сюди дійде, ці військові будуть грабувати міста, бо це їм потрібно для підтримання настрою й мотивації.
Російським мобілізованим та зекам пригожина дадуть преференції на грабіж тих міст ОРДЛО, що ще вважаються умовно безпечними та безпечно жили весь цей час, бо були подалі від лінії фронту. Буде розграбовано усе. Хто буде виявляти спротив, будуть вбиті. Не важливо чи є на власникові будинку чи авто «горка», чи знак «народна міліція», чи «спарта», чи «рим», чи «лнр», чи «днр», важливо те, що в них є, що вкрасти росіянам.
Свердловськ, Ровеньки, Краснодон, Антрацит, Луганськ, Донецьк… Коли росіяни вирішать провести «отрицательное наступление», тут буде випалена земля..."
Юлия 0811• 21 ноября 2022
Ответ дляmariya59
Не хочу никого расстраивать, но относительно 23-го года, сомневаюсь я очень и очень....
Таки прийдеться вам розстроїтись, все буде Україна

mariya59• 21 ноября 2022
Не сомневаюсь, только в каком году?
мама троих• 21 ноября 2022
Ответ дляnelin3
Знаєте, як будто минуле у нас забрали. немає батьківської хати, хати бабусі...згоріли навіть дитячі фото, бо коли тікаєш під градами, за фото і не згадуєш... нема куди приїхати до батьків, то де ти виріс, де виросли твої рідні - нема нічого.... ми ,як люди без минулого
Хочу Вас підтримати і обійняти. Ми з Миколаєва, у схожій ситуації... І чоловіку 45, і настрій в нього схожий. І двоповерховий будинок у нас був, і квартири старшим дітям, і сімейні свята, і шумні веселі зустрічі з друзями ....Нічого не залишилось, навіть фото....Але! Є ми, є наші спогади, наша душа. Пам´ятаєте, у Лесі: ’ Я в серці маю те, що не вмирає’ (с). Ми просто заархівовані, та ми здатні все зберегти в собі та відтворити згодом.
vikaS• 21 ноября 2022
Ответ дляЖена миллионера
Мне безумно жалко херсонцев.
Но об этом говорили давно. Что как только Херсон освободят, он возьмёт на себя роль Николаева по обстрелам((
Боюсь ,что зимой эта участь ждет Запорожье....
Павлодарская• 21 ноября 2022
Ответ дляРобот Вертер
Удалено администрацией...
Может, отдадут не просто так
Еленнн• 21 ноября 2022
Ответ дляЗайкаСвоя
Мой отец к 50 годам потерял многое. По сути, вся предыдущая жизнь коту под хвост.
И успел еще и встать на ноги, и заработать. И создать новое почти с нуля.
Это просто пример из жизни, что и так бывает.
нажаль,зараз в країні багато чого змінилось. заробити немає де,хіба що тільки десь при владі. Люди обіднілі,-значить потенційних покупців мало,і дальші йде тенденція.. важкі часи прогнозують років на 10.
Іванна Пушич• 21 ноября 2022
Ответ дляЕленнн
Совершенно не согласна с вами.Куда не посмотришь-все живут как жили.Кто служит,кто на работе и т.д.По Крыму-там не будет им жизни,если орки не уйдут,смотрела карту,где наши Хаймарсы достают везде ,весь Крым и даже больше

My_everything• 21 ноября 2022
Ответ дляМатраскин Брат
Это в сми начали писать. Какие то новые методички нашей власти
Ну-ну методички за Херсон тоже так говорили.
My_everything• 21 ноября 2022
Ответ дляПуки-куки
Из Херсона ушли и началп обстреливать. Там ад. Люди из луж воду набирают и на газетку в туалет ходят. Вчера решились уезжать оттуда самые стойкие. Зато нам рассказывает ,что АТБ открылось и бла -бла -бла .
И кто в этом виноват ?
My_everything• 21 ноября 2022
Ответ дляМатраскин Брат
Теперь в Херсоне эвакуацию объявили для гражданских . Условий для жизеи там нет
К чему Вы клоните ? Надо было не наступать на Херсон или что ? Я не понимаю.
LudaSHOPSale• 21 ноября 2022
Гарний звіт тома Купера австріяка .

https://medium.com/@x_TomCooper_x/ukraine-war-21-n...
ok1904• 21 ноября 2022
Хм,знову кокошниці повилазили. Ну, ну...
My_everything• 21 ноября 2022
Ответ дляLada_333
Автор, питання в тому, чим вони нагадять при відступі. я боюсь, що ЯО не уникнути...
Они могут сказать, что это запад с Украиной готовит «грязную бомбу» и они как заботливые руцкие заранее вывели всех их людей из Украины. Как обычно чтоб избежать жертв и блаблабла. Такое же трындели про Херсон типа зато без одного убитого, наши люди нам важнее, потом вернёмся и тд и тп.
LudaSHOPSale• 21 ноября 2022
Ответ дляMassaraksh
Шарій прикольне показує)
В описі московських квартир почати вказувати на наявність поблизу бомбосховищ. Що ж трапилося?
Вот вам пример петербург
Интересная зарисовка

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0...
mamarama• 21 ноября 2022
Ответ дляalex512
Смешно. Так вы тут на работе? )
Это было понятно сразу
Троляка спалилась😆
Киппи• 21 ноября 2022
Ответ дляПукимончиг
Догоним и отберём!
Прочитайте статью.
Іванна Пушич• 21 ноября 2022
Ответ дляMy_everything
Точно!Это сработает для них.
YourNastasya• 21 ноября 2022
У меня мама в Макеевке. Я не видела её уже 3 года, а дома не была 9лет.
Последнее вчера начали снится очень хорошие сны, что я дома, встречаюсь с подружками, убираю в комнате своей.....Может так и будет скоро.
Но я почитываю Типичный Донецк. Там нет ничего подобного как в статье.
Но очень хочется, что они уже нахер от туда вышли все.
Ольга520• 21 ноября 2022
Ответ дляКашпо
Іменно так і буде, бо літом ковідобісся честина 2 починається, так що не до війни буде всім.
А чого літом? Це ж не сезон застуд

Leeloo_aloha• 21 ноября 2022
Ответ дляКучерявочка
отопление,вода есть? системе гаплык, но главное школы’ отстраивают’.
Донецк - вода раз в 3 дня, отопление и свет есть. Прилеты есть, люди на них уже не реагируют, работают дальше. Никаких зеков в городе не видно.
Тутточки• 21 ноября 2022
Ответ дляYourNastasya
Я из Донецка и тоже подтверждаю, что ничего подобного, описанного автором, тут не происходит. Единственное частые обстрелы немного сократились и не гибнет по 13 чел.на остановках, но все равно окраины обстреливаются, 1-2 погибших в сводках каждый день.
Еленнн• 21 ноября 2022
Ответ дляМатраскин Брат
Назовите хоть одну фамилию уехавших из высшего руководства.
Тоже слышали про массовые увольнения сотрудников, спросили, все по старому ,все на местах,ничего не поменялось . Зачем то разгоняют эту тему в сми , по факту все на местах , недвига в Донецке подорожала сильно
так нічого і не міняється.. АГА.

Росіяни вивозять шахтне обладнання з Луганщини до Красноярського краю, - ОВА Джерело: https://censor.net/ua/n3381989
Тутточки• 21 ноября 2022
Ответ дляLeeloo_aloha
Да, с водой конечно напряг, обещают чудо-водопровод какой то из реки Дон запустить.
Leeloo_aloha• 21 ноября 2022
Ответ дляМатраскин Брат
А наше СМИ совсем другую картину рисует. Надо понимать, что у нас своя проганда, кричат про успехи и молчат о потерях.
Бессмертный пони• 21 ноября 2022
Ответ дляstarlink
Кто этот оаус читать будет...
Да не читайте , Господи ... Некоторым сложно осилить что-то длиннее ’Курочки Рябы’ , бывает ...
Dark_Yasna• 21 ноября 2022
Ответ дляLeeloo_aloha
это вы за какой район говорите? зайдите в группы районов города и почитайте, как ’много воды и отопления’ у многих и как все квартиры уже в плесени.
Dark_Yasna• 21 ноября 2022
Ответ дляLeeloo_aloha
не рисуют, прямо говорят выезжать лучше и эвакуация официально обсуждается. другое дело- люди не хотят.
elan-ka• 21 ноября 2022
Ответ дляСмурфик
Тема-супер! Спасибо Вам огромное! Сегодня реву весь день, нервы уже сдают конкретно, Ваша тема вернула меня к жизни. Вот только хочется поскорее, а не лето-осень 2023 😏
Я такая же, как Вы, ничего не радует, постоянно плачу!
Спасибо авторизациях надежду!
Piracanta• 21 ноября 2022
Ответ дляТутточки
И даже свет в Донецке есть? Странно, выходит,что каратели и бандеровцы злые по трансформатом не пуляют. В отличие от российских ’освободителей’ гуманистов.
Dark_Yasna• 21 ноября 2022
Ответ дляLeeloo_aloha
а как вы определяете зеки они или нет? где вы живете, каком районе? потому что картинки разные, зависит от расположения.