Дама с заначкой• 21 ноября 2022

Скоро незвані "туристи" из раши накінець покинуть Україну!

"...Ось тут я повернуся до того з чого почала: як тільки почали казати про звільнення Херсону, я почала шукати ознаки краху окупантів. Й коли побачила їх, не мала сумніву, що скоро вітатиму своїх друзів з поверненням додому.
Зараз я бачу ці ознаки, поки перші, ще не зрозумілі для місцевих мешканців, але ознаки краху окупантів на Донбасі та підготовку до «стратегічного відступу».
Росіяни готуються покинути ОРДЛО. Не швидко, не мрійте, не без бою, не мрійте. Але, росія готується покинути тимчасово окуповані Луганщину та Донеччину. Не скажу, як скоро це відбудеться, можливо весна 2023-го, можливо літо чи осінь, але 2023-го. А от про ознаки скажу.
Росіяни почали масовий вивіз з ОРДЛО працюючих до цього часу там підприємств. Під «ніж» йде усе. У тому числі шахти. Вивозять усе обладнання з шахт для того, щоб їх підірвати та затопити. Це означає, що росія хоче нанести максимальний економічний збиток українським підприємствам з метою недопущення їх відновлення. Бо ця територія ще довго буде «сірою зоною», фронтом, можливо лише військовою територією.
У містах ОРДЛО почалась підготовка (ІПСО — інформаційні операції) щодо організації та необхідності примусової масової евакуації. Любиш росію та руський мир, маєш паспорт громадянина росії, марш додому, тобто у гетто, на територію росії, десь у Красноярський край. Людей залякують «каратєлями», розповідають страшні історії про те, що «захватывая русские города Донбасса украинцы вырезают все население, которое поддерживало русских», щоб «зберегти» населення, хочуть провести масову евакуацію. Місцеві так й не зрозуміли, що це буде депортація, але, думаю, що багато поїде добровільно й з радістю.
Міста заполонили зеки пригожина, яких в ОРДЛО завозять поїздами через КП «Червона могила». Блатного тюремного хлопа тут настільки багато, що майже не чутно руського язика, тільки блатняк.
Люди жаліються, що зросли крадіжки, зґвалтування, а зекі розселяються навіть у холодні, закинути хати, а не тільки у квартири. Як тільки на вулиці чи у будинку поселяються зекі, одразу починаються шприці, блювотиння, сцаки, бійки, кидання гранат, стрільба з автоматів, крадіжки. Місцевих російські зеки просто зневажають та постійно знущаються.
Окрім зеків пригожина в ОРДЛО зросла кількість мобілізованих росіян. Ці більш стримані, але роздивляються, розпитують про рівень життя (наприклад, чи є авто, микрохвильовка, комп’ютер, шуба, душова кабінка), часто стоять та розглядають хати.
Усі наливайки та ресторани ОРДЛО вщент забиті росіянами. Постійні бійки, масові військові розборки з перестрілками, масові зґвалтування, хоча дівчат біля наливайок пасеться багато, секс зараз в ОРДЛО це можливість мати блат серед військових, пайок, гуманітарку та мрії виїхати у москву, хоча більшість росіян тут з російських нижнє- та верхнє-засранськів.
Зараз підприємства та шахти вирізають та вивозять під контролем фсб та місцевої «міліції». Ріжуть підприємства, як й у 2014 та за час окупації, самі робітники підприємства, бо їм платять заробітну плату.
Росіяни відкрито кажуть місцевим, що шахти буде знищено. «Спочатку вивозимо все обладнання, вугілля, все, що можна розібрати, як не встигнемо, просто підірвемо»- ось так прямо в донбасянського лоба . В шахти вже спускають вибухівку й дуже багато.
Це так схоже з російською класикою «так не доставайся ж ты никому»…
Чи захищають місцеві свої улюблені шахти, бо ж у 2014-му кричали «мы создаем ополчение, чтобы западенцы не захватили наши шахты»? Так, захищають. Ось записали звернення до путіна, бо він же «не знает, что здесь творят». Звертались до «генеральної прокуратури лнр», написали звернення до «генеральної прокуратури росії». Між цим, у вільний від написань листів час, ріжуть свої підприємства та грузять у вагони РЖД.
Що буде далі? – ви здивуєтесь, але я це знала у 2014-му, та розповідала тоді ще землякам, за що ледь не розстріляли. Я багато про це писала, дам посилання на нову статтю, щоб не грузити вас архівними.
Що буде далі? — питають місцеві у росіян. Ті сміються. Тому я розповім, що буде далі, бо усе, що зараз відбувається в ОРДЛО, це ознаки того, що росіяни вже знають, що вони відійдуть за свій кордон й Україна відновить контроль над тимчасово окупованими територіями Луганської та Донецької областей.
Спочатку росіяни вивезуть усі великі підприємства, потім малі, приватні, й все, що встигнуть вивезти поки лінія фронту сюди не дійшла. За цей час вони нашпигують ці території військовими, щоб не було ніяких бунтів, коли будуть знищувати підприємства та грабувати міста. Звісно, більшість російських військових буде вбито на фронті. Але, поки фронт сюди дійде, ці військові будуть грабувати міста, бо це їм потрібно для підтримання настрою й мотивації.
Російським мобілізованим та зекам пригожина дадуть преференції на грабіж тих міст ОРДЛО, що ще вважаються умовно безпечними та безпечно жили весь цей час, бо були подалі від лінії фронту. Буде розграбовано усе. Хто буде виявляти спротив, будуть вбиті. Не важливо чи є на власникові будинку чи авто «горка», чи знак «народна міліція», чи «спарта», чи «рим», чи «лнр», чи «днр», важливо те, що в них є, що вкрасти росіянам.
Свердловськ, Ровеньки, Краснодон, Антрацит, Луганськ, Донецьк… Коли росіяни вирішать провести «отрицательное наступление», тут буде випалена земля..."
Piracanta• 21 ноября 2022
Ответ дляalex512
Так я не знала что вы росийские законы сюда тащить начнете, я думала вы наши законы обсуждаете. которые не подписали в Раде до сих пор
Вы очень невнимательны. Я никуда ничего не тащила.

oksanav• 21 ноября 2022
Століття йдуть, русняві приколи все ті ж ))

’В газетах, из которых впервые узнал старый князь об Аустерлицком поражении, было написано, как и всегда, весьма кратко и неопределенно, о том, что русские после блестящих баталий должны были отретироваться и ретираду произвели в совершенном порядке. Старый князь понял из этого официального известия, что наши были совершенно разбиты’.

Лев Толстой, ’Война и мир’
boyko12345• 21 ноября 2022
.
4мама• 21 ноября 2022
Ответ дляграфиняВишенка
Можно вкрации
Русні п@зда
nelin3• 21 ноября 2022
Підкажіть, ви воєнний аналітик? звідки така впевненість? я з невеликого міста біля Донецька (Мар´їнка), мого будинка, та й міста немає взагалі... зруйновано все. жодного вцілілого будинку чи установи. Але чоловік хоче повертатися додому після війни , а я розумію що там стільки снарядів, що ще років з 10 треба розмінувати. Але якось у голові досі не укладається, що ти бомж. і немає у тебе нічого, хоча було все - і дім повна чаша, і садок , і робота. І нікому ти не потрібен (я не вірю, що компенсують). У нас у 2014 році давали по 300 000грн за зруйноване житло. усім однаково. У мене був двоповерховий будинок, з євроремонтом . і там ремонту тільки на мільйон.
Прочитала про сіру зону ...... чи дійсно так?
izu• 21 ноября 2022
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Может,путлер скажет своему народу,что от НАТО нужно обороняться,поэтому и вывел войска ,якобы НАТО сейчас возьмет украинцев в рабы,а мы вот спасали братьев ,а они не захотели асвабаждения-спасения и продались США.И теперь одни гомики и биолаборатории будут.Так может сказать,но за Донбасс и Крым какая отмазка?
Він дебіл, коли були референдуми, треба було не 90 відсотків за, а 90 проти приєднання, тоді б була відмазка для отріцательного наступления
Massaraksh• 21 ноября 2022
Шарій прикольне показує)
В описі московських квартир почати вказувати на наявність поблизу бомбосховищ. Що ж трапилося?

izu• 21 ноября 2022
Ответ дляnelin3
Я думаю, що так.Ніхто не буде відстраювати села, та зруйновані пгт.Побудують многоповерхові будинки, в один заселять мешканців одного села, головне, щоб не кинули людей на призволяще
Massaraksh• 21 ноября 2022
Ответ дляnelin3
Ми вивезли рідних з Мар´їнки та Георгіївки до Київа та Іспанії. Так, за першої нагоди будуть повертатися, хоч і на руїни, бо будинків вже немає. Будуть курники якісь ліпити, халабуди, але жити на своїй землі. Інших варіантів для них навіть не існує.
Mush_Mash• 21 ноября 2022
Ответ дляnelin3
Блін.... Нехай у Вас все складеться!!!! Нехай все повернеться сповна і життя буде повна чаша у всіх, хто потерпів від ’рускогомира’
oksanav• 21 ноября 2022
О. Свіжі новини про Севастополь. Совпадєніє? Не думаю.
nelin3• 21 ноября 2022
Ответ дляMassaraksh
для літніх людей - так. чоловіку 45 років, та втрата будинку його зламала, досі не приведу до тями . Але ж.. у нас дитина, і хочеться їй щось дати, а не просто жити у халабуді....і виживати. Ви ж знаєте до 2014 поряд був Донецьк, у ми жили майже у мегаполісі.. усі блага цивілізації
nelin3• 21 ноября 2022
Ответ дляMush_Mash
дякую вам!
yaGoda• 21 ноября 2022
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Скажет,что неонацики-фашисты с НАТО собрались напасть на россию)) и нужно срочно укреплять свои границы.И,мол,спасу вас,россияне от ядерной войны.Тут надо что-то очень убедительно пропаганде вбить людям.
Там що не скажи, все проковтнуть і навіть не вдавляться
Olenavs• 21 ноября 2022
Насправді, дякую за такі теми. Адже завдяки коментам є можливість +- оцінити ситуацію та настрої людей з іншиз регіонів, особливо з окупованих.... від самих людей, а не через новинні стрічки в інтернеті. Зрозуміло, що деякі коменти ’ріжуть серце’. Деякі люди говорять гірку правду, деякі від щирого серця об...ють нашу владу, є прорашистські, деякі коменти навпаки проникнені патріотизмом та надією на краще. Саме завдяки таким темам ти не одягаєш ’рожевих окулярів’ сидячи в теплі, з водою та дахом над головою....
oksanav• 21 ноября 2022
Ответ дляnelin3
Я вам дуже-дуже співчуваю. Чоловіка «тормошіть», він ще геть молода людина, хай не опускає руки, не здається.
Все у вас буде добре. Головне, щоб здорові були. Вашій сім‘ї побажання любові та достатку.
LyudaT• 21 ноября 2022
Ответ дляКоролева красоты
Орки начали вывозить все из Донбасса, минировать, готовятся оставлять его
Орки вывозят всё из Донбасса с 2014го.
Olenavs• 21 ноября 2022
Ответ дляnelin3
Тримайтеся! Я навіть не уявляю як Вам зараз важко, бо потрібно морально тягнути дитину та ’поламанного’ чоловіка. Я не впевнена чи не зламалася би сама в такій ситуації. А Ви дуже сильна людина, судячи з постів. Миру, перемоги всім нам, сили Вам. Я впевнена, все буде добре
Anya Angel• 21 ноября 2022
Ответ дляФигура мечты
Им не обломится, другим обломилось уже нормально так. Земля распродана, приватизация предприятий успешно идет. Зайдите на сайт по электронным торгам электроэнергией в Украине, вас ждёт потрясение, они продолжают торговать тем, чего нет. Угу.
А что простой народ сейчас может, думаю ничего.

ok1904• 21 ноября 2022
Ответ дляMassaraksh
Шарій прикольне показує)
Початок періоду Холодної Війни N2 наближається, Залізниа завіса, тюрма народів і т.д.
ЗайкаСвоя• 21 ноября 2022
Ответ дляOlenavs
Так, собственно, и на форум для этого приходим - понять, что где у кого как происходит. По сути, если б не банили за мнения разные - это единственный достоверный источник информации - средневзвешенное мнение. Так и есть. Вы правы.
Еленнн• 21 ноября 2022
Ответ дляДама с заначкой
Посилання https://www.facebook.com/groups/olenastepova/perma... Повна стаття по посиланню: https://sprotyv.info/analitica/ordlo-pershi-oznaki...
Дкую. Гарна стаття,і читати потрібно повний варіант.

з інету- ’інфантильність, відсутність критичного мислення - це і є ознаки совкового мислення. Сюди треба додати ненависть до заможних громадян. І заздрість. І відторгнення нового і змін.’ ---тому зерно впало на благодатну землю . -
ЗайкаСвоя• 21 ноября 2022
Ответ дляnelin3
Мой отец к 50 годам потерял многое. По сути, вся предыдущая жизнь коту под хвост.
И успел еще и встать на ноги, и заработать. И создать новое почти с нуля.
Это просто пример из жизни, что и так бывает.
nelin3• 21 ноября 2022
Ответ дляOlenavs
дякую! миру всім!
Massaraksh• 21 ноября 2022
Ответ дляnelin3
Вам треба вирішувати це питання з чоловіком. Бо наші пропозиції купити їм будиночок у Вінницькій або Житомирській області батьки сприймають як персональну образу - вони ж не зрадники якісь, вони свою землю не зрадять, там народилися - туди й помирати поїдуть і ніяких інших будиночків окрім рідного села їм не треба...
Якщо ваш чоловік налаштований так само - це біда...
nelin3• 21 ноября 2022
Знаєте, як будто минуле у нас забрали. немає батьківської хати, хати бабусі...згоріли навіть дитячі фото, бо коли тікаєш під градами, за фото і не згадуєш... нема куди приїхати до батьків, то де ти виріс, де виросли твої рідні - нема нічого.... ми ,як люди без минулого
VShpak• 21 ноября 2022
Ответ дляФигура мечты
Удалено администрацией...
Какой город ?
Еленнн• 21 ноября 2022
Ответ дляТворю чудеса
Чула таку версію. Крим нам віддадуть самі після того, як відіб´ємо Луганськ або Донецьк. Знаюча людина таке каже.
боюся,що ордло вони нам з радістю спихнуть (чемодан без ручки)- пояснення їхні пропагандони придумають, ,а за Крим будуть зубами держаться. бо то рейтинг хуйла.
К@пусто4к@• 21 ноября 2022
Ответ дляІванна Пушич
Автор,я с вами согласна и с Крыма,убегая,все разворуют.Но как вы думаете,девочки,а что путлер скажет россиянам?Какую отмазку придумает?
Ну як яку?! Нацисти знищені, російськомовних вже ніхто не ображає, НАТО пустишка. Ціль операції досягнута. І те стадо в це повірить. Ось і все.
Еленнн• 21 ноября 2022
Ответ дляФигура мечты
Удалено администрацией...
чи не тому там Коля-котлєта і відсвічує?