Мастер Пис• 22 ноября 2022

Чи ставите якісь цілі на наступний рік?

Я взагалі ніяких більше. Те що більшість напише тут вижити я це знаю, але взагпльному щось ще?
Я ставила стільки цілей на 2022 і нічо взагалі не збулось не зробилось…
БолеИменее• 22 ноября 2022
Я ниже создавала такую тему, похудеть и заняться иностранным языком

Козачка• 22 ноября 2022
Не сдохнуть
автор Мастер Пис • 22 ноября 2022
Ответ дляБолеИменее
Не бачила) можна посилання?
Скользкая• 22 ноября 2022
Взагалі ніяких. Просто просипаєшся кожного дня і не розумієш вже чому для чого.
Пацан к успеху шел• 22 ноября 2022
Ставити. Обов’язково. Я чоловіка сварю за це, бо вже зовсім скис. Зрозуміло чому, але це вбиває. Ціль потрібна, щоб вижити внутрішньо, щоб було заради чого вижити. Це важко, так((
автор Мастер Пис • 22 ноября 2022
Ответ дляСкользкая
В мене таке саме( цей рік був жахливим
Мабуть наступний буде ще жахливішим (( це я особисто про себе кажу щоб ніхто не думав що я тут паніку і зрадоньку наганяю
Тримаю свічку• 22 ноября 2022
Ничего не ставлю себе, хочу чтоб у дочери сбылось задуманное , хотят пожениться с парнем своим, в мае, верим что в это время мы уже выбьем кацапскую шваль с нашей земли . Хочу просто жить . И помогать дочери

Клевотница• 22 ноября 2022
Ой, нет. Я на прошлый год ставила цели - и место жительства поменять, и работу, и путешествовать, и похудеть. Все сбылось, но не так, как я думала. Больше так не хочу
Гравицапа• 22 ноября 2022
1) скинути 15 кг. Хз як. Але буду брати і робити.
2) записалася сьогодні на наступний рівень англійської на січень
3) знайти будинок та переїхати жити окремо з дітьми.

Більше поки не знаю. Але оскільки на коханні сьогодні знову обпеклася, бажання нових відносин поки не виникає, то буду всю енергію в бізнес направляти. Як мінімум гроші будуть , накачана попа і чудова англійська
ЧаЧаЧа• 22 ноября 2022
Не ставлю )
Скользкая• 22 ноября 2022
Ответ дляМастер Пис
В мене таке саме( цей рік був жахливим
Я теж таке кажу особисто про себе. Не любе чомусь мене життя хоча б раз повезло.
автор Мастер Пис • 22 ноября 2022
Ответ дляГравицапа

Ну супер цілі!
15 кг то пил, то небагато!
Зможете!

Найкраще мати класу попу і гроші . Мужики та ну його нафіг((
Я теж шалено обпеклася!
Гравицапа• 22 ноября 2022
Ответ дляКлевотница
А я на 2022 рік вперше за довгий час не писала ніяких цілей. Чомусь не було можливості сісти і спокійно тихенько про це подумати і написати. А по факту, здійснилися деякі з минулих бажань. Але блін, я не хотіла такою ціною (((
Гравицапа• 22 ноября 2022
Ответ дляМастер Пис
Ну супер цілі!
15 кг то пил, то небагато!
Зможете!

Я теж шалено обпеклася!
Ой, набиралися вони значно легше))). Якщо перші тижні війни я скинула 5 кг. То потім на нервах набрала + 12 . За пів року

Це при тому, що у мене був досить активний період. Ми щодня по 10-15 км з дітьми на велосипедах наїзджали, бігала, магазин далеко - пішки ходили. І їла не набагато більше ніж зазвичай. Я не розумію як воно аж стільки вийшло (((
автор Мастер Пис • 22 ноября 2022
Ответ дляГравицапа

В мене зайвих 20.
Просто бачила як знайомий за 2 місяці майже кожен день пробіжок схуднув на 18 кг і казав 15 то пил тому і так пишу)))

Не переживайте скинете
То не 30-40.
Гравицапа• 22 ноября 2022
Ответ дляМастер Пис
В мене зайвих 20.

Не переживайте скинете
То не 30-40.
Ого. Просто пробіжки?? Як????
Чи він по декілька годин бігав?
автор Мастер Пис • 22 ноября 2022
Ответ дляГравицапа
Ого. Просто пробіжки?? Як????
Чи він по декілька годин бігав?
Так він тільки бігав
Бігав скільки міг по селі
Вмикав музику в мавушниках і бігав собі скільки міг помалу)
Гравицапа• 22 ноября 2022
Ответ дляМастер Пис
Так він тільки бігав
Бігав скільки міг по селі
Ну харчування також. Бо я також бігала. Щоранку. Ввечері на велосипеді. А на вагах +кг щодня((
автор Мастер Пис • 22 ноября 2022
Ответ дляГравицапа
Та нічо він не дотримувався дуже
Просто небагато їв
Але ні на яких пп в смузі точно не сидів то я знаю на 100%

ХикориДикори• 22 ноября 2022
Ставлю, конечно. Несмотря на войну, у меня потихоньку получается все ранее запланированное.
Цель на следующий год- родить ребёнка.
Жидкость для снятия глаз• 22 ноября 2022
Цель на следующий год - отпуск

Попу качаю уже , в следующем году будет заглядение
Пишу_граммотно!• 22 ноября 2022
Никаких планов не строю. Все рузнуло в этом году. Живем практически одним днем. Что будет, то будет.
Настенные трусы.• 22 ноября 2022
Все,планів більше нема. Є кредити,і не зрозуміло чим і як їх віддавати. До війни плани були,а тепер...Живу як на зворотному відліку,ось ще день протрималась. Область у нас спокійна,і жалітись наче мені гріх,але згадуєш як до війни було... Коли ти могла покинути роботу і на слідуючий день піти на іншу, тепер тільки робота може покинути тебе.
Неновая почта• 22 ноября 2022
Конечно, были цели на 2022г. Пришлось в свой жизненный план внести коррективы в связи с форс-мажором на ближайшие 5-10лет:

1. Вывезти мужа
2. Вывезти машину
3. Выучить язык
4. Подтвердить диплом, обучиться заново
5. Ребёнка в сад, самой на работу
6. Снять квартиру в городе (переехать)
7. Взять ипотеку

Все, я счастлива!
неДоЖиру• 22 ноября 2022
Просто бажаю кожній з нас міцного здоров’я і метального теж, щоб наші близькі були здорові, щасливі. Мирного неба всім над головами. А решту заробимо, купимо.
Хвець-тець• 22 ноября 2022
Пытаюсь ) пытаюсь жить нормальной жизнью.
Если бы никаких планов не строила и не надеялпчь на лучшее, мы бы и ремонт заново не делали, жили бы так, с дырами в стенах.
Как нефиг делать• 22 ноября 2022
Жити вільно У НАШІЙ УКРАЇНІ!
Выручалка• 22 ноября 2022
Выжить в прямом смысле, хоть автор и не хотела это услышать. Пока на ближайшее время план восстановить знания по старой профессии и найти работу. Если не выйдет буду думать как дальше. Может уеду на заработки. Английский разговорный подтянуть.Оформить доки на дом. Застеклить окна. Отдать долги. Вот и все планы. Скинуть 4 кг ещё не мешало бы, но это ерунда
Грушки-яблочки• 22 ноября 2022
Ответ дляПацан к успеху шел
чоловік скис? Наваріть нового
Мастер Класс• 22 ноября 2022
Ставила цель замуж выйти,детток родить теперь ни мужчины нет,ни мечты такой.Расстался из-за ерунды,а для него это капец какая мегаважная причина.