Мастер Пис• 22 ноября 2022
Чи ставите якісь цілі на наступний рік?
Я взагалі ніяких більше. Те що більшість напише тут вижити я це знаю, але взагпльному щось ще?
Я ставила стільки цілей на 2022 і нічо взагалі не збулось не зробилось…
Птица секретарь• 22 ноября 2022
Ответ дляГравицапа
1) скинути 15 кг. Хз як. Але буду брати і робити.
2) записалася сьогодні на наступний рівень англійської на січень
3) знайти будинок та переїхати жити окремо з дітьми.
Більше поки не знаю. Але оскільки на коханні сьогодні знову обпеклася, бажання нових відносин поки не виникає, то буду всю енергію в бізнес направляти. Як мінімум гроші будуть , накачана попа і чудова англійська
Какой у Вас бизнес,если можно?
Скорая помощь• 22 ноября 2022
Никаких целей не ставлю. Что можно планировать в условиях войны?
Цель одна- жить
Чумачечая_• 22 ноября 2022
Ответ дляНеновая почта
Конечно, были цели на 2022г. Пришлось в свой жизненный план внести коррективы в связи с форс-мажором на ближайшие 5-10лет:
1. Вывезти мужа
2. Вывезти машину
3. Выучить язык
4. Подтвердить диплом, обучиться заново
5. Ребёнка в сад, самой на работу
6. Снять квартиру в городе (переехать)
7. Взять ипотеку
Все, я счастлива!
1. Вывезти мужа
2. Вывезти машину
3. Выучить язык
4. Подтвердить диплом, обучиться заново
5. Ребёнка в сад, самой на работу
6. Снять квартиру в городе (переехать)
7. Взять ипотеку
Все, я счастлива!
Ваши цели очень похожи на мои цели. Германия?
Пацан к успеху шел• 22 ноября 2022
Ответ дляГрушки-яблочки
чоловік скис? Наваріть нового
Не смішно. Мій чоловік на передку, без ротації вже півроку. Я підібрала просто цензурне слово, на скільки була змога.
Грушки-яблочки• 22 ноября 2022
Ответ дляПацан к успеху шел
Вибачте. Я думала він дома.
Аноним с кешбеком• 22 ноября 2022
Хотіла б просто зрозуміти, як жити далі. Тому що плани будувати навіть не хочеться.
Неновая почта• 22 ноября 2022
Ответ дляЧумачечая_
Да)
Неновая почта• 22 ноября 2022
Ответ дляЧумачечая_
Первые два пункта почти на готове и низком старте
Чумачечая_• 22 ноября 2022
Ответ дляНеновая почта
Аналогично