Молчавочка• 22 ноября 2022
Какой купить Айпад для ребенка
Требования
1 рисовать в прокриэйт.
2. Дистанционка
3. Читать иногда
Посоветуйте пожалуйста модель, вообще не разбираюсь в них
1 рисовать в прокриэйт.
2. Дистанционка
3. Читать иногда
Карамелька• 22 ноября 2022
Именни айпад или планшет вы имеете ввиду какой фирмы? Если айпад,то берите на какой хватит,чем новее модель,тем лучше.
Бусурманша• 22 ноября 2022
Не міні ,любий по бюджету .З цими задачами справляються всі .Ну бажано пам´яті більше (не 32-64,а 128+)
Бусурманша• 22 ноября 2022
міні в них круті )але для навчання і малювання бажано більший екран .Якщо гроші не головне ,то прошка або air .Ну ще стилус треба .В нас 2019 року звичайний ,нарікань жодних і заряд тримає довго .Але звісно чим новіший тим кращий
english book• 22 ноября 2022
Там чітка градація.Чим дорожче,тим краще .В краще входить якісніший екран,залізо,пам´ять та інше.
Молчавочка
• 22 ноября 2022
Дівчата, пишіть моделі, нічого не тямлю.
Наприклад про від 11 або такого там покоління...ейр...
Дуже, дуже дякую
ЛюблюДевчонок• 22 ноября 2022
Ответ дляМолчавочка
Дуже, дуже дякую
неважно , смотрите по финансам, главное не мини и память побольше ну и модель не старую
Молчавочка
• 22 ноября 2022
Ответ дляЖертва интернета
Для прокреата надо брать прошку.
Какую, напишите пожалуйста от какого года и серию смотреть
Жертва интернета• 22 ноября 2022
Планшет Apple iPad Pro 5 12.9’ 2021 Wi-Fi 128GB M1 Silver (MHNG3)
я бы такой уже брала
М1 более современный процессор
я бы такой уже брала
М1 более современный процессор
english book• 22 ноября 2022
Пам´яті я би брала 256.
128 це достатньо лише на певний час,і постійно бачиш,що її вже нема.