Доброї ночі , підкажіть як бути в такій ситуації. Працюю по дропшипінгу 2 тиждень. І тут трапилась така ситуація. Покупець замовив електро плиту через олх доставку. На почті сьогодні забрав , грошовий переказ я отримала . А о пів першого ночі написав дослівно “ извините .но печка оказалась малой мощности. не закипает 6-ти литровая кастрюля .Мне нужна более мощная .Сделайте обмен или возврат”
В такій ситуації я вперше , знаю що склад не дає гарантії на товар , ссилаючись на те , що виробник Китай і виробник не дає гарантії на товар.
Про обмін і повернення я ще не уточняла , хто відповість о 2 годині ночі, але думаю навряд чи є обмін чи повернення коштів.
В своєму оголошенню нічого не вказала про обмін і повернення. Але був повний опис електро плити, її потужність , заміри, вага . Повний опис
Як вийти з цієї ситуації?
Исправлялочка• 23 ноября 2022
Скажіть що у вас не прийме склад повернення, а ви на себе таку ’покупку’ також не можете оформити.
Хай залишається з плитою, перепродасть якщо що
Коко Шанель• 23 ноября 2022
По закону покупатель имеет право в течении 14 дней вернуть товар без объяснений. В том же виде, что и брал.
Ответ дляИсправлялочка
Дякую за відповідь
Оченьценная• 23 ноября 2022
Ответ дляНичеНипанимаю
По закону должны сделать замену, либо возврат денег.
Ни автор, ни ее поставщик по закону не работает. Так что автор может просто кинуть покупателя и ничего ей за это не будет, пока что
Ответ дляОченьценная
Самій це не подобається , збираюся пізніше шукати більш надійного постачальника
Ответ дляКоко Шанель
А якщо він пришле мені піч з подряпинами все таки він використовув її , ставив ту 6 літрову каструлю, то що робити в такій ситуації?
Идууу--уууу блин• 23 ноября 2022
Ответ дляElena Skomorokha
В такой ситуации возврат по закону не предусмотрен
Люблю_смаколики• 23 ноября 2022
Домовтесь з поставщиком на обмін при умові висилки попередньої наложеним платежем
Нема чого переживати поступіть по совісті
Ответ дляЛюблю_смаколики
Дякую за підтримку , переживаю бо така неприємна ситуація вийшла . А боюсь що склад відмовить .
Дякую вам
Люблю_смаколики• 23 ноября 2022
Ответ дляElena Skomorokha
Дякую вам
Якщо обмін не відмовить
Домовляйтесь
Сиамская сороконожка• 23 ноября 2022
Так узнайте условия обмена и возврата на складе, скорее всего, склад возвраты делает. Вообще-то это сразу нужно выяснять при продажах и в объявлениях указывать.
Ответ дляСиамская сороконожка
Згодна з вами, дякую
Мой завтрак• 23 ноября 2022
Ответ дляКоко Шанель
Он на ней воду грел. Значит товар уже бу
Мой завтрак• 23 ноября 2022
Слушайте плита исправна? Исправна. Характеристики написаны точно? Да. Если ему захочется согреть на ней 100 литррвый бак это только его фантазия. Вы свою часть сделки выполнили
Дякую_аж_підскакую• 23 ноября 2022
Ответ дляОченьценная
Потому что этот дропшипинг придумали для лохов… дропшипер, который ни за что отвественности не несёт и работает не по закону… поставщик, который напрямую с покупателем не взаимодействует
Инста_Богиня• 23 ноября 2022
Эти условия надо выяснять до сотрудничества, а не после продажи. И конечно не работать, если нет возврата. Или быть готовой принимать его себе.
Разумная Губка• 23 ноября 2022
Ответ дляElena Skomorokha
Вы её должны забрать, если она не была в использовании, если на ней есть следа использования, то адьес.
Кондуктор автобуса• 23 ноября 2022
Так як ви є громадяни України то на вас діють закони України.
1. Гарантія по закону все одно є, навііть якщо хтось там щось собі придумав. Читайте зпкони, бо вас можуть добряче взути, як хтось принциповий попадеться
2. Але вам пощастило, гарантія діє на заводський брак і його у вашому випадку нема.
3. За законом можливий обмін або повернення на товар що не підійшов , але цей товар має бути новим не використаним , в упаковці. Судячи з опису товаром користувалися. Тобто не підлягає обміну.
Бабка в тапках• 23 ноября 2022
Відповідальність за якість товару перед покупцем несе продавець. Ви зобов´язані прийняти повернення товару неналежної якості.
Перестаньте продавати гівно, і буде все ок.
Цих дропів треба заборонити нафік.
Бабка в тапках• 23 ноября 2022
Ответ дляКондуктор автобуса
Повернення товару неналежної якості
Кондуктор автобуса• 23 ноября 2022
Ответ дляБабка в тапках
Повернення товару неналежної якості
Нема такого ,,неналежної якості,,
Є або заводський брак і гарантійний ремонт або повернення
Або 14 днів без пояснення причин але товар новий, не користований в рідній упаковці.
То що плита не підійшла покупцю по потужності і ще й була у використанні- то вже трудності покупця. Треба було розраховувати, читати відгуки іт.д.
Бабка в тапках• 23 ноября 2022
Ответ дляКондуктор автобуса
Нема такого ,,неналежної якості,,
Дуже помиляєтеся. Лінь шукати.
Кондуктор автобуса• 23 ноября 2022
Ответ дляБабка в тапках
Дуже помиляєтеся. Лінь шукати.
Так а при чому в даному випадку неналежна якість? Вона належна, просто не підходить покупцю
Бабка в тапках• 23 ноября 2022
Ответ дляКондуктор автобуса
Автор заявила одну потужність, а по факту покупцю прийшла інша
Ответ дляБабка в тапках
Не увидела в теме, что по факту оказалась другая мощность. По мне, товар уже б.у и возврату не подлежит. Все характеристики указаны и покупка теперь полностью на ответственности покупателя.
Ядвига Юсьлегко• 23 ноября 2022
Ответ дляElena Skomorokha
Так поставщик то нормальный, простои покупатель купил вещи не разобравшись, что она не тянет то, что ей надо.
До начала работы с поставщиком, обязательно нужно оговаривать моменты возврата. И в объявлении четко указывать, что и как по возврату
Коробка с карандашандрами• 23 ноября 2022
Ответ дляБабка в тапках
где вы это нашли?