Под пытками• 24 ноября 2022
Радіо або приймач. Розтлумачте будь ласка
Дівчата, коли немає світла і зовсім ніякого зв´язку що можна слухати, де брати новини? Раніше в телефоні було радіо фм, зараз немає в новому телефоні. Порадьте що купити? Може є якісь приймачі?
Самый умный• 24 ноября 2022
А я не знаю что можно слушать. Вчера, когда легло все, муж пошел в машине радио включил. И там белый шум был.
Самый умный• 24 ноября 2022
Ответ дляПончик Солнечный
В Дії радіо працює з моб інетом
Связь лежит - новостей нет
Под пытками
• 24 ноября 2022
Ответ дляПончик Солнечный
В Дії радіо працює з моб інетом
Коли нема світла немає і мобільного іннтернета. А як же раніше було? вже не пам´ятаю
Пончик Солнечный• 24 ноября 2022
Ответ дляСамый умный
Связь лежит - новостей нет
А я що зроблю, я ж написала, з моб інетом
ЖующаЯКонфету• 24 ноября 2022
Звичайне дешеве радіо на батарейках купіть. Якщо будуть трансляції, то ви почуєте. Для підсилення антени ми колись чіпляли проводоку до антени і на форточку
Под пытками
• 24 ноября 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
Радіо це фм радіо?
Самый умный• 24 ноября 2022
Ответ дляПончик Солнечный
Автор спрашивает при варианте нет света, нет мобильной связи. О чем ваш совет? Радиоточку еще посоветуйте, которые отключены.
ЖующаЯКонфету• 24 ноября 2022
Ответ дляПод пытками
Радіо це фм радіо?
Вам скільки років,що ви не знаєте що таке радіо?)
Сладкий лимончик• 24 ноября 2022
Радіо на батарейках, в Аврорі таке було (я не купила і жалію). Але не всі радіостанції працюватимуть.
В смартфоні в мене радіо є, працює без інтернету, але і заряд бережу. Не варіант.
Намакушка• 24 ноября 2022
В начале войны включала старенькую радиолу прослушать новости. Раньше там все языки мира можно было услышать. А сейчас и одна станция не работала.
Простоваля• 24 ноября 2022
Старий кнопочний телефон з навушниками використовую, але ловить 1-2 станції.