Курочка-чубаточка• 24 ноября 2022
Колектив.....
Я понить....
Недавно влаштувалась на роботу. Умови жахливі, оплата теж, але вибору нема.
Колектив маленький, але такий гадкий :(....
Всі щось випитують, хочуть підловити, на чому не розумію. Всі мої слова, ще й перекручені - доносять керівництву.
Якась тривога мене не покидає....
Як вижити на тій роботі?
Якась тривога мене не покидає....
Як вижити на тій роботі?
Курочка-чубаточка
• 24 ноября 2022
Ответ дляНеГолосую
Піти звідти, воно вам треба ото нерви витрачати
Не можу, дуже потрібні гроші.....
Курочка-чубаточка
• 24 ноября 2022
Ответ дляПишу_граммотно!
Покрефейс і дзен. Інакше ніяк.
Це як?

А Я Самая Самая• 24 ноября 2022
Ответ дляКурочка-чубаточка
Це як?

Приходите і займаєтесь тіільки своєю роботою. Без особливих розмов. Хоча це важко. Мені на роботі важливе спілкування.
Пишу_граммотно!• 24 ноября 2022
Ответ дляКурочка-чубаточка
Це як?

Простіше кажучи, зберігати спокій і не входити в дискусії, робити свою справу.
І, як на зоні: ’Не вір, не бійся, не проси’.
Курочка-чубаточка
• 24 ноября 2022
Ответ дляА Я Самая Самая
Я так і роблю. Вони всі приходять до мене. 😔
Ігнорувати їх не можу.
Курочка-чубаточка
• 24 ноября 2022
Ответ дляПишу_граммотно!
Дякую, треба спробувати.
Божий одуванчик• 24 ноября 2022
Никак , отвечать общими фразами , задавать ответные подобные вопросы , никаких эмоций особо , легкая улыбка и делать свою работу
Курочка-чубаточка
• 24 ноября 2022
Ответ дляБожий одуванчик
Стараюсь....
Бути білою вороною теж не варіант, хотіла б мати хороші відносини з колективом, але, щось не складається....
сЛАдКОежКА• 24 ноября 2022
Ответ дляКурочка-чубаточка
😔😔😔
Вам треба хоча би півроку-рік, щоб влитися в колектив
Курочка-чубаточка
• 24 ноября 2022
Ответ длясЛАдКОежКА
Ой, ні. Надіюсь стільки не доведеться їх терпіти. Діло в тому, що не я не можу влитись, діло в них..... Такі люди не зміняться.
Гл. Амурная• 24 ноября 2022
можна підійти по іншому
колектив - це ти
піти на зустріч, десь посміхнутися, десь допомогти, десь прямо запитати, що саме не подобається, десь пожартувати - ваша нестандартна поведінка руйнує всі плани таких осіб
зрештою потрібно розслабитися - якщо вас виженуть - ви нічого не втрачаєте, тому можна бути впевненою, експерементувати
а взагалі підтрумуйте проет благотворче суспільство і дуже швидко ми зможемо досягти матеріального комфорту без ось таких жахливих умов/ситуацій
колектив - це ти
Бармалеина• 24 ноября 2022
Ответ дляКурочка-чубаточка
Не можу, дуже потрібні гроші.....
Уйдите по хорошему.
Ищите пока другую работу.
Они вас все равно уйдут, если вы не зубастая.
Ищите пока другую работу.
Курочка-чубаточка
• 24 ноября 2022
Ответ дляБармалеина
Уйдите по хорошему.
Ищите пока другую работу.
Вони зацікавлені в тому, щоб я працювала, але кожен хоче мені вказати на моє ’місце’ і розказати, як робити. Типу дідівщина, бо я влаштовалася остання. Я не прогинаюсь. Все , що мене не влаштовує, кажу напряму керівництву. До дечого відразу прислухались і переробили. Персонал про це просив роками.
Всі йдуть раніше, але мені наголошують, що маю робити до останньої хвилини. Вчора пішла раніше, через відключення світла, вже донесли на мене. 🤦♀️
сЛАдКОежКА• 24 ноября 2022
Ответ дляКурочка-чубаточка
Можливо проблема саме в вас?
Снегурочко• 24 ноября 2022
Ответ дляГл. Амурная
можна підійти по іншому
колектив - це ти
Вже сюди притягнули благотворче суспільство
Гл. Амурная• 24 ноября 2022
Ответ дляСнегурочко
вам смішно? а мені - ні, я не хочу у печеру з дровами залазити, як нам наша влада пропонує,
у вас є краща пропозиція як зупинити маразми, у яких ми живемо? тоді в студію, хто ж вам забороняє
якби хоч переглянули разочок від початку до кінця та співставили все, то, мабуть, би не сміялися так заливисто, ми всі в одному човні, чи впевнені, що вас нічого не торкнеться?
Гл. Амурная• 24 ноября 2022
Ответ дляСнегурочко
ми - люди
а не раби-роботи, що за копійки повинні спину гнути і ледве зводити кінці з кінцями
той хто сміється, тому не минеться, у людини відсутні норм життєві умови і це не норм, це великий не норм у нашому суспільстві