КрестьянинДиор• 24 ноября 2022
Дівчатка, підкажіть як ця куртка Zara?
Підкажіть будь ласка, може хто вже купував ккртку Zara під шкіру? Як в експлуатації і чи в розмір?
Мамулька• 24 ноября 2022
Ответ дляИсправлялочка
Ниже тему видела там светлая и длиннее была такая же
Ну ця краща. Та просто як мішок.
Исправлялочка• 24 ноября 2022
Ответ дляМамулька
Ну ця краща. Та просто як мішок.
Да я чтоб почитала автор. Материал тот же и крой, только длиннее
Чукча Мукча• 24 ноября 2022
У мене була не зара, а резервд - супер зручно, тепло але через рік екошкіра потріскалась там, де торкалася обличчя і почала відпадати.
КрестьянинДиор
• 24 ноября 2022
Ответ дляИсправлялочка
Спасибо, нашла. Здесь цена приятнее)
Мамулька• 24 ноября 2022
Ответ дляЧукча Мукча
І якщо ручкою обпишеш - не виведеш, як з тканини. Плюс парить. Я курткою із шкірзамінника не задоволена.
Щодо розміру, треба на М брати S, вони у зарі великомірять.