Реверанс• 25 ноября 2022

Порошенко з Вашингтона: скоро будуть гарні новини для ЗСУ

"Були зустрічі з урядовцями, в тому числі з керівництвом Державного департаменту США, міністерства оборони США, іншими урядовцями, конгресменами, сенаторами, неурядовими організаціями, де обговорювалося поглиблення співпраці між США і Україною", – повідомив Порошенко під час включення з Вашингтона.
"Окремо проговорили допомогу Україні у зв´язку з атаками російських агресорів в тилу на об´єкти критичної енергетичної інфраструктури. Перше – це закрити небо над об´єктами енергоструктури, друге – це забезпечити постачання трансформаторів, комплектуючих, запасних частин для відновлення енергопостачання. І там, де є проблеми з цим, забезпечити генератори для нормального рівня життя і роботи, доки не буде відновлення стабільне постійне енергопостачання", – повідомив п´ятий президент.

https://gazeta.ua/articles/world-life/_poroshenko-...
dorik• 25 ноября 2022
Ответ дляПапоротник
І Томос. Бачили сьогодні новини, як при обшуку святого отця застали в ліжку з хлопцем, який чи то в хорі церковному, чи що. Підар.си вони всі, від чмобіка до попа
Ці новини нагадують рашистську пропаганду. Ще нічого не доведено, але розтріпали повсюду.
автор Реверанс • 25 ноября 2022
Ответ дляПапоротник
Удалено администрацией...
Уже багато,хто зрозумів значення для країни
Армія
Мова
Віра
на жаль не всі.
Буде час,подивіться хрестну ходу цього року в Почаеві,які російські тітушки нею йшли.І ніхто не заборонив.Дуже цікава хода москалів в Україні під час масштабного вторгнення
amoa• 25 ноября 2022
Ответ дляЕленнн
...йому нічого не заважало відгородити більшість країни від війни тоді, і оцього всього зараз. Як би не відносилися до ПП (є до нього питання,але він тіг країну в потрібному напрямку,в чому зараз більшість переконалась на своїй дорогоцінній шкурі), але для нього цінність життя свого населення- було в приорітеті. В вину йому ставлю одне- що занадто відгородив людей від війни тоді, бо відійшли від переляку,від’їлися, наслухались массованої інфроатаки на ПП (цікаве запитання,кому ж було так вигідно вгатити дурні гроші в оце все,бо безкоштовно у нас тільки котенята народжуються) і захотілось закінчити війну одним клацанням пальців... А так не буває,коли поряд країна неадекватів. От тепер і вигрібаємо.
Він міськими відтягуваннями дав можливість ворогу підготуватися для більш масованої атаки, а нам дав розслабитися і звикнути до того що у нас йдуть бойові дії.
Папоротник• 25 ноября 2022
Ответ дляРеверанс
Порошенко хоч трохи армію підготував.
Розробив ракетні програми Грім,Вільха,Нептун.
І хлопці вже не голі були.
Замінував ,те що придурки розмінували перед самою війною
До чого він її підготував? Пожежі затушити на військових складах, які масово незручно палали? ЗСУ воює зброєю, яку нам дають. Чого ж порох тоді не просив зброю? За Іловайськ взагалі не хочу починати, бо знову в бані сидітиму. Петро просрав території, людей і час. І дав москалям можливість підготуватися до повномасштабного вторгнення.
amoa• 25 ноября 2022
Ответ дляПапоротник
Удалено администрацией...
Так війна була але її неможна було так називати.
dorik• 25 ноября 2022
Удалено администрацией...
автор Реверанс • 25 ноября 2022
Ответ дляdorik
Відео і фото є.
Яка пропаганда?
’Сповідував’ московський піп хлопчика неповнолітньго послушника.Вони зняті і самих трусах
YAINNA• 25 ноября 2022
Ответ дляhruzantemka
Заморожений конфлікт рано чи пізно, знов би була ескалація
Неизвестно что будет дальше,вполне возможно что тоже замороженный...Порох-отличный през. Но и Зеленский оказался лучше чем я про него думала.
Perla9• 25 ноября 2022
Ответ дляamoa
Що йому заважало за його президентства бути такою цацою?
Був би він президентом, війни би не було.
dorik• 25 ноября 2022
Ответ дляРеверанс
Відео і фото є.
Яка пропаганда?
Задайесь питанням, хто це знімав і навіщо оприлюднили. Я не люблю такі ’брудні’ новини, розраховані на емоційну реакцію. Якщо це був обшук СБУ, то що там робили репортери,і навіщо такий галас? Я була колись трошки пов´язана з гучними оголошеннями і чудово знаю, що це робилось, щоб приспати ’тупі’ маси,в той час,як була зовсім інша сторона медалі. Краще б вони почали з верховної ради, а не з церкви.
автор Реверанс • 25 ноября 2022
Ответ дляdorik
Це гадюшник ФСБ ,а не церква.
Секретар Чернівецької єпархії УПЦ московського патріархату, якого під час обшуку застали в ліжку з ’хлопчиком - хористом’, пояснив ситуацію наступним чином:
- ’ЕТО ПРОВОКАЦИЯ! МАЛЬЧИКА МНЕ ПОДКИНУЛИ’
amoa• 25 ноября 2022
Ответ дляPerla9
Так за його президентства вона була тільки не в таких масштабах.
dorik• 25 ноября 2022
Ответ дляРеверанс
Це гадюшник ФСБ ,а не церква.
Навіть не хочу коментувати.
NatalieShostja• 25 ноября 2022
Ответ дляamoa
Що саме робить нинішній президент?
автор Реверанс • 25 ноября 2022
Ответ дляdorik
Навіть не хочу коментувати.
Коли Альфа удачно ламала двері в Чернівцях - новопризначений керівник єпархії саме #бав послушника.
Неповнолітнього, як повідомляють джерела.
Є відео.
Тобто цей московський мракобєс тепер присяде ще й за педофілію.
yuryia• 25 ноября 2022
В якості кого він там ?Хто буде мати справу з олігархом,який все життя був держслужбовцем.
dorik• 25 ноября 2022
Ответ дляРеверанс
Є відео.
Якщо вам подобаються такі новини, можете насолоджуватися. А я завжди читаю поміж рядками
Pepsiloka• 25 ноября 2022
Ответ дляРеверанс
Дали військову допомогу.
Дали гроші на соц.виплати.
Надіюсь і з світлом допоможуть
И вы считаете что это заслуга Пороха? Очень хорошо чужими руками каштаны из огня таскать.
yuryia• 25 ноября 2022
Ответ дляРеверанс
Томос при чому? Піп московського патріархату.
Забули як при януковичу Паша Мерседес журналістці передні зуби вибив камерою.
Такий патріархат,такі попи московські
Та не забули.Співзасновником ПР був Петро Порошенко.
автор Реверанс • 25 ноября 2022
Ответ дляdorik
Прокоментуйте.2007 рік. У Києво-Печерській лаврі за ніч зруйновано і вивезено до останнього камінчика старовинну браму. Гендиректор Києво-Печерського заповідника прийшов до нас в ефір на 5-му каналі і розповів, що Лавру знищують давно (66 об’єктів Заповідника були у користуванні УПЦ МП).
Руйнують різною бутафорією, новобудами і новодєлами, ставлять торгівельні точки, а над печерами садять огірки й зелень і поливають городи так, що стіни всередині печери обвалюються від сирості.
Наступного дня ми запросили в ефір настоятеля Лаври, архієпископа Павла Лєбєдя, за сумісництвом депутата Київміськради від Партії регіонів. Він кричав про те, що все це наклепи, безбожництво і сатанізм, що він підозрює, що ведучі (тобто ми з Романом Чайкою) – уніати, що у мене не християнське, а поганське ім’я, а наприкінці нас обох прокляв.
Того ж тижня до Києво-Печерської лаври виїхала знімальна група 5-го каналу, щоб зняти монаші грядки над печерами. З групою поїхала молода журналістка Наталя Т. Буквально за кілька хвилин до групи вибіг владика Павєл, відібрав в оператора камеру і вдарив нею журналістку в обличчя. Ударив з такою силою, що вибив Наталі передні зуби. Я бачила її після того удару, на неї боляче було дивитись..
Цей скандал не став публічним. Знімальна група ще й мусила підписати лист-вибачення на адресу владики Павла за «незаконну зйомку» на території Лаври. На цьому інцидент було вичерпано.
amoa• 25 ноября 2022
Ответ дляNatalieShostja
Що саме робить нинішній президент?
А ви не бачите що він робить?
МаМарго• 25 ноября 2022
Ответ дляВика-1edb
Пустое бла бла бла
Витратив більше мільярда власних коштів ,а вам все бла бла бла . Ви три класи закінчили ?
NatalieShostja• 25 ноября 2022
Ответ дляamoa
А ви не бачите що він робить?
Бачу. Але коли ставиш питання про його дії, то відразу накидаються ’ не на часі’
МаМарго• 25 ноября 2022
Ответ дляamoa
Він такий і був .а ви мабуть на 1+1 зависали ?
автор Реверанс • 25 ноября 2022
Ответ дляamoa
А ви не бачите що він робить?
Робить,що може
Metelitsa• 25 ноября 2022
Ответ дляyuryia
Держдепартамент США, Рада з міжнародниз відночин, преса і особисті контакти.
Подобається список контактів?
yuryia• 25 ноября 2022
Він повинен бути поруч з Медведчуком.
dorik• 25 ноября 2022
Я чесно скажу, я не голосувала за Зеленського, але і за Порошенко також. Я взагалі не ходила на вибори, тому що не бачила достойної кандидатури. Але те, що зараз закидає автор, зовсім не те, що потрібно Україні для перемоги. Зараз і мови не може бути про іншого президента.
автор Реверанс • 25 ноября 2022
Ответ дляdorik
Я вибори президента й не пропонувала.
Я вас за пашку мерседеса питала,а ви злилися
NatalieShostja• 25 ноября 2022
Як таки добре працюють піарники в Зеленського. І ніт би цю енергію на користь державі. А він все ще воює з Порошенко. Та так, що він забули всих президентів України. В усьому винен виключно Порошенко. Мабуть і в тому, що ми в СССР були приєднані, і в голодоморах. Ну подумаєш він тоді не народився. Але винен.
І стільки б не робив, стільки б не допомагав. Навіть якщо своїми руками Путіна вб´є, скажуть що не так.