Реверанс• 25 ноября 2022

Порошенко з Вашингтона: скоро будуть гарні новини для ЗСУ

"Були зустрічі з урядовцями, в тому числі з керівництвом Державного департаменту США, міністерства оборони США, іншими урядовцями, конгресменами, сенаторами, неурядовими організаціями, де обговорювалося поглиблення співпраці між США і Україною", – повідомив Порошенко під час включення з Вашингтона.
"Окремо проговорили допомогу Україні у зв´язку з атаками російських агресорів в тилу на об´єкти критичної енергетичної інфраструктури. Перше – це закрити небо над об´єктами енергоструктури, друге – це забезпечити постачання трансформаторів, комплектуючих, запасних частин для відновлення енергопостачання. І там, де є проблеми з цим, забезпечити генератори для нормального рівня життя і роботи, доки не буде відновлення стабільне постійне енергопостачання", – повідомив п´ятий президент.

https://gazeta.ua/articles/world-life/_poroshenko-...
Metelitsa• 25 ноября 2022
Ответ дляamoa
А ви не бачите що він робить?
Я от недодивилась, куди зник його дружбан Баканов, місце якого в тюрмі і яка йог реакція на розкрадання гуманітарки оточенням Зелі (починаючи з Кирюхи Тимошенко?)

Де подивитись на відрубані руки крадіїв? (Був такий пункт у передвиборчій програмі)
dorik• 25 ноября 2022
Ответ дляРеверанс
Я вибори президента й не пропонувала.
Я вас за пашку мерседеса питала,а ви злилися
Якщо ви працювали на 5-му каналі, то зрозуміло вашу любов до благодетеля Порошенко. Але виглядає як дуже брудний і неприкритий піар. Краще не позорьтесь і закривайте тему.
NatalieShostja• 25 ноября 2022
Ответ дляamoa
Він міськими відтягуваннями дав можливість ворогу підготуватися для більш масованої атаки, а нам дав розслабитися і звикнути до того що у нас йдуть бойові дії.
А що б ми могли зробити тоді? Згадайте яка була у нас армія тоді. Що в нас було? Та ніяка наша воля б не дала вистояти. Чому у вас немає питань, а чому закрили багато військових фінансувань? В країні де йде війна.
Він звісно молодець, не втік, гарно читає те що пишуть, гарно грає сум. Але не потрібно його ідеалізувати. У нього гріхів навіть більше ніж у папіредників
akulla• 25 ноября 2022
Ответ дляМаМарго
Витратив більше мільярда власних коштів ,а вам все бла бла бла . Ви три класи закінчили ?
Та там взагалі не було чим вчитися і до третього класу
amoa• 25 ноября 2022
Ответ дляNatalieShostja
Я нікого не ідеалізую. А ось прихильники ПП якраз його ідеалізують.
NatalieShostja• 25 ноября 2022
Ответ дляamoa
Тобто писати правду не можна? Бо відразу в порохоботи?)
автор Реверанс • 25 ноября 2022
Ответ дляMetelitsa

Мені цікаво де 49 інших авто від Дженерал Моторс?Кирюша вкрав 1 з гуманитарної допомоги.Офіційно маючи 3 авто.
І чому Олімпійський комітет з Шуфричем і Суркісом на чолі,весь вкомплектований ОПЖЗ.Подивіться список.
ОПЖЗ наче і заборонена,і петиція про позбавлення мандатів за три дні набрала більше ніж 30 000 голосів.
Але цирк продовжуеться.
Але не часі.
NatalieShostja• 25 ноября 2022
Ответ дляРеверанс
Але цирк продовжуеться.
Але не часі.
Я не розумію, чому навіть після розголосу з тим авто воно й досі у Тимошенко? У них індульгенція якась?
Xue• 25 ноября 2022
І чомусь ніхто не згадує нашого чудового четвертого президента, наче він і не причетний до усіх подій, які відбувалися і відбуваються.
Петро усю свою каденцію їздив по міжнародних майданчиках, виступав, просив, посилював рейтинг країни. І Арсеній також. Саме за них світ дізнався про Україну з іншого боку, нашим тисли руки, приймали нормально. Вони - перші адекватні відносно молоді, освічені, англомовні політики. Гігантська робота проведена. Так швидко стали на наш бік і почали допомогати саме тому, що вже знали хто є хто в нашій з рашкою ситуації.
Коли прийшов шостий і почав їздити по світу, на нього дивились і очі тільки закочували, за рівного його ніхто не мав.
автор Реверанс • 25 ноября 2022
Заместитель руководителя ОП Тимошенко пользуется авто, которое передали Украине на гуманитарные цели - СМИ
’На нем уже наездили около 40 000 километров, езжу вместе с сотрудниками Офиса, регионального департамента, потому что мы стараемся как можно быстрее ехать на деоккупированные территории, чтобы проконтролировать что там происходит,’ - пояснил Тимошенко.

При этом от добавил, что эти автомобили небронированные, поэтому, по его мнению, нет ’смысла в том, чтобы их передавать именно на фронт’.

Журналисты обращают внимание на то, что авто, которое Украина просила у ’General Motors’ для одних целей, используется совсем для других на фоне существенного дефицита транспортных средств у военных.

Якщо хтось не бачив
Metelitsa• 25 ноября 2022
Ответ дляРеверанс
Але цирк продовжуеться.
Але не часі.
Ага...
Медведчука відіслали в рашу, а вся його братія в ВР разом із слугами сидить
Шуфрич, замість бути битим, очолив комітет ВР з забезпечення свободи слова
Оце-то боротьба з ОПЗЖстами....
А решта медведчукіських недоносків благополучно обрались в НОК.
Зашібісь рехформи....
Xue• 25 ноября 2022
Ответ дляРеверанс
Але цирк продовжуеться.
Але не часі.
54. Їх було 55.
Очільниками областей теж попризначувані опезежопці. Подекуди люстровані
автор Реверанс • 25 ноября 2022
Ответ дляNatalieShostja
Індулігенція в Тимошенка - Ермак.
Вся гуманітарка тільки через нього.Але не повірю,що Зеленський не знав про вкрадене гуманітарне авто.Про ешелони вкраденої гуманітарки пошуміли й стихло все.Ніхто не відповів.І всі на посадах лишилися
Metelitsa• 25 ноября 2022
Ответ дляXue
54. Їх було 55.
І, як вишенька на цьому бридкому торті, інформація про те, що ще одним гауляйтером виявилась депутатка з числа Слуги Народу, якась жінка....
СН випередили опзж за кількістю зрадникіа.
Молодці, нічого не скажеш.
Xue• 25 ноября 2022
Ответ дляРеверанс
Індулігенція в Тимошенка - Ермак.
Ми її, мабуть, в супермаркетах купляємо.
автор Реверанс • 25 ноября 2022
ОПЗЖ не погрожує ГПУ, СБУ, МВС та ДБР, крім Рабиновича жоден з депутатів ОПЗЖ не позбавлений громадянства та статусу народного депутата. Зеленський не бачить у них нікої корупції та державної зради, тому найближчі чотири роки Національний комітет України будуть очолювати ось такі керівники.
Хто може забув.Шуфрич перед війною у прямому ефірі виступав з указівками Кремля, що ніби-то це українські воїни провокують росіян на фронті, а РФ нападати не збирається. Це він буде сидіти в теплі в п´ятизіркових готелях та виступати від імені та рахунок України на олімпійських змаганнях, співати гімн та стояти під нашим прапором, поки українські воїни йдуть у бій та гинуть під вогнем кремлівських господарів Шуфрича. Спочатку Слуги народу віддали Шуфричу комітет по свободі слова, а зараз додали ще й посаду члена Національного олімпійського комітету. Зовсім ніякої корупції, мабуть, співпадіння.
Еленнн• 25 ноября 2022
Ответ дляMetelitsa
Ага...
Оце-то боротьба з ОПЗЖстами....
Зашібісь рехформи....
... а які ж чесні лиця у медведчуківських та мураєвських журналістів,котрі кожний день ведуть ефіри єдиного... і чого б опальних журналістів взяли під крило державного каналу?? живем у цирку,реаліті-шоу.
Metelitsa• 25 ноября 2022
Ответ дляЕленнн
Ага, сидимо без світла, а тим часом на станції Майдан Незалежеості Г+Г змімає своє *&вно-шоу..

Їм все можна

***вибачаюсь, станція Хрещатик.
автор Реверанс • 25 ноября 2022
Ответ дляMetelitsa

Їм все можна

***вибачаюсь, станція Хрещатик.
уроди
vihola• 25 ноября 2022
Удалено администрацией...
mikshyta• 25 ноября 2022
У нього були всі карти в руках, щоб не допустити цей пи….ць. Але йому потрібно було інше, тому не вірю цьому …….
автор Реверанс • 25 ноября 2022
Позбавлення мандату всіх депутатів від ОПЗЖ у Верховній Раді
https://petition.president.gov.ua/petition/169742?...

30280 ЗА
почекаємо?
Metelitsa• 25 ноября 2022
Ответ дляmikshyta
Які саме у ПП були важелі впливу в 2019- 2022 роках?
Vlada-Maria• 25 ноября 2022
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Вам не набридло носитися з п´ятим президентом? Постійне нагадування, щоб часом не забули))))
Я можна лиш з Боневтіком І носитись? І до чого тут взагалі ’носитись’?
автор Реверанс • 25 ноября 2022
Відповідь влади на вимоги суспільства вигнати колаборантів з ВР.ОПЗЖист Суркіс тепер волонтер.
Про це нам усім розповів «єдиний телемарафон» за ваші гроші.

mikshyta• 25 ноября 2022
Ответ дляMetelitsa
Удалено администрацией...
Vlada-Maria• 25 ноября 2022
Ответ дляamoa
Тоді тільки схід і Крим анексували. Але він щось не чесався щось робити. Точніше тільки на словах обіцяв закінчення ато за три дні.
так відкрийте карту бойових дій за той період, коли говорив, це раз. І друге: подивіться ті ж карти в динаміці після, до того часу, коли туди зайшли регулярні іхтамнєти. А світ тільки виражав занепокоєння...
Чи може розказати, з чим тоді воювали наші хлопці? Забули? так я можу нагадати, мій з перших днів був там..
Vlada-Maria• 25 ноября 2022
Ответ дляПапоротник
А що, хтось щось більше просив?
а не просив?
Metelitsa• 25 ноября 2022
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
О, головна жмурукалка не пройшла спокійно повз тему....

Ну як воно: три роки працювати на рашапропаганду і корчити тут з себе патріотку України?
Сподобалось?

До речі: чому не в рашу побігли?
Vlada-Maria• 25 ноября 2022
Ответ дляMammoth
Блін, бабоньки, ви мені пробачте, а можна якось без оцієї срані п´ятий-шостий? Не можуть обидва бути ок у наявній ситуації?
у 73%них не можуть бути, у них є тільки один ясноликий і месія))) В мене багато питань і претензій до Пороха, ба більше, я голосувала проти нього, але щоб не визнавати очевидні речі....