пу_пугренчик• 1 час назад
Все же чуйка меня не подвела!Киев,даже не знаю что и говорить
Фигачит Оболонь
Танцепесенная• 47 минут назад
Не можна розповідати що де прилетіло, і виходить люди навіть не уявляють скільки руйнувань. І за 4 роки таких збитків регулярних на мільйони доларів вже б не вистачало України. Видно партнери нам спонсують всю цю гру політиків.
Коленная ложечка• 47 минут назад
Ответ дляПослушная
Надо окна закрывать? Я боюсь даже подходить к ним, если честно. Пишут опять летит
Отбой по балистике
пу_пугренчик
• 46 минут назад
Ответ длятогдалия
Да пишут же в ТГ, Соф. Б.
У меня не пишут)какой у вас канал?
Гуляю босоніж• 45 минут назад
Ответ дляТанцепесенная
А ви думали, як ми виживаємо до цих пір?
Танго утрьох• 45 минут назад
Ответ дляБлиск думки
Закривайте вікна, дівчата. Пишуть про витік аміаку.
На правому?
пу_пугренчик
• 44 минуты назад
Три канала и каждый перепощивпют одно и то же,что били Кассетными и что горит 20 этажка на Оболони
Про детонацию ни слова
пу_пугренчик
• 43 минуты назад
Ответ дляБлиск думки
Відбій по ракетам дівчата.
Не будет второй волны как прошлый раз после отбоя ?
Гуляю босоніж• 43 минуты назад
Ответ дляпу_пугренчик
Хто ж вам скаже.
Послушная• 42 минуты назад
Ответ дляпу_пугренчик
Я читала что использовали не весь запас и может быть вторая волна. Но надеюсь на лучшее, конечно
Фоточки нема• 41 минуту назад
Ответ дляДівчина Гілмор
Блін воняє через закриті
Нічого поки не чую, я на Теремках
пу_пугренчик
• 38 минут назад
Ответ дляГуляю босоніж
Хто ж вам скаже.
Так отож
Я скорее всего к своей чуйке обращалась,а она молчит
Блиск думки• 39 минут назад
Душ, вода прибирає запах, пов´язка змочена уксусом з водою. Кондиціонери повимикайте. Він легкий і летить вверх.
Послушная• 39 минут назад
Ответ дляДівчина Гілмор
Блін воняє через закриті
А вы где-то там рядом? Я пока не слышу. Но окна закрыла конечно
Танго утрьох• 39 минут назад
Ответ дляБлиск думки
Чому повимикати? Вони ж з вулиці не мають забору...
Мелочунь• 39 минут назад
Ответ дляКукусик
Вона типу потужниця яка вже звикла і їй море по коліно,в кожній темі про обстріли любить показати як їй пох і якщо це було ’минулої п´ятниці’ то вже маємо звикнути,розслабитися і отримувати задоволення
Ну зараз я буду бігати волосся рвати і що? Хоч я й не автор, але все є яка практична користь із усіх цих причитань?
пу_пугренчик
• 39 минут назад
Ответ дляПослушная
Хотелось бы чтоб уже совсем навсегда закончили
Когда решала сегодня ехать в укрытие или нет думала ,что уже много чего разбомбили у нас,ну куда еще целиться?
И постоянно находятся новые локации
Кіна не буде• 38 минут назад
Ответ дляГуляю босоніж
Ви впевнені, що воняє?
У меня да. Горелым. Закрыла окна. Святошино ж большой. Может, не везде слышно.
Блиск думки• 38 минут назад
Ответ дляТанго утрьох
Так радять в описі. Я не спеціаліст
Гуляю босоніж• 38 минут назад
Ответ дляКіна не буде
Блін, я думала аміаком