Чумачечая Весна• 25 ноября 2022

Хто без опалення, Київ

Хто декілька днів без опалення - яка у вас температура у квартирі?
Xue• 25 ноября 2022
Перед тим, як ввімкнули сьогодні, було 19. Зараз прогрівається.
Басноплетка• 25 ноября 2022
Не міряли. Але не критична точно. Прохолодно але жити можна
Кружите меня,кружите• 25 ноября 2022
Ответ дляXue
Моя подруга в Італії все життя виставляє не більше 18 по квартирі, і тільки в ванній кімнаті - 23.
Вибачте, що не в тему, просто згадала.
Весела бджілка• 25 ноября 2022
14 градусів показало на кандьорі, коли на опалення включила. До цього не включала. Економила електроенергію. Хоча світла до цоього теж не будо 1.5 добу
Бармалеина• 25 ноября 2022
18-19
Третьи сутки без тепла.
Xue• 25 ноября 2022
Ответ дляКружите меня,кружите
Вибачте, що не в тему, просто згадала.
О, так! У ванній 19 градусів найбільше відчуваються. І з мокрою головою не дуже приємно ходити. Жити можна, але все одно я радію опаленню - краще сохнуть мої нічні прання. Та і платити все одно доведеться.
Помеха справа• 25 ноября 2022
Ответ дляXue
А може одумаються і будуть нараховувати фактично, а не за весь місяць
Xue• 25 ноября 2022
Ответ дляПомеха справа
Сподіваюсь, але сумніваюсь. В нас будинковий лічильник, але там явно щось мутять зі зніманням показників.
ЗайкаСвоя• 25 ноября 2022
17. И это еще хорошо. В одной из комнат 15.
Голова колгоспу• 25 ноября 2022
+16 та +15
в найкращі часи в нас максимум +20 завжди було
Последний вагон• 25 ноября 2022
У декого такі теплі квартири, по доброму заздрю. У мене без опалення при +10 на вулиці, всередині +14. А зараз при 0 боюся навіть уявити(
Здрасьтенька• 25 ноября 2022
Було 21-22, здивована
Безмежно рада що не послухала порадниць і утеплила таки зсередини квартиру.
Так би навіть не знаю що було б ці дні, стіна дуже тонка, фасадчики хотіли 4тис за м2, для мене то надто дорого
Головне цю зиму протриматися, а там вже як буде, як зацвіте, то буду в несезон шукати по адекватній ціні й утеплювати знадвору
Здрасьтенька• 25 ноября 2022
Ответ дляКружите меня,кружите
Вибачте, що не в тему, просто згадала.
А вологість яка в них?
В мене вчора було 20-21° і при цьому вологість під 80
То капець як сиро.
Не стільки холодно, скільки вогко і від того неприємно в квартирі
Иванка Бур• 26 ноября 2022
16,5
на удивление ок держусь. на градусник глянула и удивилась
Кошечка-муркошечка• 26 ноября 2022
Ответ дляИванка Бур
16,5
Вода горячая есть?
Мне без сахара• 26 ноября 2022
+16 и сыро. Три дня нет отопления, но и до этого одно слово что ‘отопление’.
Вяжу митенки, при минусе уже будут руки мерзнуть
Кружите меня,кружите• 26 ноября 2022
Ответ дляЗдрасьтенька
А вологість яка в них?
То капець як сиро.
Цього не знаю. Живуть вони на півночі Італії, км 70 від Венеції.
Кружите меня,кружите• 26 ноября 2022
Ответ дляXue
У них чим менше виставиш, тим менше заплатиш. Тому ванна пріоритет, а так ходять в теплому дома.
Луноликая Вика• 26 ноября 2022
Не було опалення півтори доби, 16-17 стало, спала у капюшоні.
Иванка Бур• 26 ноября 2022
Ответ дляКошечка-муркошечка
Вода горячая есть?
Нет. У нас дом с котельней на крыше, а горячая вода от бойлера. Ни фига нет. Нет света - нет еды, воды (насосы не качают), тепла, короче мда
lyly67• 26 ноября 2022
Ответ дляМне без сахара
Нам вчера дали отопление и с ним в квартире тоже +16. Одно название что оно есть .Зато когда только включили его и на улице было потепление до батарей нельзя было дотронуться и в квартире было жарко около +30 .Даже спали с открытыми окнами пару недель.Вот где логика в такой экономии ? Сейчас батареи чуть- чуть теплее холодных(((