які підпорядковуються країні-агресору (Києво-Печерську, Свято-Успенсько Почаївську та Святогірську Лавр.
Чи на вашу думку - це не дуже радикально і це за діває почуття віруючих, прихожан церкви МП? Я не маю своєї думки стосовно цього. Цікаво послухати інших.
Ответ дляSonchik
Я от не розумію - якщо у вас немає своєї думки з цього приводу,то значить,ви про це і не думаєте. А як вам тоді можуть бути цікаві думки інших людей?
Якщо немає про це своєї думки і позиції - не означає, що я про це не думаю. Це означає, шо вона в мене ще не сформована стосовно цього питання
Ответ дляMrs.Ochmonek
Автор, щиро раджу 20 хв відео, потужно і влучно. І про попів РПЦ і не тільки.
я категорически против МПЦ РФ. Гнать их подальше и поскорее.
но Корчинский подозрительный очень тип.
Когда он в Москву к Дугину евразийствовать ездил, ему это было норм?
Помню, как он по 1+1 в прайм-тайм перед президентскими выборами Ющ - Янык люто хейтил Юща, короткая такая программа у него была, регулярная зато, каждый день зато, кроме выходных.
но Корчинский подозрительный очень тип.
Mrs.Ochmonek• 26 ноября 2022
Ответ дляFifi
но Корчинский подозрительный очень тип.
Я змінила про нього думку. Але обговорювати можна його, а можна все те, що він сказав. Там все по суті . Можна розбирати на цитати.
Ну, і щодо Дугіна, який на нього і написав заяву в фсб, то там зовсім не те, що вам ( і колись мені) може здаватись.
Mrs.Ochmonek• 26 ноября 2022
Ответ дляFifi
но Корчинский подозрительный очень тип.
А жінка його на фронті з 2014, медик, Оксана Корчинська.
І син воює.
Тому наше ’ підозрілий тип’ - це часто навязане нам бачення тими, кому потрібно усіх сміливих заклеймити
І син воює.
Ответ дляMrs.Ochmonek
может и так.
насчет МПЦ 100% поддерживаю необходимость выслать их на болота.
МАМА НИКИТКИ-2• 26 ноября 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
ещё в 91-м нужно было их гнать из Украины.
сейчас тем более.
В 91 в Україні з’явилась власна церква. І існувала до 19 року.
Треба було її і далі підтримувати і на її основі відбудовувати українську церкву. Але хтось вирішив додати собі передвиборчих балів з утим Томосом. Втягнув державу в церковні справи.
Це потрібно було давно робити. Автор, як можна не мати своєї думки стосовно цього і переживати за психіку вірян, якщо в країні таке робиться і роль Пц МП далеко не найменша в цьому. це вони мають розуміти, що помилялися і мали діяти рішучіше. Це церква, що не має нічого спільного з Богом
Ой,дівчата,ви не знаєте,що буде за зашквар....А він буде(((( Віряни це такі фанатики,ще гірше,ніж вагнерівці...Повірте,і вила возьмуть,і вбивати підуть .А найстрашніше,що вони досі поза очі,але поминають головного підараста Кирила,ненавидять ВСУ,роблять пакості...Є такі,що розуміють,але їх меншість...А поки клянуть Варфоломія,поливають брудом Єпіфанія.... Фанатики то найбільше зло,я побоююсь,повірте,вони можуть натовпом вийти та битися по типу за церкву
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Нє, там регентське відділення. ХБМок готують для семінаристів. Може там дівчат поставляють правлячому архієрею, не всі по мальчікам, комусь і дєвочки заходять. Право першої ночі
Хочу бить матушкою))))) В нас при одеській семінарів такі самі слухи ходили )
Ответ дляFifi
но Корчинский подозрительный очень тип.
он еще и движению ’Наши’ кремлевскому объяснял ’как бороться с революцией’
он самом деле не один такая ’интересная личность’.
Среди украинских националистов - интеллектуалов много кто упарывался по Дугину, скорее всего и ту самую символику, за которую обвиняли в неонацизме, благодаря Дугину стали использовать.
Ответ дляfrezzziya
Не могут, а они пойдут. Вы правы!!!
Ответ дляNafffAnja
Що на межі? Боротьба з сепаратизмом і держ зрадою?
Думала, что устойчивое выражение ’Игра на грани фола’ понимает каждый
Придется пояснять. Силовикам в данном случае придется провести просто ювелирную работу. Думаю не секрет, что итогом любых оперативно-следственных действий будет суд. И, в случае, хотя бы маленького намека на нарушение основного закона дело рассыпется. Уверена, многие из нас помнят громкие дела, когда силовики брали с поличным и какое же было разочарование, когда эти дела рассыпались в суде. И, зачастую, вина в том не судей, как многие считают, а силовиков, которые либо по халатности, неопытности либо по другим причинам, изначально допускали серьезные нарушения закона, вследствии чего правонарушителям все сходило с рук. А тут дело огромной важности и нельзя его профукать, поэтому это игра на грани фола.
Писала в первом посте, у меня личная, неоконченная вендетта с мп. Рассказывать почему не буду, слишком для меня болезненно, но если и когда все будет сделано и доведено до логического конца и искорено всецело, полность и безвозвратно, то лучшей новости для меня не будет, кроме нашей победы и выплаты репараций.
Придется пояснять. Силовикам в данном случае придется провести просто ювелирную работу. Думаю не секрет, что итогом любых оперативно-следственных действий будет суд. И, в случае, хотя бы маленького намека на нарушение основного закона дело рассыпется. Уверена, многие из нас помнят громкие дела, когда силовики брали с поличным и какое же было разочарование, когда эти дела рассыпались в суде. И, зачастую, вина в том не судей, как многие считают, а силовиков, которые либо по халатности, неопытности либо по другим причинам, изначально допускали серьезные нарушения закона, вследствии чего правонарушителям все сходило с рук. А тут дело огромной важности и нельзя его профукать, поэтому это игра на грани фола. Писала в первом посте, у меня личная, неоконченная вендетта с мп. Рассказывать почему не буду, слишком для меня болезненно, но если и когда все будет сделано и доведено до логического конца и искорено всецело, полность и безвозвратно, то лучшей новости для меня не будет, кроме нашей победы и выплаты репараций.
Ответ дляartemuda1
17 лет это несовершеннолетний, так что да - педофилия. И гей связи олвейс велком, но тутачки на святошу претендуют и вроде как по библии не положено...
Нет,не педофилия ( другие возрастные категории) а тут максиму что можно притянуть за уши совращение несовершеннолетних и то сомнительно.
Ответ дляaroma.co.ua
А яка конституція заважає, наприклад, розірвати з цим сатанинським кублом договір оренди києво-печерської лаври? Лаври належать державі, а не церкві. Я вас запевняю, після вигнання отих кацапських демонів з лаври - по суті їхньої штаб-квартири в Україні - вся їхня церква посиплеться як картковий будинок.
Вот, соглашусь. Хотела бы я, хоть одним глазком глянуть на договор передачи в пользование этих обьектов соцкультбыта. Но, увы, эта информация не публична. А там можно основания найти на расторжение и возврат, хотя, как нам еще в далеком 2002 году декан говорил, что церковное право и юристы их самые высокооплачиваемые и компетентные.
До сих пор не знаю правда это или нет ведь это сообщество очень замкнутое. Мне как-то довелось учавствовать в тренинге-терапии с психологом нашего центрального собора, так я вам скажу я такое слышала, что ’Поющие в терновнике’ отдыхают. И больше я ее не видела после того.
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
сейчас тем более.
В 91 році в Україні не було ще аатокефальної православної церкви визнаної Вселенським собором, а для віруючих це дуже важливо. А от в 2019, як тільки УПЦ отримала Томос, то вже можна було і гнать.
Тепер тимпаче. У нас є своя визнана українська церква
Stiflers Mom• 26 ноября 2022
Всех выгнать, запретить, подписать петицию... Такие сложности. Люди, да просто перестаньте в эти храмы ходить, и всё. Вот чтобы вообще никого там не было, ни одного человека.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви сенс Томосу розумієте? Ви розумієте, що до 2019 року українська церква була рівна любій секті. Для віруючої людини, яка сповідує православ´я, важливий був Томос.
Чому велика кількість людей досі люто стоять на захист московського патріархату??? Бо там історія глибока від Русі ще.
Там приємництво можна відслідкувати через рукостискання аж в корінь.
Для тих хто не розбирається той Томос політичним і безтолковим здається. Але насрравді це історична подія з глибоченним сенсом для всіх віруючих. І то, для тих, кому особливо важливо оте приємництво рукостискань, не може визнати отей один голос Томоса з 15, хоч і найголовніший Константинопольський.
Короче, люди темні і геть не хочуть дізнатись навіть елементарних речей.
Ніколи не зможуть повністю викорінить московський патріархат з України, бо справа не в церкві, а в людях, які вбачають саме в них справжні дійсні таінства і правильне ведення служби.
Мені боляче це казати, але сама люблю саме їхні служби. Не скорочені на годинку все швидко, а ті які по 4 год на старослов´янській мові
мама 2 лапушек• 26 ноября 2022
УПЦ ФСБ геть з України. Почуття віруючих- автор ви про що? Одна справа якщо б у нас була католицька церква і більше не було православних. А так у нас є УПЦ КП - всі віруючі , хто хоче і кому це потрібно можуть ходить туди. Якщо принципово московські попи- то вперед в Россію(продали свою квартиру чи будинок і поїхали на пмж).
Rina Kisskiss• 26 ноября 2022
Не повинно бути на территорії української держави.
Іншого бути не може!