.Апельсинка.• 25 ноября 2022

Що думаєте про петицію про заборону діяльності установ

які підпорядковуються країні-агресору (Києво-Печерську, Свято-Успенсько Почаївську та Святогірську Лавр.
Чи на вашу думку - це не дуже радикально і це за діває почуття віруючих, прихожан церкви МП? Я не маю своєї думки стосовно цього. Цікаво послухати інших.
автор МамаБест • 26 ноября 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви бачили в Чернівцях отця парашиста гея педофіла спіймали?
Ага 😅
Love_Love_Love_• 26 ноября 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
тупо это всё. зачем фотки выложили? тем более того пацана 17-летнего. у нас запрещено гей-связи? и 17 лет это как-то не тянет на педофилию.
Він не повнолітній це по перше, храм це подруге, святий отець
Sonchik• 26 ноября 2022
Я от не розумію - якщо у вас немає своєї думки з цього приводу,то значить,ви про це і не думаєте. А як вам тоді можуть бути цікаві думки інших людей?
artemuda1• 26 ноября 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
17 лет это несовершеннолетний, так что да - педофилия. И гей связи олвейс велком, но тутачки на святошу претендуют и вроде как по библии не положено...
МДТ• 26 ноября 2022
Зря вони пацана засвітили(( але ця підарасня у всіх монастирях, єпархіальних управліннях упцмп.
lekon-lekon• 26 ноября 2022
Ответ дляKristal2013
Собаки в этом не виноваты
Який же цей чувак мерзенний, гидко паличками взяти, не то що в ліжко з дитиною лягати
Kimi• 26 ноября 2022
Нет, против.
МДТ• 26 ноября 2022
Подивіться на емблему УПЦ, я тепер це розбачити не можу
Lilija945• 26 ноября 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Не заборонено. Але дуже кумедно, що саме ті, що лякають інших пеклом за гей зв´язки, самі геї. Видно самі вони або в пекло, або в Бога не вірять.

Треба або хрестик зняти, або труси вдягнути.
riri• 26 ноября 2022
Давно пора тварей закрыть . Вон нах с Украины!!!
Алина-1240• 26 ноября 2022
Присоединить те церкви к украинскому патриархату просто,да и пускай ходят люди,лобы бьют
Lilija945• 26 ноября 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
законы страны первичнее
Не чула, щоб церква підтримувала аборти.
Lilija945• 26 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А не засвітили, в МП сказали б, що це брехня і утиски СБУ.
lekon-lekon• 26 ноября 2022
Раз знайшли купу доказів підривної діяльності і скільки разів в мпц моляться за расею та її президета, в той час як ракети летять в наши домівки, то логічно, що саме зараз викинути всю цю мережу сатанистів назад на болота. Про православ´я на расеї мені все стало зрозуміло після побудови храма армії, не має там нічого світлого і доброго, справжні сатаністи, моторошно було навіть дивитись, не те що пребувати у цьому місці зла, в якому на Пасху впав їх найголовнішмй фсбшник.
sobacura• 26 ноября 2022
Ответ дляKristal2013
Давно их надо было гнать ссаными тряпками из нашей страны. Вечно все делается, когда 🐓 в жопу клюнет.
Ірка Геращенко зареєструвала законопроект про заборону мп в Україні. Зараз! Не при порошенку чомусь, а тільки зараз і дуже собою тепер пишається.
ПЛЮС-МИНУС• 26 ноября 2022
Ответ дляartemuda1
по согласию, без принуждения можно ахаться с 16 вроде.
на библию плевать. она не закон.
NafffAnja• 26 ноября 2022
Ответ дляyasilisa
Двоякое отношение. После начала войны - у меня личная вендетта с мп, но как правовед, я понимаю, что это на грани фола из за Конституции
Що на межі? Боротьба з сепаратизмом і держ зрадою?
Lilija945• 26 ноября 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
на библию плевать. она не закон.
Якщо біблія церкві не закон, то нафіга така церква?
МДТ• 26 ноября 2022
Ответ дляLilija945
Але хлопця шкода. Йому тепер вдома не життя.
sobacura• 26 ноября 2022
Ответ дляLilija945
В церквах вже давно немає Бога
Светланка_Ланка• 26 ноября 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
законы страны первичнее
Так батюшко ж монах. Монахам заборонено мати будь-які сексуальні стосунки. Це порушення обітниці. Це перше. Друге - мужеложества. Содомський гріх.
Якби це були звичайні пересічні громадяни - да ради бога, чпокайтеся як хочете.
А це - духовна особа, яка на всіх перехрестях виє і верещить про гейропу, радітєль 1 і радітель 2 і про скрєпи.
І це не геї. Це просто підари.
ПЛЮС-МИНУС• 26 ноября 2022
Ответ дляsobacura
московский патриархат в Украине...
полный абсурд.
ПЛЮС-МИНУС• 26 ноября 2022
Ответ дляLilija945
мне точно не нужна никакая.
МДТ• 26 ноября 2022
Ответ дляLilija945
Церковний суд не рівний цивільному праву. Тому тут кримінальне порушення лише в тому випадку буде відкрите, якщо хлопець скаже, що його примусили.
ПЛЮС-МИНУС• 26 ноября 2022
Ответ дляСветланка_Ланка
І це не геї. Це просто підари.
батюшкам разрешено иметь матушку. у наших нет целибата.
и монах то одно, а батюшка - другое.
Светланка_Ланка• 26 ноября 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
и монах то одно, а батюшка - другое.
Це - монах.
Білі священики не можуть займати керівні церковні посади.
І оцей хлопець матушкою теж не зможе стати))))
ПЛЮС-МИНУС• 26 ноября 2022
Ответ дляСветланка_Ланка
Це - монах.
та блин. по закону страны два человека отдыхали как им хотелось. пацану не 14. де-юре — ничего криминального. де-факто — ну бог им судья и всё.
Metelitsa• 26 ноября 2022
Ответ дляKristal2013
Собаки в этом не виноваты
Мальчік в трусіках...

Але є нюанс...
Lilija945• 26 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Так, ми про Біблію вели дискусію. Так, можливо це не інкримінують як кримінальне порушення ( хоча в кохання між 17 річними і старими пердунами, я не вірю) всеодно, це страшенний зашквар з етичної точки зору. Хочу прочитати реакцію Онуфрія. І в цілому цікава реакція їх прихожан. Знову буде в очі Божа роса? Які будуть виправдання? Що вони обоє в спідній білизні там могли робити?
Metelitsa• 26 ноября 2022
Ответ дляKristal2013
Разве церковь благословляет на однополые связи?
Мп ні, не благословляє.
І проклинає учасників гей-парадів, наймає тітушок для провокацій