Украиночка• 26 ноября 2022

Дуже і дуже погано, ридаю вже майже добу

Просто якась точка кипіння. Таке вдруге за війну, накрило просто з головою і не можу заспокоїтись. Щойно розридалась, просто, від реклами генератора.
Я не в Україні зараз, але не можу дивитись на це все, на пошуки генераторів за шалені гроші, на відсутність навчання, на ракети на наші голови.
Ну за що це все? Що ми зробили, коли це скінчиться і як це все зупинити?
Не хочу нити, завжди стараюсь підтримати , перевести в позитив, допомогти задонатити, а сьогодні просто серце розривається від думок в голові.
Що вам допомагає в такі моменти?
автор Украиночка • 26 ноября 2022
Ответ дляРозаЛюксен
Тема создана больше часа назад. Если учесть, что автор заграницей, то это шесть утра. Я прям представляю, как она схватилась в столь ранний час, спросонья увидела рекламу генератора(!) и давай на форуме писать, рыдая не переставая.
Завжди так смішно от ці домисли тут читати? На планеті лише два часових пояса?

Не умею мерить• 26 ноября 2022
Ответ длякогдадеЦкие
То аФтАр, очікувала почути тут ’плач Ярославни’ з приводу блекауту і як тут всім важко, хотіла переконатися в своїй мудрості, що все правильно вона зробила, коли вивезла всю родину в безпечне місце.
Маму з бабусею лишила в Україні.
AnnaOst• 26 ноября 2022
Ответ дляНе танцую- но пою
Лучше порыдайте, чем зраду из темы в тему переносить
Ну да, вы правда думаете что замалчивание проблем и замыкание ртов приближает победу?
Ду да ду да ду• 26 ноября 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
Удалено администрацией...
та да. по моим наблюдениям страшнее всего тем, кто уехал сразу же. Именно у них миллионы грустных и патриотических постов как им тяжело и как они любят Украину, а мы тут просто живем, накрывает, конечно, но не настолько. Со стороны все страшнее. А вам шлю лучи поддержки, 4 дня это очень долго(
Не танцую- но пою• 26 ноября 2022
Автор, а сколько раз вы и вам подобные выходили на демонстрации в поддержку Украины в вашем нынешнем месте обитания? Сколько раз пытались донести, что у нас тут происходит?? Или предпочитаете порыдать и забыть, до следующей рекламы генератора?
бЭйбА• 26 ноября 2022
Ответ дляУкраиночка
Я регулярно відпоавляю у великій кількості допомогуі не лише грошима, не легшає
Конечно конечно))
РозаЛюксен• 26 ноября 2022
Ответ дляУкраиночка
То в якій же ви країні?

Не танцую- но пою• 26 ноября 2022
Ответ дляAnnaOst
Какое закрывание ртов? Сколько можно уже. Вас очень много с этими нарративами в темах...
Не умею мерить• 26 ноября 2022
Ответ дляAnnaOst
А воно нічого не дає,тут точно ці проблеми не вирішаться, до чого їх обсмоктувати. Добрий знайомий на прийомці техніки, коли фирчить, коли ні. Він саме той, хто крім прийомки техніки, контрозвідкою при відп.структурах займається, тому знаю, що процеси йдуть, хвости добре щимлять.
Глаголица• 26 ноября 2022
Ответ дляУкраиночка
Вы врете. Вот 100% врете.
Я волонтёр, видела разных людей за войну. Те, которые помогают, таких плавательных нагнетальных постов не пишут, тем более, если с мужем выехали.
автор Украиночка • 26 ноября 2022
Ответ дляНе танцую- но пою
Ви знаєте, я живу за океаном, весь березень, квітень і травень я прожила в машинах/бусах і складах намагаючись цілодобово перетянути різного виду допомогу в Україну, але не варто таким як ви про це навіть розповідати, вам всерівно по якому повожу людей з болотом вимішувати
автор Украиночка • 26 ноября 2022
Ответ дляРозаЛюксен
То в якій же ви країні?
Для чого вам ця інформація?
mmi583@mail.ru• 26 ноября 2022
Ответ дляВеснушка
У вас хоть газ....это уже + большой.
Так, хоч в цьому плюс.
автор Украиночка • 26 ноября 2022
Ответ дляГлаголица
Вы врете. Вот 100% врете.
ні, ви не волонтер 10000000000000%
От хто з нас і бреше це ви
Губы_зубы• 26 ноября 2022
Ответ дляЗамороженная селедка
К чему эта драма, если вы не в Украине? Мы живем дальше
Ви знаєте, чомусь за кордоном ці почуття стають гостріше. Я коли знаходилась за кордоном, вила пару місяців не зупиняючись, і ПА ловила, і серцеві напади майже кожну ніч, частину днів взагалі не пам´ятаю. Повернулася до дому, все як рукою зняло, повна сил і віри в майбутнє, займаюсь домом, ходжу на роботу, чим можу, тим допомагаю прискорити нашу перемогу, ні якого пісимизму, страху, чи ’ понити’ взагалі немає. Хто пройшов цей шлях, той розуміє, що таке дома і не дома. Так, я жалкую що виїжджала взагалі, але жила в 3 мин від того місця яке нещадно бомбили. Автор, вас обіймаю, все в нас буде добре, вірьте, та знайте це, бережіть себе!
Сумчатая кошка• 26 ноября 2022
Ответ дляУкраиночка
Тобто по вашому людині не може бути боляче за свій дім, землю, родину, Батьківщину?
Ви коли з дому виходите теж плювати на те що там відбувається?
Може, але ви повинні розуміти, що там вам не тут. То і ридайте собі там, нам тут і без ваших ридань тошно.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 26 ноября 2022
Ответ дляAnnaOst
До війни про це хоча б можна було говорити в голос. Зараз все, свободи слова більше немає, кожен хто вголос скаже про те скільки з нього вимагали у воєнкоматі буде названий агентом кремля. Тай по всьому
Здається, наші проблеми не від того, що ми говоримо правду вголос, а від того, що ми боїмося і мовчимо. Звертайтеся у відповідні органи, надавайте факти, озвучуйте прізвища. Не потрібно мовчати
автор Украиночка • 26 ноября 2022
Ответ дляСумчатая кошка
Удалено администрацией...
Глаголица• 26 ноября 2022
Ответ дляУкраиночка
ні, ви не волонтер 10000000000000%
От хто з нас і бреше це ви
О, уже истерика началась. Все по сценарию. Недолго вы продержались.

автор Украиночка • 26 ноября 2022
Ответ дляГубы_зубы
Дякую вам
автор Украиночка • 26 ноября 2022
Ответ дляГлаголица
Коли людину ловлять на брехні вона переважно якийсь бздур несе
Сумчатая кошка• 26 ноября 2022
Ответ дляУкраиночка
Удалено администрацией...
О, це ви так ,,переживаєте? Бачу вже не болить вам
РозаЛюксен• 26 ноября 2022
Ответ дляУкраиночка
Для чого вам ця інформація?
Та хочеться знати, яку країну ви сльозами заллєте до повіні.
автор Украиночка • 26 ноября 2022
Ответ дляРозаЛюксен
Прожевете без цих знань
Не умею мерить• 26 ноября 2022
Ответ дляСумчатая кошка
Впевнена , що не боліло, тут волонтерить, тут плаче за генератором. Як це до купи ліпити?
Веснушка• 26 ноября 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
Так, хоч в цьому плюс.
Это должно вам греть душу. Я сейчас начала завидовать людям с газовыми плитами. У меня дочка ходила к другу и кастрюлей, баклажкой воды и пельменями из морозилки))) мы эти 5 литров пельменей 2 дня холодными ели потом. Вчера включили свет, я поставила быстренько зразы, которые уже разморозились, они с 1 стороны даже не поджарились и снова выключили свет. Я только вечером их дожарила. У меня еды в морозилках много, хоть и понимала что в этом году надо по минимуму иметь запас, но все равно мы столько съесть не сможем.
автор Украиночка • 26 ноября 2022
Ответ дляСумчатая кошка
Удалено администрацией...
Глаголица• 26 ноября 2022
Ответ дляУкраиночка
Да, я вижу, что вас прижали и поймали на враньё, и вас понесло. Это было ожидаемо.
РозаЛюксен• 26 ноября 2022
Ответ дляГубы_зубы
Так автор не від війни втікала. Вона поїхала ще до цього.
Глаголица• 26 ноября 2022
Ответ дляНе умею мерить
Я вас прошу, какое ей волонтёрить и помогать)) те, кто реально что- то делают, они другие и не рыдают над рекламами генераторов, сидя за границей.