Аноним_Галя• 26 ноября 2022

А ви знали, що буде війна?

Особисто , до останнього не знала, що буде війна. Телебачення не дивилась, мій дядько, що живе в Херсоні, ще швидше до війни телефонував , сказав позрізали дерева, розчистили дорогу у місто в´їхали танки ! Це було до війни!!! Тобто місто було здане нашими ж ? Але я не про те зараз , а про те, що не вірила в це, він запитував, може виїхати, що ми скажемо , а ми не знали, заспокоювали, говори, не може бути війни, таке не може бути.
Мені снтлись сни за два місяці до війни , відкриті труни , біля кожного будинку пусті і з людьми , я знала, що то погані сни, але те, що може бути війна, навіть не припускала. В день, коли розпочалася війна зранку о 6.00 увісні побачила Божу Матір , Вона стояла серед дороги і мовчала , цей сон розбудив телефонний дзвінок від дядька з Херсону, - війна почалась!
А ви знали?
sur_sur• 26 ноября 2022
Ответ дляTakamaka
Главное, чтобы украинцы не выбрали очередной бег по граблям назло друг другу.
Ну, певно, вам більше подобаютья граблі на московії.
Україна просто йде шляхом світових демократій, а то НЕ швидко і не просто, якщо пані не зрозуміла.
sur_sur• 26 ноября 2022
Ответ дляalexandrane
Я лично понимала,слежу за политикой с 2004 года.В 2014 началась война и если бы не приход Трампа,то уже шла на всей территорией.В феврале была дискуссия на этом форуме,я конструктивно и ’на пальцах’ объяснила,что она неизбежна,но не раз попадала в БАН.Люди не хотят слышать правду,а когда сталкиваются с ней ,то всеобщий страх.А я считаю- Предупрежден — значит вооружен
Чекаєте Трампа на 6аступних выборах? Дарма) зрфія темж чомусь чекає)
Реверанс• 26 ноября 2022
Ответ дляКучМала
Ну конечно наши виноваты, и вина на наших - а орки зайки пушистые
Реверанс• 26 ноября 2022
Ответ дляОмлетик
І про опзж і про єрмака і про татарова, та їх там тьма. Зараз СБУ працює з цим, але таку роботу потрібно було починати ще 8 років тому. Це ж єрмака нападів ще, що все домовлено, війни не буде.
Ермак куріруе офіс де презедетом працює Зеленський.Вся влада в Ермака.А його президентом ніхто не вибирав.Тато Ермака працював на ФСБ.А там бувших не буває..
Отаке
seami• 26 ноября 2022
Ответ дляЧаюри
Напала раша, але не вся Україна розхльобувала, он мадам пише, що всі жили в теплі і в мирі.
Дякую. Вони навіть не відслідковують хто кому і на що відповідає, одразу заготовлені - всюди мир і тепло, не ганьбився, руку не жав і тд))
Реверанс• 26 ноября 2022
Ответ дляБарабасиха
Я не понимаю, вы тоскует по Порошенко? Как он спокойно ждал когда танки заходили по трассе в города? Котел иловайский? Все ок было? Вас все устраивало? Правда?
Маріуполь і Буча буде круче.
Танки в Києві...
Через три дні від початку війни.
Зелене світло росіянам.
Вам ок?
Takamaka• 26 ноября 2022
Ответ дляsur_sur
Як раз навпаки, моя позиція завжди була однозначною, без «пАсредине», але мене бентежить те, що українці віками дещо здатні вірити перевертням та вміло втюханим кацапським наративам під гаслом «настоящего, не бИндерАвского, патриатизма», якщо ви зрозуміли, про що я.
A no name• 26 ноября 2022
Ответ дляСерьезная баба
Армія трималась за рахунок волонтерів і наших з вами податків, що при по, що при зе. А по з 2014 років успішно мав свої фабрики і магазини по рашці..і до цих пір має. Те що вони зараз юридично на інших особах ні про що не говорить. То лише формальність
Питала за фабрики Рошен у рф у родичів, які там живуть. Сказали, що Ліпецька фабрика 100% не робила давно, вона стояла, люди на роботу не ходили. І продукція Рошен у них з магазинів зникла дуже давно. Не знаю хто і з якою метою поширює байку, що фабрики Рошен і досі працюють в рф.
A no name• 26 ноября 2022
Ответ дляMussja
Ви так добре знаєте про Порошенка, скільки він пожертвував, напевно є його прихильником. Мене завжди цікавило, коли і як він заробив ті статки? Він же завжди був політиком, багато років , біля кожного президента він мав якусь високу посаду. Коли він займався бізнесом? Як заробив ті грошиська? Може підкажете?
Почитайте за батьків Порошенка та його дружини, там непрості сім´ї)
З батьківських грошей пішов у бізнес, примноживши їх.
ilanechka• 26 ноября 2022
Живу в Польше. Здесь с декабря- января вообще было все время напряжение, сначала о беженцах Иран Ирак Сирия,которые лезли через белорусскую границу,а поляки стояли на страже и нигде не давали им пролезть. Такое впечатление,что их провоцировали, на конфликт. В феврале медиа трубили о войсках РФ на границе с Украиной и что это будет нападение. Все мои сотрудники говорили,если Путин нападет на Украину,то пойдёт дальше и вновь оккупирует Польшу,я ещё подумала,вот у них страх на генном уровне остался. За недели две до начала этого было так много в информационном пространстве вокруг меня,что на меня реально напала тоска и паника. А, когда знакомая,которая служит, написала и выслала фотку,что она в наряде вся в экипировке (не как обычно), а в шлеме, броник и оружие, я как сейчас помню свои ощущения чего-то неизбежного и сразу слезы.
Считаю,что личной интуиции не было, вообще не верила.
Восприятие всего появилось из-за настроения вокруг меня.
Узнала, зайдя на кидстафф, помню топ тем в столбик названия городов,где бомбили.
Евгения-8404• 26 ноября 2022
Війна еажаль почалася набагатотраніше ніж 24.02.2022 але мені на протязі місяці снилися як мені тоді здавалося дурні сни. Снилося що наш Гостомель палає, що на нашій вулиці палають будинки і я у вісні розумію що це війна. Потім снилося що треба строїти бункер, що буде війна і це навіть не сон це якось на підсвідомому рівні. 23.02 мені приснився такий сон який і снився раніше, що нашн місто палає і що горятт будинки на нашій вулиці. 24.02 о5й ранку мене розбудила подруга телефонним дзвінком зі словами ’ вставайте, війна почалась’.
Mussja• 26 ноября 2022
Ответ дляA no name
Коли пішов у бізнес, якщо завжди на державних високих посадах?
оле-чка• 26 ноября 2022
Ответ дляуспокойте_Меня
Так не Украина же начала войну с целью возвращения Востока
Азовсталь поглощал оружие задолго до войны
Думаю, что готовились на Донбасс
Seata• 26 ноября 2022
Ответ дляПодскажите плиз
куди виїхали? де ви зараз? як у вас справи?
ми за кордоном. Тут немає ніякої допомоги, фінансово трудно, але звісно, легше, ніж в Україні
tarveldy• 26 ноября 2022
Не вірила, бо думала, що там є хоч хтось з розумом, виявилось ні , психопат і 140 млн рабів
оле-чка• 26 ноября 2022
Ответ дляSeata
Сама іноді як напишу, потім смішно, що не згадала
Трудно- важко
Стараємося
Elena_prekrasnaya1• 26 ноября 2022
я взагалі була відірвана від реальності,вся в роботі,працювала з дому.Новони не дивилася,сюди рідко заходила,знайомі теж нічого говорили.Тому в ранці 24го була в неописуємому шоці.повторювала кожен раз собі фразу Війна почалася,бо мозок не сприймав цього.на той час теж жила у Херсоні.З першого дня виїхати громадським транспортом було неможливо
Northface• 26 ноября 2022
Ответ длянова_Я
В мене мама дивилась телевізор, то говорила мені, буде, я не вірила, думала, навчання проводять біля кордонів, полякають і все
А зачем им были навчання, как вы думали?
A no name• 26 ноября 2022
Ответ дляMussja
Спеціально для вас, копіюю з Вікіпедії:
У 1990—1991 роках почав працювати в приватному секторі, зокрема заступником генерального директора Об´єднання малих підприємств та підприємців «Республіка». Згодом очолив АТ «Біржовий дім „Україна“», яким керував до 1993 року.

Здобувши вищу освіту, Порошенко розпочав власний бізнес з продажу какао-бобів. У 1990 роках він придбав кілька кондитерських підприємств. Потім об´єднав їх у групу «Рошен», що згодом стала найбільшим виробником кондитерських виробів в Україні. У групу входять фабрики й комбінати в Україні й Литві. Підприємства кондитерської промисловості принесли Порошенкові великі прибутки й прізвисько «шоколадний король»[10][11].

У 1993—1998 роках працював генеральним директором Українського промислово-інвестиційного концерну[6]

Був власником ліквідованого в 2012 році концерну «Укрпромінвест»[12].

У нардепи він прийшов у 1998р.
Сподіваюся, самостійно можете порівняти 1998рік і 1990? То що було раніше? І чи багато людей починають кар´єру з заступника гендиректора та директора? Почнемо навіть ще раніше: діти чиїх батьків вчаться у КІМО на міжнародній економіці від інституту до аспірантури? ( це освіта самого Порошенка).
У вас ще є питання з приводу ’коли пішов у бізнес’ чи статків? Там об´єдналися капітали двох заможніх родин - його батьків та батьків його дружини. Треба віддати належне: вони з дружиною змогли їх примножити, а не прогуляти.
Northface• 26 ноября 2022
Ответ дляКатя Катерина
Чоловік казав, що буде криза, потрібно економити, та вкладати гроші в долари. Я не вірила, але 24 в ранці о 5:30 ми швидко поїхали заправити машину та зняти гроші з картки.
Донецька область….
Краще уж була б криза економічна….
А сейчас криза плюс война (
Northface• 26 ноября 2022
Ответ дляmargaritavoronina1
Да знала,живу в Польше,тут ещё за пару месяцев до начала войны по всем новостям говорили что будет война. Помню за пару дней до звонила родственникам в Украину, говорю выезжаете,война будет -они поражали,посмеялись’ты что прикалываешься,какая война’
А про сны многие пишут,да когда то снилось ещё в 2009-2010 году что иду с сыном маленьким,а у нас город разрушен из за войны, и мне так страшно в этом сне было-прям жуть жуткая,до сих пор помню то ощущения ужаса. Рассказывала маме,мама меня успокоила,та нет говорит,не может быть в Украине война с русскими. Мы так поговорили тогда и подумали что не может у Украины быть война с соседними странами.
А с кем ещё могла бы быть война, если не с рашкой, только с ней родимой и могла бы. У стран соседей вечно претензии к другу другу
Northface• 26 ноября 2022
Ответ дляolena25
а жители Донецкой и Луганской области забыли, что на них напала раша? Причем тут Порошенко? Он тогда сделал максимально возможное, чтобы война не расползлась дальше. Нынешний же полностью про...л подготовку к неизбежной войне и теперь маэмо що маэмо. Зато без барыги))
Да хватит уже. Пуйло давно готовился к полно масштабной войне и она бы все равно случилась
Northface• 26 ноября 2022
Ответ дляTakamaka
Было дело. Где они сейчас, интересно, перекрасились или молчат?
Тоже интересно
Northface• 26 ноября 2022
Ответ дляLizavel
Где девушка написала, что ей пофиг?
Между строк и так понятно было
Ferty-f6d4• 26 ноября 2022
Ответ дляуспокойте_Меня
Война и обстрелы за восток с 2014го
my_tess• 26 ноября 2022
Чула шо ті тікають,ті бояться. Я не вірила до останнього. Я на 1000% була впевнена шо не буде війни
mmi583@mail.ru• 26 ноября 2022
Ответ для75В
Я думаю, что тема создана не доя того, чтобы указать на срезанные деревья? То, что разминировали - вопрос открытый, как-то нигде нет инфо, кто в еоват и понес ли наказание, а за деревья впервые слышу
Знайдіть статтю в Українській правді «Шлях до миру. Рік зусиль команди президента Зеленського» від єрмака.
Одна з його тез « Наприклад, украй важливо убезпечити людей по обидва боки лінії зіткнення від величезної кількості смертоносних мін. Наша делегація доклала максимум зусиль, аби погодити у серпні 20 ділянок для розмінування. Потрібно швидко виконувати цей план.

Було домовлено узгодити 3 нових ділянки для розведення сил до кінця березня 2020 року. Нам вдалося принципово погодити 4 нових ділянки на початку вересня. Маємо рухатись далі.»

Там є відповіді на багато питань. Почитайте, багато зрозумієте.
Voblochka-26• 26 ноября 2022
из каждого утюга всю зиму неслось про вероятное наступление. даже помню были разборки, что американцы назвали его imminent, а наши возмущались формулировке. ну и в декабре ж Нато откровенно послало Пуйло. так что да, войну можно было предположить с высокой долей вероятности.
LotusA• 26 ноября 2022
Ответ дляАшотакоя
Чоловік казав мені що буде війна.
Але мені важко було уявити що і як це буде виглядати …
А мы наоборот с мужем не верили до последнего....до 5:08 24 февраля
LotusA• 26 ноября 2022
Ответ дляКуколка-мяуколка
Я не вірила як і ви, але з 3го листопада 2021го року я відчувала моментами дуже сильну скорботу. Вот так ходила щаслива - чекала під сердцем сина, а в наступний момент так мені душевно важко ставало, що капець - ревіла. Списувала на вагітність, але попередні 2 вагітності такого не було і близько.
24.02.22 через 12 годин після початку війни я народила.
Это было в срок или из за стресса?