Аноним_Галя• 26 ноября 2022
А ви знали, що буде війна?
Особисто , до останнього не знала, що буде війна. Телебачення не дивилась, мій дядько, що живе в Херсоні, ще швидше до війни телефонував , сказав позрізали дерева, розчистили дорогу у місто в´їхали танки ! Це було до війни!!! Тобто місто було здане нашими ж ? Але я не про те зараз , а про те, що не вірила в це, він запитував, може виїхати, що ми скажемо , а ми не знали, заспокоювали, говори, не може бути війни, таке не може бути.
Мені снтлись сни за два місяці до війни , відкриті труни , біля кожного будинку пусті і з людьми , я знала, що то погані сни, але те, що може бути війна, навіть не припускала. В день, коли розпочалася війна зранку о 6.00 увісні побачила Божу Матір , Вона стояла серед дороги і мовчала , цей сон розбудив телефонний дзвінок від дядька з Херсону, - війна почалась!
А ви знали?
Может стоит признать тому большинству людей, которые не хотели верить в полномасштабную войну и смеялись над ’паникерами’ , что у них не все в порядке с аналитикой, и впредь прислушиваться к тем , кто хотел предупредить и помочь? Например, не оскорблять и не насмехаться над странами-друзьями. Начать читать блогеров, которые прогнозировали нападение ещё до 2014 года, известных личностей которые предупреждали также о нападении. А также стоит понять, что враг у нас многовековой и уничтожал украинцев и в 32-33гг, и сейчас убивает жестоко на оккупированных территориях. И нам надо учиться распознавать тех, кто стремится нас с этим врагом помирить или оправдать преступления врага нашим поведением. Это будут предатели, коллоборанты. Не слушайте и не читайте таких людей. Иначе мы будем ходить по кругу.
Kolibri_18• 27 ноября 2022
Ответ для_Alekssandra_
Не хочу спорить.
Только хочу обратить внимание Ваше на тот факт, что если бы Порошенко не настроил против себя людей, что они шли голосовать за нынешнего президента, то и не голосовали бы за него. А так.
Я считаю, что именно Поршенко виноват в том, что у нас появилась шутка про 73%. Шли голосовать не ’за’, а против. Так что.
В пропаганді анти-пороха винен на 100% квартал і ті, хто його фінансує. Коломойській, який зачаїв образу за свою справу по банку
Kolibri_18• 27 ноября 2022
Ответ дляHelenka2011
І при цьому всьому на Марченко досить висить справа про закупку буцівм-то неякісних бронежилетів, які сюрпрайз! виявилися нормальними, але він досі перебуває під заставою, наскільки мені відомо.
Ага, і заставу цю на 99% оплатив Порошенко!
Оксана-004e• 27 ноября 2022
Ответ дляKolibri_18
Вы первая кто озвучил то, что я думаю. А ещё сам хуйло очень хотел убрать пороха. И такой хороший вышел финал в этой пропаганде - пороха убрали, который реально твердил о дурном соседе и хоть медленно, но поднял армию, и привели с помощью масс медиа ручного артиста, который видел мир в глазах пуйла. И сейчас он вовсе не переобулся, а играет роль спасателя Украины. Чего ж ты спасать начал после нападения, а не до? Почему все вооружение похерил?
Kolibri_18• 27 ноября 2022
Ответ дляA no name
Питала за фабрики Рошен у рф у родичів, які там живуть. Сказали, що Ліпецька фабрика 100% не робила давно, вона стояла, люди на роботу не ходили. І продукція Рошен у них з магазинів зникла дуже давно. Не знаю хто і з якою метою поширює байку, що фабрики Рошен і досі працюють в рф.
Та ясно хто ) опозиційна до пороха партія,яка нічим не гребує, щоб спортити репутацію конкурентам! Брехня будь якого рівня сюрреалізму (’вбив брата’ тм), але народу чомусь подобається, їм вірять і переказують одне одному ці казочки.
Kolibri_18• 27 ноября 2022
Ответ дляОксана-004e
Але чому зеленофіли вірять цьому фарсу? Можна знайти недоліки в кожного, але те, що л´ється на Пороха - в 99% відсотках брудна брехня і компромат. Стиль , як в рос пропаганді.
Оксана-004e• 27 ноября 2022
Ответ дляKolibri_18
+1000
Вы озвучили все мои мысли. Но тут такое нельзя писать. Порох стал жертвой пропаганды и 1+1
Теперь выгребаем и лепим героя из какашки
Оксана-004e• 27 ноября 2022
Ответ дляKolibri_18
А реальная война и сотни тысяч убитых - результат правления зевлады с оманскими договорняками. Сбитый тогда наш лайнер - очень символичен
mmi583@mail.ru• 27 ноября 2022
Ответ дляОксана-004e
Відведення військ з Золотого та інш.населених пунктів
Сороміцьке Я не Лох,сказане Янтарю.
Вилучення зброї у наших військових.
Прокопенко з ’Азову’руки йому не подає.При врученні нагороди проігнорував.
Кримінальне переслідування визначних бойових генералів Павловського,Марченка,Кривоноса.
Переслідування АТОшників Антоненко,Дугар,Котеленець.
Зняття клістронів
Нагороди крадіям гуманітарки.
Роздавання гуманітарки наближенним,машину подаровану Дженерал-Моторс Тимошенко не без його відома отримав.Фактично вкрали принародно.
Сороміцьке Я не Лох,сказане Янтарю.
Вилучення зброї у наших військових.
Зняття клістронів
Нагороди крадіям гуманітарки.
Но, но, нас зараз обізвуть порохоботками.