Аноним_Галя• 26 ноября 2022

А ви знали, що буде війна?

Особисто , до останнього не знала, що буде війна. Телебачення не дивилась, мій дядько, що живе в Херсоні, ще швидше до війни телефонував , сказав позрізали дерева, розчистили дорогу у місто в´їхали танки ! Це було до війни!!! Тобто місто було здане нашими ж ? Але я не про те зараз , а про те, що не вірила в це, він запитував, може виїхати, що ми скажемо , а ми не знали, заспокоювали, говори, не може бути війни, таке не може бути.
Мені снтлись сни за два місяці до війни , відкриті труни , біля кожного будинку пусті і з людьми , я знала, що то погані сни, але те, що може бути війна, навіть не припускала. В день, коли розпочалася війна зранку о 6.00 увісні побачила Божу Матір , Вона стояла серед дороги і мовчала , цей сон розбудив телефонний дзвінок від дядька з Херсону, - війна почалась!
А ви знали?
Northface• 26 ноября 2022
Ответ дляСама не знаю
Я не верила, что они попрут на Киев, Житомир, Чернигов... Казалось, что их интересует только юго-восток. Не могла даже представить, что в такой крупный город как столица с домами по 30 этажей будут лететь ракеты
А то что будут пулять по харькову и тд пофиг? Этот ж восток, главное чтобы Киев не трогали?)
Northface• 26 ноября 2022
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Знала, готувала сім´ю. Бісили тут савєтчіци - нормально пишеш в темі від 20 лютого, раджу не купувати квартиру в Ірпині, та й взагалі ніде. Вони як ворони, панікьори!вайни нє будєт! Нагнєтаєтє, і мір в глазах путіна. А ще ржаки над мобвл ними крематоріями,які кацапи зразу готували ще перед вторгненням для знищення трупів закатованих українців. Ще бісили теми про військових, як вони ’жирують’ і що правільна дєдаєт наш артист що перестав фінансувати армію. Ще теми про вишиванки , День козацтва, 23 февраля і про празднік для музчін ....фу. не читала, гидувала заходити .
Буде ще гірше і потрібно готуватися
Ага тут еще за пару дней до войны пуйла славили, и мыжебратькали🤢 писали, ’что если бога пуйла не злить и зад ему лизать, то он не пойдет войной и он ’хароший’ украинский язык фу и тд тд, омерика злит пуйла, путин хочет добра, в рашке живут супер, и тд’ и куда все делись
MananaPryadko• 26 ноября 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Так. Знала. Сни бачила відповідні.до 24 вже були зібрани сумки..закуплені продукти.зняті гроші. А знайомий з Маріуполя казав , що з-д Ілліча, де він працював, давно готуапвся. За півроку. Зброя лежала там і він це знав
Ятут писала, але мене банили.
боженьки....какой кошмар бедный Мариуполь, его как будто готовили к этому...
Takamaka• 26 ноября 2022
Ответ дляseami
Вы так судорожно злорадствуете, что забыли, что не все сидели в тепле и мире - жители донецкой и луганской областей вам напомнят, освежат память, равно как и большинство украинцев напомнили, проголосовав. И напомнят на следующих выборах так же. Особенно про мир.
На Донбасс напала раша или предыдущий президент? Сепаратизм тоже он организовал на Донбассе и в Крыму?
Вся Украина расхлебывала и продолжает.
Что вы там Украине напоминать собрались, поделитесь. А то по вашей риторике вообще не похоже, что вы хоть как-то переживаете за Украину, скорее, наоборот.
Takamaka• 26 ноября 2022
Ответ дляseami
Не бойтесь, у нас демократическая страна, а янукович канул в лету давным-давно. Выбор делали и сделают люди, украинцы, а не «нарот» как тут обозвали.
Главное, чтобы украинцы не выбрали очередной бег по граблям назло друг другу.
Йцфыяч• 26 ноября 2022
Не знала(((
Takamaka• 26 ноября 2022
Ответ дляNorthface
Было дело. Где они сейчас, интересно, перекрасились или молчат?
safonova• 26 ноября 2022
Дівчата, ті, що пишуть, що вони знали про війну. Звідки ви знали, де брали інформацію?
Чаюри• 26 ноября 2022
Ответ дляTakamaka
Вся Украина расхлебывала и продолжает.
Напала раша, але не вся Україна розхльобувала, он мадам пише, що всі жили в теплі і в мирі.
Lizavel• 26 ноября 2022
Ответ дляNorthface
Где девушка написала, что ей пофиг?
Светлана777• 26 ноября 2022
Ответ дляsafonova
Да много писали. Даже тут. Только банили таких. Байден говорил,американская пресса писала,правда с числом ошиблась,16 февраля было указано,тут ещё смеялись: ха-ха-ха,путин на войну не пришел.....
Посольства выехали,воздушное пространство закрыли....
И только такие как я делали ремонт....
nataangel• 26 ноября 2022
Ответ дляVika-N
А зверства рашки в Сирии вас не смущали? Я ещё тогда поняла, что это за ’поважна держава’. Племя дикарей и убийц
Чечня, Грузія, Донбас. Це те, що я пам’ятаю. Істоти кончені.
Чаюри• 26 ноября 2022
Ответ дляnataangel
Я колись випадково у 2008 зайшла на якийсь русфорум тематичний (літературний чи геймерський, забула), то там аж зашкалювала ненависть до грузин, я ще наївна така, думала, чого це типовий руський так зненавидів грузина А це відпрацьована схема.
Ваша величність• 26 ноября 2022
Ответ дляsafonova
Ніде вони її не брали. Або у них прямий зв´язок з пуйлом.

Можна було здогадуватися або передбачати з великою долею вірогідності, але напевно про плани пуйла порадниці знати не могли.
_Alekssandra_• 26 ноября 2022
Ответ дляMilaG
Вам гугл отключили?
Или кроме 1+1 ниче не смотрите?
Ну Вы же заявляете такое. Почему тогда, когда просят показать источники, вы хамите и отправляете в гугле искать?
Предьявляешь - обоснуй.
А так, вброс.
Еленнн• 26 ноября 2022
Ответ дляСветлана777
И только такие как я делали ремонт....
а пам’ятаєте,як діток 16 на шкільних подвір’ях вистроювали показушно гімн співати.вчителі ще повинні були записувать відео..?? І це тоді .коли вже точно дехто знав,що буде війна? А якби рашики вдарили 16 якраз тоді???
sandra-ko• 26 ноября 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
знала. Виїхали 23-го
Аналогично. Мама смотрела политические передачи постоянно. Просила купить ей соли, крупы, потому, что будет война. Я говорила, что этого не будет. Сама поняла за неделю до войны, когда сказали, что все консульства выезжают с города. Но не представляла, что это будет так ужасно....
Киппи• 26 ноября 2022
Ответ дляKolibri_18
Тільки що ж Порошенко зараз на першому місці серед приватних інвесторів в ССО? Тобто, віддає свого особистого капіталу найбільше серед багатих людей країни. Сумма його вкладень більша, ніж допомога Болгарії. А ще, саме його коштом відремонтоване ППО врятувало Київ у перші дні війни! Невдячний народ українці, невдячний і сліпий.
Удалено администрацией...
vikka-vs• 26 ноября 2022
Ответ дляsafonova
Муж еще в конце 2021 года начал смотреть видео хроники о предыдущих рашкиных нападениях. Поэтому с высокой точностью и описал чего нам стоит ждать. Я уже в декабре - январе делала большие запасы не скоропортящихся продуктов, у нам стояли бадьи с набраной водой, был заготовлен котелок для того, чтобы готовить пищу на костре, лежали упаковки свечей и были куплены фонари и запасы батареек.
Но мы уехали в первый месяц войны, а все наши запасы потом очень пригодились тем, кто остался.
Киппи• 26 ноября 2022
Якщо я тут вискажусь про всіх ’знала’, то мене забанять навіки. Зналки, блін.
Tigrra• 26 ноября 2022
Ответ дляКучМала
Ну конечно наши виноваты, и вина на наших - а орки зайки пушистые
к чему ваши манипуляции?
dem_ira• 26 ноября 2022
Ответ дляВечно недо...
І відкрився новий бізнес на війні. Це так вигідно, що вона і через рік не закінчиться. Не вірю вже в прогноз до літа. Це нас заспокоюють просто.
І в те, що росія злегка ослаблена це правда. Тільки злегка, хлопці і дівчата. Вона просто отримала раптовий удар і супротив і в неї поки не вистачає часу відновитись. А от коли візьме паузу на відновлення, то вони своє наздоженуть. Нажаль((
Війна ця не остання, в розвал росії в найблидчі років 50 не вірю. Росія дуже багата країна і дуже велика. Потрібні резерви нашкрябають по всім сусєкам, а чого нема куплять.
Повна безнадія!
Ую війну ми виграєм иа не з тими результатами про які нам обіцяють
Вона велика за розмірами і тому маю надію, що конфлікт інтересів центру та переферії таки прорве. У Китаї неспроста нагадують, що Владік - це Хай шень вей, Хабаровськ - Болі, Благовіщенськ ще якось...
Навіщо китайцям воювати, відіжмуть по тихому.
Росія багата на ресурси країна, та і бажаючих поживитися там теж вдосталь.
Хай ці скорпіони жруть самі себе.
Погоджуся, що отримавши паузу, вони згуртуються. А поки програють, то маємо шанс
Мелитрисса• 26 ноября 2022
Знала, позвонили родственники за неделю, их предкпредил родственник, типа кум из СБУ, сказал, уезжайте, в вашей области будет жёсткий замес. Не поверили, это казалось слишком абсурдным, да и то, что с 2014 каждый год пугали полномасштабным наступлением поверить не способствовало. Но если бы поверила, это ничего не изменило бы, мужа из дома я не вытащила бы. Да и никто не думал, что война будет такой, думалось она будет экономной что ли, что дорогими снарядами будут стрелять по жилым домам не думали, потому что это дорого и безсмысленно, кто же думал, что они совсем идиоты.
sur_sur• 26 ноября 2022
Ответ дляHelenka2011
Так тому і не зміг Порошенко розігнати ту МП-шну кодлу. Зробив Томос, а йому кивали, що він суспільство розколює. Ми ж світська держава, а не теократія, от би галас піднявся, що релігійну конфесію влада утискає та дискримінує!
Вам здалося, що то я проти Порошенка написала?)
sur_sur• 26 ноября 2022
Ответ дляMussja
Аналогічно питання до прихильників Порошенка. Чому замість відповіді про нього зразу йде питання, про нинішню владу? От я дала запитання під конкретним постом, де писали про те, скільки він допоміг. Мені вже відповіли 3 людини (тільки не та, в якої я запитувала) і всі з питанням про нинішню владу. Чому? Я за нинішню не питала?)
Відповідь ніби ж на поверхні, чи потрібні ще роз,яснення?
seami• 26 ноября 2022
Ответ дляHelenka2011
Логіка Вам як раз і не знайома. Але дискусія з Вами не має сенсу, залишайтеся собі в своєму ’think tank’
Ваше разрешение мне для этого не нужно, если вы снова не заметили псс, пишу открытым текстом.
sur_sur• 26 ноября 2022
Ответ дляMush_Mash
Автор, чого під анонімом і який зв´язок між розчищеними дорогами , зрізаними деревами і танками?
Друзі, оркам не вдається побороти нас на фронті, так він намагається морально давити
Де ви бачите автора?)) Автор зразу злилася)
Mussja• 26 ноября 2022
Ответ дляsur_sur
Немає що відповісти, тому і стрілки переводять. Я це розумію. Але я вже який раз повторюю, поставила конкретне питання одній людині, яка детально розповідала про допомогу . Не відповідає , зате багато інших вирішили чомусь задати питання мені про нинішню владу . Чому? Я щось не можу зрозуміти.
alexandrane• 26 ноября 2022
Я лично понимала,слежу за политикой с 2004 года.В 2014 началась война и если бы не приход Трампа,то уже шла на всей территорией.В феврале была дискуссия на этом форуме,я конструктивно и ’на пальцах’ объяснила,что она неизбежна,но не раз попадала в БАН.Люди не хотят слышать правду,а когда сталкиваются с ней ,то всеобщий страх.А я считаю- Предупрежден — значит вооружен
seami• 26 ноября 2022
Ответ дляTakamaka
Вся Украина расхлебывала и продолжает.
Не я Украине, а украинцы - тем, кто рассказывает, что были у всех и везде мир и тепло, аж-аж пока ваш кумир не позорно не провалился. На выборах и напомнят. Так что читать научитесь, главная «переживающая».