Віталій-f438• 26 ноября 2022

Виплати ВПО Дія

Виплати ВПО які оформлялись через ДІЮ
Приходили тільки один раз?Чі є люди в яких кожен місяць приходять без проблем?Чі взагалі нема!
Вероніка -9bdf• 26 ноября 2022
Я отримала один раз тільки в липні за один місяць, більше нічого не має.
В соц захисті говорять,що міністерство цифрової політики цим займається якщо через Дію робила.

Ali-4463• 26 ноября 2022
Тоже один раз получила и всё,в сентябре оформляла,буду в понедельник звонить узнавать почему так и ждать ли вообще выплаты
Vavvan• 26 ноября 2022
Оформление было через дию в сентябре и выплата была только за сентябрь а за октябрь и ноябрь не было что за херня
Ferty-f6d4• 26 ноября 2022
Ответ дляVavvan
А проверка приходила?
Vavvan• 26 ноября 2022
Ответ дляFerty-f6d4
А проверка приходила?
Нет
Вероніка -9bdf• 28 ноября 2022
Була в соц захисті, хотіла вже в них стати на виплату.
Але сказали що краще почекати,бо якась нова програма зараз.
Повинні обов´язково виплачувати,але не хто не знає коли.
Nianse• 28 ноября 2022
Ответ дляВероніка -9bdf
Мде)