СМСница• 26 ноября 2022

Не розумію що відбувається, менструація повинна початись, але...

Дівчата не розумію що відбувається, менструація повинна початись. Почала відчувати як ось ось , все як і потрібно невеликі виділення,але не йде,ніяк не піде. Крутить живіть ,болить а вони не йдуть,хоча вже б мали бо я відчуваю а вони ніби не пробьються,мазок якийсь є і все. Короче як мені їх примусити піти вже( так три дні вже
Таке здається було і в минулому місяці,потім якось вийшло що був секс і після нього одразу линули,а тут що йти на секс? Вибачте за таке питання( це ж не нормально
ДеньгиНеСдаю• 26 ноября 2022
Ждите, будут. Можете вина выпить немного.
жижифреймут• 26 ноября 2022
Сделайте тест на Б
МамОмужа• 26 ноября 2022
Или ванну принять
Телефон Рубика• 26 ноября 2022
Зависит от возраста наверное,у меня такое началось в 37-38 лет , чувствую что должны уже пойти ,живот болит ,а все никак ,по 2-3 дня такое состояние...
Пластилин_Колец• 26 ноября 2022
Может быть что угодно. Мне в марте 40-к, тоже бывает такое последние пару лет, помогает хороший секас, на утро тадам - и есть, муж часто шутит - говорит давай подтолкну.