Вишиванка• 26 ноября 2022

Как получить деньги на карту привата из Америки?

Предлагают перевести на PayPal,но незнаю как потом выводить,никогда не пользовалась.
Добра всем!• 26 ноября 2022
Переказати можуть і свіфтом запросто
Питання, як їх потім забрати
Чкщо там є родичі, в приваті працюють, то можна, якщо мають вплив на касу
БеллаДонна• 26 ноября 2022
Переслати можна тільки на гривневу. Або переводи, свіфт.
БеллаДонна• 26 ноября 2022
Ответ дляДобра всем!
Переказати можуть і свіфтом запросто
Питання, як їх потім забрати
А що там складного, я свіфти отримую?. Заказати гроші за день до виплати. Жодного разу не було проблем з виплатою.
НеКонец-Света• 26 ноября 2022
MoneyGram перевести, заходите в Приват 24 вводите код и сумма на вашу гривневую карту по курсу зачисляется.
Добра всем!• 26 ноября 2022
Ответ дляБеллаДонна
Так нема нічо складного!
І вестерном можна, чим завгодно
Питання як готівку забрати?
Можливо що в Києві і нема проблем з тим, а в малих містах - забрати валютою, як мінімум смішно,,, замовляти можна звісно, якщо сума десь до 1тис, як щось більше то лиш завтраками годують..
Посудомойка• 26 ноября 2022
Освойте пейпал, там ничего сложного. Сейчас еще и комиссию для нас отменили.
автор Вишиванка • 26 ноября 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Проблема в тому,що я зараз знаходжусь в Іспанії як біженка і маю тільки карту приватбанку
Добра всем!• 26 ноября 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Ну якщо автору пофіг, і годиться гривня по офф курсу, тоді взагалі жодних проблем нема,
На карту і в банкомат
Добра всем!• 26 ноября 2022
Ответ дляВишиванка
Карта валютна чи гривнева?
Як валютна , то хай роблять переказ, знімете в банкоматі

Якщо гривнева - почитайте фін форуми
автор Вишиванка • 26 ноября 2022
Ответ дляПосудомойка
Если заходят деньги,как их потом зачислить к себе на карту,комиссии вообще нет?
Лень гуглить• 26 ноября 2022
Ответ дляПосудомойка
Странно, но мне сняли при зачислении комиссию. Это когда отменили?
Elani• 26 ноября 2022
PaySend
автор Вишиванка • 26 ноября 2022
Ответ дляElani
PaySend
Там есть комиссия?
автор Вишиванка • 27 ноября 2022
Регистрируюсь на PayPal,ввожу номер украинский и дальше не пускает,что не так,не пойму
Elani• 27 ноября 2022
Ответ дляВишиванка
Там есть комиссия?
3$
Посудомойка• 27 ноября 2022
Ответ дляЛень гуглить
До сентября точно было без комиссии. Я получала последний платеж в сентябре.
Лень гуглить• 27 ноября 2022
Ответ дляПосудомойка
У меня начало октября. Снимало комиссию