Заместитель Анонима• сегодня в 08:42
Сніданок на схудненні 101
Добрий ранок, смачного!!!
Заместитель Анонима
• сегодня в 09:27
Ответ дляПодвійна веселка
В каком вы отеле? Автор, вы на диете?)
Ні, я не на дієті
Заместитель Анонима
• сегодня в 09:29
Ответ дляКвітка папороті
Завтрак
О, і в нас таке типу масло дають
Подвійна веселка• сегодня в 09:29
Ответ дляЗаместитель Анонима
Бо моречка не буде
Покажите море
Квітка папороті• сегодня в 09:31
Ответ дляЗаместитель Анонима
О, і в нас таке типу масло дають
Может, мы рядом?)
Заместитель Анонима
• сегодня в 09:31
Ответ дляПодвійна веселка
Покажите море
Я не фоткаю практично нічого. Але заходи сонця не залишають байдужими. Тут вони неймовірні
Заместитель Анонима
• сегодня в 09:31
Ответ дляКвітка папороті
Может, мы рядом?)
Може )))) Або це популярний виробник, його і в супермаркетах багато
Квітка папороті• сегодня в 09:36
Ответ дляЗаместитель Анонима
Наверное, поставщик масла 🧈 во все отели)
Заместитель Анонима
• сегодня в 09:38
Ответ дляМальдивирую
Шведский стол -За все уплачено! на фига столько сосисок?
Скільки? Дві?
Заместитель Анонима
• сегодня в 09:39
Ответ дляКвітка папороті
Мабуть
Квітка папороті• сегодня в 09:39
Ответ дляЗаместитель Анонима
Заместитель Анонима
• сегодня в 09:42
Ответ дляМастер Клас
Як Вам грецькі продукти?
В готелі важко оцінити, все таке собі. Але готують вони смачно. Вечері смачні. Мені ніде так смачно не було.
Мені в Греції все супер!!!
Губной рояль• сегодня в 09:48
Поки нічого,пʼю каву.Але зроблю бутерброд з ікрою.В червні купила 2 банки ікри ,донька приїжджала.А сьогодні кинулася,а вона до 7.08,щось і не думала,що термін в ікри півроку.То бігом треба їсти.
Губной рояль• сегодня в 10:03
Ответ дляЗаместитель Анонима
Мені в Греції все супер!!!
Я б все їла,якби мені хто хоч раз в житті приготував,навіть вдячна за бутерброд з чаєм.Гарного відпочинку.Теж мрію про відпустку з морем,ну як складеться то через 10 днів поїду,але в апартаменти.Ну але й то добре.
Заместитель Анонима
• сегодня в 10:11
Ответ дляГубной рояль
Дякую!!! В нас діти вже підросли. Теж з чоловіком думаємо, що в наступному році апартаменти знімемо, можна за 35-40 тисяч на зняти шикарні і ще на 50 тисяч обідати і вечеряти в тавернах. А такі сніданки, як в готелі, то можна і самим організувати і ще й кращі. І вийде дешевше, різноманітніше, цікавіше.
Мастер Клас• сегодня в 10:13
Ответ дляЗаместитель Анонима
Мені в Греції все супер!!!
Живіть в моменті! Це чудово! Щиро рада
Заместитель Анонима
• сегодня в 10:14
Ответ дляМастер Клас
Живіть в моменті! Це чудово! Щиро рада
Дякую!!!
Ку-кусик• сегодня в 10:24
Доброго ранку, дорогі порадниці ❤️
День 218
☕️ 100-64; наполнен 20-63,2 (на фото кусок 180 гр. из него съела 20); кешью 4-22,8
Вес: 124 гр. Калорийность: 150
Завтрак:
- заливное 248-115; 🥒 112-11,2; 🥩 54-75,6; 🌽 84-75,6; 🍄🟫 муэр 90-24,3; 🧀 12-43,8
Вес: 600 гр. Калорийность: 345,5
Вчерашние обед и ужин.
Обед:
- крем-суп грибной 298-68,54 🍄🟫 шимеджи 34-13,6; 148-42
Вес: 480 гр. Калорийность: 124,1
Ужин:
- 🥒 98-9,8; 🍅 110-22; 🍚 110-117,7; 🐟 90-99; чука 68-68; 🫚 22-8,36; сливы маринов. 40-23,2; Терияки 7-10
Вес: 545 гр. Калорийность: 358,06
День 218
Вес: 124 гр. Калорийность: 150
Завтрак:
Вес: 600 гр. Калорийность: 345,5
Вчерашние обед и ужин.
Обед:
Вес: 480 гр. Калорийность: 124,1
Ужин:
Вес: 545 гр. Калорийность: 358,06
Мафиозная• сегодня в 10:36
Ответ дляЗабула що?
Багато жиру й калорій. Ідеально 2 яйця варені або омлет, 100-150 кисломолочного сиру, десь 300 грамів овочів, 2 шматочки хліба. Там на тарілці їсти немає що, але десь 800калорій вже є
Бля, як Ви заманали зі своїми 300 грам овочів????
300 грам овочів це майже літр об´єму.
Я уже 2 рік на схудненні, уже скинула 30;кг, маленькими кроками, не напряжно.
У мене сніданок омлет з 2 яєць на сухій сковороді, 50 грам сиру( в основному моцарела або сулугугв, так як їх люблю), слабосолений форель грам 50 і лише 100-150 грам овочів...і так у мене в раціоні щоранку смаколик у вигляді зефіру, шоколадку і навіть тортику.
Автор, я з перших днів з Вами, бажаю успіхів ...
300 грам овочів це майже літр об´єму.
Заместитель Анонима
• сегодня в 10:42
Ответ дляМафиозная
300 грам овочів це майже літр об´єму.
Дуже дякую за вашу підтримку і Ваш відгук
Забула що?• сегодня в 10:44
Ответ дляМафиозная
300 грам овочів це майже літр об´єму.
Так в вас норм сніданок. В автора - ні
Мафиозная• сегодня в 10:46
Ответ дляЗаместитель Анонима
Будь ласка! Все у Вас вийде. Я мільйон разів худнула як правильно, а реально почала худнути лише тоді коли почала прислухатися до себе! Комусь овочі норм, а комусь краще круасанчик і все. Головне тримати калорії. Це головне.
Толку напиватися типу здоровою їжею, но постійно думати про свою улюблену...Так точно буде зрив. Зі свого досвіду тепер я це точно можу сказати.
Заместитель Анонима
• сегодня в 10:46
Ответ дляЗабула що?
Так в вас норм сніданок. В автора - ні
Ну звісно ж, день пройде дарма у вас, якщо нікого не похейтите
Заместитель Анонима
• сегодня в 10:48
Ответ дляМафиозная
Дякую, саме це і роблю, їм лише те, що люблю ))))